mida tuua välismaalt?

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2011-08-23 22:49:30
Oskab keegi midagi head soovitada, mida lasta endale Itaaliast, täpsemalt Bologna'st tuua?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-24 10:49:27
Aniitram:
Oskab keegi midagi head soovitada, mida lasta endale Itaaliast, täpsemalt Bologna'st tuua?
See on ehk abiks?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Meringue
Postitusi: 175
Abikokk
2011-08-25 20:38:02
Aniitram:
Oskab keegi midagi head soovitada, mida lasta endale Itaaliast, täpsemalt Bologna'st tuua?
Ma küll konkreetselt Bolognas pole käinud, aga oma selle suve Sitsiilia reisilt mäletan, et kahetsesin käsipagasiga tulekut, kuna sealsed oliivõlid olid väga maitsvad ja väga mõistliku hinnaga. Lihasööjad olid ka vaimustuses Itaalia vorstidest-sinkidest, aga kuna mina lihast ei hooli, ei oska seda kahjuks kommenteerida. Värsked oliivid, pühvli mozzarella ja parmesan (tegelikult üldse igasugu juustud) olid ka maitsvad, aga nende transport võib keeruline olla.

Köögikatsed

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-08-26 14:17:17
Meringue:
Aniitram:
Oskab keegi midagi head soovitada, mida lasta endale Itaaliast, täpsemalt Bologna'st tuua?
Ma küll konkreetselt Bolognas pole käinud, aga oma selle suve Sitsiilia reisilt mäletan, et kahetsesin käsipagasiga tulekut, kuna sealsed oliivõlid olid väga maitsvad ja väga mõistliku hinnaga. Lihasööjad olid ka vaimustuses Itaalia vorstidest-sinkidest, aga kuna mina lihast ei hooli, ei oska seda kahjuks kommenteerida. Värsked oliivid, pühvli mozzarella ja parmesan (tegelikult üldse igasugu juustud) olid ka maitsvad, aga nende transport võib keeruline olla.
Juustu transport enam keeruline ei ole, tuleb valida paksemasse pakendisse pandud tooted, samuti on mitmetes supermarketites võimalus toode lasta veel eraldi paksemasse vaakumisse lüüa.

Profa köögipool

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2011-08-26 18:11:30
juustu transportimisel võib ainult nii juhtuda nagu meil Sitsiilias käies. Eestisse saatmise asemel arvasid kohaliku lennujaama töötajad, et jube äge oleks kui kogu meie pagas kaheks nädalaks näiteks Hollandisse saadetaks...mõeldud-tehtud. Kätte saades oli juustu peal elu missugune :D

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-01-05 22:25:43
Kujutage ette et ma olin just Pariisis ja sain alles nüüd teada et on olemas selline pood nagu G. Detou. http://www.davidlebovitz.com/2007/11/g-detou/. Hullumaja. Kindlasti kõva kokkuhoid muidugi, aga äkki keegi sattub Pariisi ja tahaks minna sinna.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-01-06 08:58:44
Fre:
Kujutage ette et ma olin just Pariisis ja sain alles nüüd teada et on olemas selline pood nagu G. Detou. http://www.davidlebovitz.com/2007/11/g-detou/. Hullumaja. Kindlasti kõva kokkuhoid muidugi, aga äkki keegi sattub Pariisi ja tahaks minna sinna.
Mina täitsin oma viimasel Pariisi reisil terve ühe kohvri Detou saadustega. See pood on kokandusmaniaki maapealne paradiis.

Kätrini kokkamispäevik

Grete
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2012-03-15 08:44:08
Ees on reis Norra. Kas keegi oskab soovitada, mida sealt kaasa tuua?
Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2012-03-15 10:19:36
Grete:
Ees on reis Norra. Kas keegi oskab soovitada, mida sealt kaasa tuua?
Pruuni norra juustu! (Kuigi proovi enne, kas maitseb, see pidavat selline armastuse-vihkamise teema olema)
Grete
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2012-03-15 14:07:48
Blondie:
Grete:
Ees on reis Norra. Kas keegi oskab soovitada, mida sealt kaasa tuua?
Pruuni norra juustu! (Kuigi proovi enne, kas maitseb, see pidavat selline armastuse-vihkamise teema olema)
See maitseb ja plaanis võtta. Aga mõtlesin, et äkki on midagi sellist mille peale ei oska kohe tullagi :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>