RETSEPTIVÕISTLUS "TORT ISAMAALE 2010"

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-17 22:52:46
Kasutaja FRIEDA imeilus isamaaline šokolaadi-kodujuustutort, üks mullustest võidutöödest. Nädala pärast on taas Eesti Vabariigi sünnipäev ning tähtsa päeva puhul katavad paljud Nami-Nami kasutajad veidi uhkema laua. Tõelise pidulaua ehteks on uhke tort ning nagu mullune tordivõistlus tõestas, oskavad nami-namikad imekauneid ja väga isuäratavaid torte valmistada ja kujundada. Tänavu jätkame toredat traditsiooni 2010. aasta tordivõistlusega. Oodatud on kõik kaunid ja isamaalised tordid - soovitavalt magusad, ent arvesse lähevad ka fantaasiarikkad soolased tordid. Ideid saate ammutada nii mulluste tortide pilte imetledes või nt Vabariigi aastapäeva menüüideesid lugedes. Parimatele tordiküpsetajatele on välja pannud toredad auhinnad Meira, kirjastus Varrak, LUSH ning loomulikult ka Nami-Nami. Auhinnad on järgmised: IITTALA: üks komplekt küpsetamiseks hädavajaliku Arabia MAKU-sarja tainasegamiskausiga (2liitrine), Iittala CollectiveTools tordilabidaga ning spaatliga (et edaspidigi maitsvaid torte valmistada) VARRAK: kaks Andrew Jeffordi raamatut Veinikursus (et oskaks tordi juurde sobivad märjukest valida) LUSH: luksuslik Vanilla Scoop kinkekarp (et peale tordiküpsetamist ja -söömist mõnusalt lõõgastuda; pakis on Vanilla Dee-Lite, Vanilla Puff puuder, Vanillary parfüüm, Vanilla Fountain) MEIRA: kolm komplekti erinevaid tordikaunistusi ning küpsetamiseks mõeldud abivahendeid (et edaspidigi kauneid torte valmistada) NAMI-NAMI poolt on kolmele tordimeistrile Nami-Nami põlled Kolm parimat tordiküpsetajat saavad auhinnaks Meira kinkepaki, nende kolme seast valib LUSH ja IITTALA veel lisaks oma lemmikud. Varraku raamatud ja Nami-Nami põlled lähevad jagamisele kõikide tordivõistlusel osalejate seas. Nüüd täpsemad tingimused * tordivõistlus kestab 18. veebruarist kuni 28. veebruarini (k.a.). Võitjad kuulutatakse välja 1. märtsil. * tordivõistlusel osalemiseks tuleb Nami-Nami foorumis siinses teemas jagada oma tordi fotot ja retsepti. Kui endal fotokat ei ole, siis kutsuge mõni (digi)kaameraga sõber tol päeval enda juurde pidulikule lõuna- või õhtusöögile :) * hindamisel võetakse arvesse tordi fantaasiarikkust, isamaalisust ning isuäratavust * Nami-Namil on õigus lisada retsept ja foto siinsesse retseptikogusse (loomulikult märgitakse ära ka foto ja retsepti autor, blogijate puhul lisatakse ka otseviide algsele blogipostitusele) TOREDAT KÜPSETAMIST!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Redfox
Postitusi: 532
Abikokk
2010-02-18 06:56:49
kahju et meil kodus keegi torti ei söö. kui ehk ainult soolast.....peaks jälle mingi imeliku leivase asja leiutama vist.
Andra
Postitusi: 74
Kokaõpilane
2010-02-18 20:35:37
Nii tore! Kindlasti võtan osa. Üks ideegi mõlgub juba meeles... :)

http://pliiditaga.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-02-18 21:02:01
Andra:
Nii tore! Kindlasti võtan osa. Üks ideegi mõlgub juba meeles... :)
Vahva! Ma hakkasin hetkeks juba kartma, et ma ainuke tordiküpsetaja :O Andke ikka märku, kui kellelgi mõtted peas jooksma juba hakkasid!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-02-18 21:16:44
Mulle teema väga meeldib, aga praegu pole veel inspiratsiooni tulnud. Aga käin avatud meelega ringi ja loodan ka miskit küpsetada.

Kätrini kokkamispäevik

Coccinella
Postitusi: 26
Kokaõpilane
2010-02-18 21:28:42
tahaks ka osa võtta, hakkan ideid genereerima :)

www.thefoodisonfire.blogspot.com

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2010-02-18 21:44:21
Mul ka mitu aega juba meeles mõlkunud teha vabariigi aastapäevaks isamaaline tort. Nüüd siis veel võistlus ka :)

Lindude toitmine

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2010-02-18 21:51:48
ma ka tahan teha, mul ka tuli idee täna :). Loodetavasti saab teostatud ikka kah. Ma pole väga usin :). Või noh aega napib.
Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2010-02-18 21:57:54
Ma kogun alles mõtteid, aga midagi ikka meisterdan. Aastapäeva tähistame alati tordidaga.

Tullia jutukesed

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2010-02-18 22:29:07
Mina ka! Mina ka! :) Ehk siis mõte täna tekkis...isegi paar...nüüd vaja neid veidi edasi arendada ja küll see tort tuleb :)
< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>