Coccinella

Postitusi: 25

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-11-17 11:34:46
Lõpuks sai teemasse toitudest (tegin veel turbakooki ja kaneelilehttaignaküpsiseid ja pakkusin dipitavat/puuvilju, rummipalle, viineripirukaid, bounty-sid): *Quiche koduse tofuga *Peedipüeesupp meremarjaga *Galina kartulipirukad *Sibulapirukad *Makroonid" (tulid kahjuks ikkagi hoopis india pähkli pannkoogid) *Napoleoni kook *Fondandid(?) tšillišokolaadiga *Rosmariinised ahjuköögiviljad *Suussulav tomatisalat *oliivid, marineeritud seened, hapukurgid Socca'd ja pliinid jäid kahjuks proovimata, sest ei jõudnud jahusid jahtima.:( Nüüd veel palju retsepte, mida ajanappuse tõttu teha ei jõudnud, aga on väga isuäratavad.:)
2011-11-08 10:43:39
Petu:
Ilma seenteta ei kujutaks ma seda üritust ette ;) Kuidas Sul vene keelega lood on?Ttänapäeval, olen aru saanud, pole vene keele oskus üldsegi endastmõistetav. Kui hästi, siis nt http://ruscook.com/gribi.html Siin on igasuguseid asju, ma olen seda saiti üksjagu kasutanud Seal serva peal on küll mingi lollakas bänner, aga seda ei maksa tähele panna.
Oo, nii ähe leht! Suhe vene keelega on selline, et arvamus oma oskustest on parem, kui tegelikud oskused on, aga kui hätta jään, siis õnneks palju venelastest tuttavaid, kes aidata saavad. :) Sandra, ma just enne vaatasin uuesti su imelisi tatrapliinide pilte ja mõtlesin uurida, kuidas sa need veganiseerisid. ;) Quiche'i ja kulebjaaka olemasolu läks mul täitsa meelest ära, mis ilmselgelt kumbki puududa ei tohiks ja makroonid lähevad ka kindlasti käiku. Aitäh inspireeriva nimekirja eest. :)
2011-11-07 15:16:04
Aitäh teema tõstmise eest, Pille! Mul endal oligi enne segadus, kuhu see teema paigutada tuleks! :) Mõtlesin proovida seekord selle retsepti põhjal: Koostiosad: 0,5 l sojapiima 4,5 kl jahu 1,5 kl vett 1 kl taimeõli 1 tl soola suhkur (maitse järgi) vanilje Taignas: sega omavahel 4 kl jahu, 1 tl soola, 1 kl taimeõli ja suhkur. Lisa 1 kl vett ja sega taigen ära. Jaga taigen seitsmeks osaks, rulli tainast õhukeseks ja pane küpsetama (15 min, 180 kraadi). Kreem: sega omavahel suhkur, sojapiim ja vanilje. Aja moodustunud segu keema. Lisa juurde eraldi segatud 0,5 vett ja 0,5 kl jahu. Keeda veel 3-4 min pidevalt segades. Määri küpsed ja jahutatud põhjad kreemiga. 1 jäta määrimata, pudista taldrikule. Puisuta pudistatud põhi kreemile. Hoia külmkapis 2-3 tundi ja seejärel saad nautida maitset! Esimesel korral tegin laisa inimese valmis lehttaignaga ja sama kreemiga varianti, kreem oli küll nagu päris keedukreem minu üllatuseks. :) Vahepeal avastanud Nami-Namist Galina kartulipirukad ja pliinid millegagi mõtteisse saanud. :) See peedisupi idee on ülihea. :)
2011-10-23 11:40:19
Minu lemmikkõrvitsatoit on juba aastaid mõnus eriti kreemjas ja "juustune" veganrisoto. :) Kui uue kõrvitsa saan, siis teen pildi ka. 2. hea asi, mida teinud, on täidise rohkuse tõttu veidi ülekasvanud ravioolid(vegan) köögiviljatäidisega: (täidis: kõrvits, sibul, varsseller, metsaseened, sinepiidud,porgand, garam masala, kuna kõrvits oli põhiasi, siis tulid mõnusalt mahedad)
2010-11-15 10:59:49
Suur aitäh, Vike ja Pille! Cooksistersid/Koeksistersid tulid väga head :) (kuigi meil oli siin need brezelikujulised. Julgen soovitada Nami-Namisse akarat ka - keegi ei saanud aru, millest need on tehtud ja mis need on, aga vaieldamatult kõigi lemmiksnäkk (või jagasid kohta erinevate lehttaignaasjadega, mis on klassikaline sõprade kirg). http://www.congocookbook.com/snack_recipes/akara.html Mina leotasin vähem aega, vett ei pidanudki lisama ja kompromissina panin vähem pipraid ka veidi ja silmoad asendasin mungubadega. Igastahes proovimist/kordamist väärt. :)