Anni Arro katusekohvik KOMEET Solarise keskuses

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-16 12:56:25
Minu selle aasta esimene lõunasöök oli Komeedis, saime koos sõbrannadega kokku (mitmed töötavad välismaal ja olid aastavahetuseks koju tulnud). Võtsin lihaterriini lisanditega ja jõin kohvi ja ühtegi paha sõna öelda ei saa, täitsa maitsev ja tore oli. Kuna rahvast liikus esimesel jaanuaril üsna vähe, siis oli ka teenindus igati sujuv ja kiire - varem olen just selle pärast seal natuke pettuma pidanud. Ehk lähen varsti jälle ilmselt.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-30 14:22:20
Pressiteade 28. jaanuar 2014 Anni Arro kohvik müüs aastaga ligi 100 000 kooki Menukas Tallinna südalinna kohvik Komeet müüs möödunud aasta jooksul kokku ligi 100 000 koogilõiku ja pirukat ehk keskmiselt üle 250 küpsetise päevas. Komeedi perenaise Anni Arro sõnul näitavad 2013. aasta müüginumbrid Komeedi jätkuvat populaarsust ja see annab indu järjest rohkem külastajate meelehea nimel pingutada. “Komeedi autentsed retseptid, naturaalsed toorained ja puhtad maitsed on toonud meile hulganisti püsikülastajaid, kellest nii mõnedki käivad sageli kohvikus just meie kondiitri Nadja imeliste küpsetiste pärast,” selgitas Arro. “Ma ei ole igapäevaselt just kõige suurem magusasööja, aga Komeedi koogiriiulist ei suuda ma ka ise ükskõikselt mööda kõndida ja luban endale üsna tihti mõne hõrgutava koogi- või tordilõigu,” märkis Anni Arro ja lisas, et tal on hea meel, et eelmise aasta lõpust saab kõiki Komeedi kooke tellida ka kohviku veebipoest kohvikkomeet.ee. Tallinnas Solaris keskuse katusekorrusel tegutseva kohviku Komeet kookide autoriks on Nadežda Kaarma. Tema ülipopulaarseks kujunenud kookide ja tortide nimekiri on lõputu, mille kohta on ta välja andnud ka kolm retseptiraamatut. Komeedi koogimenüüd vahetab Nadja vastavalt hooajale – suvel domineerivad vaarikad, maasikad, sõstrad ning talvel kaneel, rosinad ja martsipan. Fotol on Komeedi perenaine Anni Arrost ja peakondiiter Nadežda Kaarmast kohviku köögis.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >