RETSEPTIVÕISTLUS "TORT ISAMAALE 2010"

Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2010-02-24 15:11:40
Kiilike:
Meie laual täna siis lihtne tort kus tordile märgitud meie "juured" :) . http://farm5.static.flickr.com/4047/4384821194_e4ea7bd2c1_m.jpg Üldiselt ise kujundusega rahul pole, sest tahtsin peale kohanimesid kirjutada kuid aeg-võimalused olid piiratud :(
Kiilike, mulle väga meeldib Su tort. Nii lihtne ja filigraanne näeb välja!

Tullia jutukesed

Teresake
Postitusi: 7
Kokaõpilane
2010-02-24 15:33:31
Minu tort: toorjuustu kamašokolaadi tort külalistele sai selline. Retsepti leiab http://www.teresake.blogspot.com/
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2010-02-24 15:50:59
Minu lihtne tordike tänase EV sünnipäeva puhuks. Idee selle koogi baasil. Shokolaadipõhi, toorjuustukihile lisasin kamajahu ja pealmine kiht on mustika-vahukoor. Ja kui te väga pingutate, siis ehk näete kaunistuses eesti arhailise tikandi motiivi :) Hiljem lisan lahtilõigatud koogi pildi .
Minukiisu
Postitusi: 137
Abikokk
2010-02-24 15:51:29
Osaleksin ka kui sobib: isamaaline tort.
Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2010-02-24 16:05:49
Minu selleaastane tordike - kohupiimatort kamašokolaadi ja astelpajumarjadega, kaunistuseks valgest šokolaadist rukkililled (omakorda dekoreeritud kuivatud rukkililledega) ja viljapead. Tegelikult oli mul veel (ambitsioonikamaid) ideid, aga polnud aega neid korralikult läbi mõelda. Aga kuna Pille on lahkelt lubanud ka järgmise aasta võistlust, siis ehk jõuab :).

Söömine on ainus töö, mis toidab

Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2010-02-24 16:27:47
Minu isamaaline tort: Vahel maasika toormoos ja kohupiima-vahukoorekreem, kuhu kahjuks unustasin kama lisada (oleks väga tahtnud selle kombinatsiooni ära proovida). Kaunistatud kummikommidest välja lõigatud nn rukkililledega (mis oli tõsine katsumus, sest ehkki see välja ei paista, olid need kohutavlt nätsked ja ebameeldivad lõikamiseks); äärise tegin hapukoorest.
Kaare
Postitusi: 197
Abikokk
2010-02-24 16:39:53
Vahepeal on nii ilusaid torte lisandunud! Eriti meeldib mulle Spiduri tuuleveski ja Teresakese tordi kaunistus. Tegin oma teise tordiidee ka teoks. Välimuselt isamaaline, seest lihtsalt kodumaine (maasika-kohupiima tort). "Tükike talvist taluõue" - üritasin jäljendada kooguga kaevu ja aeda :) Pikemalt juttu blogis.

Koopatibi küpsetab...

Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2010-02-24 16:43:21
Põhimõtteliselt oli ideeks teha rahvaseelikumuster. Inspiratsiooniks oli ämma kapis olnud tõenäoliselt Kadrina rahvaseelik. Kahjuks olen ise pettunud nii pildi kvaliteedis (õhtune valgus ja hetkel fototöötlusprogrammi puudumine) kui enda oskamatuses. Tort on tegelt erekollane ning triibud kollane-tumehall (must)-punane. Maitsev oli aga küll. Tegin biskviitpõhjad. Niisutasin kõik kihid piimaga. Esimese kihi vahel kohupiimapasta, püreestatud põldmarjad. Magustamiseks suhkurt ja vedeldamiseks piim. Teise kihi vahel kohupiimapasta, vahukoor ja vanillikaste. Peal siis: kollane - kohupiimapasta-vahukoor-kollane tuhksuhkur, tumehall - kohupiimapasta-vahukoor-söetabletid-suhkur, punane - kohupiimapasta-vaarika tarretis. Sooviti rikkalikku torti ja saadi ka :D
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-02-24 16:46:41
Esialgu ei plaaninudki mingit torti teha, aga teie esimesi pilte vaadates “ei saand mitte vaiki olla”. Mõtlesin siis, et millist torti minu laps ka sööks ja et natuke isamaaline ka oleks ja jõudsin meie pere armastatud magustoiduni – vahukoore-kohupiimakreem segatuna riivleiva või kamaga ja pohlade või moosiga. Ja siis leidsin siitsamast foorumist just sellise retsepti. Aga ausõna, idee oli minu enda oma! :) Täidis tuli roosa, sest otsustasin esimest korda elus želatiinilehti kasutada ja kodus avastasin, et olin ostnud punast värvi lehed :) Retsept on pärit Marult, natuke mugandasin, sest tegin vaid poole kogusest. Panen siia oma versiooni. [b]Karamellise leivaga mustikakook Põhi: 100 g kaeraküpsiseid (Yvashyva), 50 g võid, 1,5 spl riivleiba, 1spl kamajahu Täidis: 1 dl riivleiba, 0,5 dl suhkrut, 1,5 spl kamajahu, 2 dl vahukoort, 0,5 dl suhkrut, 200 g Alma vanilli-kohupiimakreemi, 3 želatiinilehte, 1 spl keeva vett Kate: u 300 g mustikaid, 2 želatiinilehte, 0,5 dl keeva vett, 4 tl suhkrut, veerandi kuni poole sidruni mahl, 0,5 dl mustikatest nõrgunud mahla[/b] Suru kaeraküpsised katki pudrunuiaga, kasuta köögikombaini või lase sõrmedel käia. Lisa küpsisepurule riivleib ja kama ning vala peale sulatatud või. Mudi segu märja liiva sarnaseks ning suru küpsetuspaberiga vooderdatud 24 cm Ø koogivormi põhja. Tõsta vorm külma. Rösti kuival pannil riivleib, suhkur ja kamajahu. Sega pidevalt, kuni tulemus on sõmer ning karamelliselt lõhnav. Lase jahtuda. Vahusta vahukoor suhkruga. Sega vahustatud vahukoor, kohupiim ja leivapuru üheks massiks. Pane želatiinilehed viieks minutiks külma vette paisuma. Kurna, vala peale umbes 1 spl keeva vett ning sulata. Vala želatiinilahus vahukoore-kohupiimasegule ja sega. Kummuta täidis koogi põhjale. Silu pealt ning aseta umbes 12 tunniks külmikusse. Sulata mustikad sõela sees ja kausi kohal. Paisuta kaks želatiinilehte ning sulata keeva veega. Maitseks lisa suhkrut, sidrunimahla ja mustikatest nirisenud sulamahla. Sega läbi. Vala mustikad koogile (kook peab olema vormis!) ning želatiinilahus peale. Aseta kook külmikusse tagasi ja serveeri mõne tunni möödudes.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Köögikatake
Postitusi: 239
Abikokk
2010-02-24 17:25:14
Tahtsin teha rukkililli, no väga hästi välja ei tulnud aga natuke isamaalisuse hõngu ikka juures on :) Sisu järgmine Põhi: 5 muna 5 spl suhkrut 0,5 tl soola 5 spl nisujahu 1 spl kartulijahu 1 tl küpsetuspulbrit Täidis 1: punasesõstramoos Täidis 2: 2 pakki Philadelphia toorjuustu 6 spl suhkrut 3 dl vahukoort mustikaid purustatud metsapähkleid Kate: 200g martsipani maasikamaitselisi Draakoni komme Vahustasin munad suhkru ja soolaga, lisasin jahu ja küpsetuspulbri. Küpsetasin 200 kraadi juures u 20 min. Lasin jahtuda. Lõikasin põhja kaheks, immutasin vaniljega maitsestatud piimaga, siis esimene kiht punasesõstramoosi (oma aia marjadest), edasi toorjuustu-mustika-vahukoore kiht. Peale teine kiht biskviiti, mis sai omakorda piimaga immutatud ja siis punasesõstramoosiga määritud. Tordi katteks rullisin martsipani koos omatehtud pitslinaga, et mustrit saada ja kaunistasin Draakoni kommidest tehtud lilledega.

Tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>