Domori

Postitusi: 99

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-02-23 02:14:32
VÕISTLUSTÖÖ NR 17 (SOOLANE) Minu seekordne tordike sai ka soolane - võileivatort soola- ja suitsukalaga. Kaunistamiseks sain inspiratsiooni oma erialast ja tööst ehk siis tulemuseks temaatiline Eesti maakondade kaart (ostujõud neljas klassis). Ära sõime selle juba laupäeval väiksel sünnipäeva eeltähistamisel Nürnbergis ja väga tore oli tükke selle järgi jagada, kes, kust pärit on. Täidised omavahel segatud ei olnud, vasakul tükike suitsukalaga ja paremal graavilõhega:
2014-04-15 00:22:21
Saksamaal on olnud oluliselt soojem ja loomulikult olen seda ära kasutanud. Esimene ports pestot sai tehtud karulaugust ja beebi-spinatist, spinat mahendas :) Lisaks olen söönud nii leivaga kui salatis. Eile tõime ämma aiast teise suure portsu ja uus kogus pestot sai valmis sellekevadise rukola(selle metsiku vormiga) ja peterselliga. Kartulipuder kaurluaguga on järgmisena plaanis.
2013-02-28 02:42:38
Idee on igati põnev. Alustuseks katsetasin kanaga ehk siis seentega täidetud kanafilee lehttaignas. Retsept pärineb Luxemburgi staarkokalt Lea Linsterilt. Maitses täitsa hea.
2013-02-28 02:33:59
[b]VÕISTLUSTÖÖ NR 94 (MAGUS)[/B] Järjekordselt väga palju ilusaid torte ja mõnusaid ideid. Minu panuseks on tagasihoidlik kamatort, milles kama nii põhjas kui kreemides. Värskust lisavad sõstra- ja astelpajukreem. Tulemus oli päris huvitav ja meie väiksel eestlannade istumisel ja aastapäeva tähistamisel "katsejänestele" täitsa maitses :) Pilt sai tehtud, kui külalised juba kohal olid ja nii sai see veidi kehv: Seestvaates ka:
2012-05-24 00:42:42
Lõuna oli täna väga maitsev, vahelduseks igapäevasele töökoha sööklale. Saatsime ühe koleegi dekreeti ja ta pakkus väga mõnusat ja parajalt teravat türgipärast suppi (Gyrossuppe) ja magusaks šokolaadivahtu ning jogurti-vahukoore kreemi vaarikatega. Õhtusöök oli oluliselt tagasihoidlikum, kohupiim viimase murakamoosiga ning hilisel tunnil proovisin ka ühe homseks tehtud rabarbrimuffini.