KEVADROHELINE MEIE SÖÖGILAUAL

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2014-04-10 17:45:08

Murulauku tarvitame igapäevaselt ja ka naati on kraavipervedel ohtralt.

Eile valmistasin risotot naadi ja kitsepiimast kreemjuustuga

Liisi Blogi

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2014-04-11 01:10:48
Tegin täna veel ka neid vanilli-naadimuffineid. Tõesti väga mõnusad.

Liisi Blogi

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-04-14 00:52:42
Vanematekodu karulauk on veel väikene. Õnneks vana hea Nõmme turg aitab hädast välja ja õhtusöögiks tehtud kartulipannkookide kõrvale valmis üks vana hea külm kaste - feta, hapukoor, karulauk, kurk, maitseroheline ja must pipar.

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-14 12:04:08
Meil ka oma aia karulauk veel tibatilluke, nii et ostsin NOPist reedel kaks pundikest. Tegin eile lõunasöögi kõrvale karulaugu-kurgi-hapukooresalatit (ehk siis peaaegu samasugust, nagu OlgaKa, aga fetata).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

sidrunhein
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2014-04-14 16:30:37
Sõbranna tõi mulle kingituseks vitamiinipommi - eesti sibulad karbis, kaasas muld, kuhu need sisse istutada. Poes müüakse. Panin aknale kasvama, varsti peaks saaki saama. Basiilik ja sidrunmeliss on ka juba potis aknal.
Domori
Postitusi: 99
Kokaõpilane
2014-04-15 00:22:21
Saksamaal on olnud oluliselt soojem ja loomulikult olen seda ära kasutanud. Esimene ports pestot sai tehtud karulaugust ja beebi-spinatist, spinat mahendas :) Lisaks olen söönud nii leivaga kui salatis. Eile tõime ämma aiast teise suure portsu ja uus kogus pestot sai valmis sellekevadise rukola(selle metsiku vormiga) ja peterselliga. Kartulipuder kaurluaguga on järgmisena plaanis.
Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-04-15 13:06:12

Olen korduvalt kasutanud oma aia murulauku salatites- niisama puhtalt koos hapukoorega, murulauk-kodujuust-hapukoor koosluses ja ka erinevates "rohelise kraamiga" segusalatites.

Lisaks tegin eile õhtul nami retsepti järgi vanilli-naadimuffineid, mis olid head. Need, kellele ei öeldud, ei saanud naadist arugi ja need, kellele öeldi... no neid kedagi ei häirinud. :)

Ja tütreke käis terve tänase hommiku õnnelikult ringi ja teatas kõigile "kooki, kooki" :)

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2014-04-16 01:15:37
Aniitram:
Lisaks tegin eile õhtul nami retsepti järgi vanilli-naadimuffineid, mis olid head. Need, kellele ei öeldud, ei saanud naadist arugi ja need, kellele öeldi... no neid kedagi ei häirinud. :) Ja tütreke käis terve tänase hommiku õnnelikult ringi ja teatas kõigile "kooki, kooki" :)
Meie tirts nõudis muhkinit (ehk ka neidsamu naadimuffineid) :D

Liisi Blogi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-16 12:31:53
Nii, fortuunaks oli täna hommikul arvutiekraani vahendusel meie oma Vernanda, kes ütles mulle etteantud vahemikust numbriks 1 - ehk esimese loosiraamatu saab endale ILSU :) Palju õnne!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-04-16 17:30:54
Pille:
Nii, fortuunaks oli täna hommikul arvutiekraani vahendusel meie oma Vernanda, kes ütles mulle etteantud vahemikust numbriks 1 - ehk esimese loosiraamatu saab endale ILSU :) Palju õnne!!
Sohh :) No see on küll lausvedamine:) Aitäh !

Ilse köögis

<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>