mida tuua välismaalt?

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-06-14 00:06:10
Selle Hollandi koha pealt - kui ma viimati seal käisin siis sõber ostis mingit imekohvi endale kaasa. Ma ise kohvi ei joo ja täpsemalt ei tea. Aga mingi luks värk oli. Ja siis on neil mingi naljaka maitsega kange alkohol mis mulle ei meeldinud. Võib-olla oli seesama akvaviit mis paar postitust tagasi mainiti. Umbes sama kanti kui kreeklaste napsid.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2008-06-14 14:11:02
JM:
Ja siis on neil mingi naljaka maitsega kange alkohol mis mulle ei meeldinud. Võib-olla oli seesama akvaviit mis paar postitust tagasi mainiti. Umbes sama kanti kui kreeklaste napsid.
See oli äkki genever? Ma tean, et Belgias oli selline kange jook, midagi džinni sarnast. Äkki on Hollandis ka sama?

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Vike
Postitusi: 246
Abikokk
2008-06-15 19:13:59
Mina tõin Hollandist viimati lennujaamast sinepiseemnetega Goudat, väga mõnus oli. Siirupivahvleid ka.
Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-06-15 22:22:09
Nii, juustukoorem kodus, aga vahvleid ta ei toonudki, sets väitis, et need, mida meil Maximas müüakse, on täpselt samad, ainult 3 korda odavamad? Tavalise juustu kilohind on Hollandis 4 eurot.... Peenemad (Gouda ja too juustuköömne oma) 7-8 euro vahel. Täitsa tasub tassida.
Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-06-25 21:31:35
Tiina:
JM:
Ja siis on neil mingi naljaka maitsega kange alkohol mis mulle ei meeldinud. Võib-olla oli seesama akvaviit mis paar postitust tagasi mainiti. Umbes sama kanti kui kreeklaste napsid.
See oli äkki genever? Ma tean, et Belgias oli selline kange jook, midagi džinni sarnast. Äkki on Hollandis ka sama?
minule tõi sõbranna belgiast genever'i ja see oli kange nagu viin aga maitselt nagu õunamahl.. täitsa tore mekkimine oli.. ja hollandist tõi vend kõiksugu kanepitooteid - kanepiseemne snäkid ja kanepi-pulgakommid - kanepiseemne snäkke ja -šokolaade olen ökopoodides ka näinud aga seda nüüd hiljem, vend käis ammu-ammu reisil. (ei ole narkootikumid :D)

http://koogel-moogel.blogspot.com

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-07 01:05:41
hollandist siirupivahvleid. muid häid asju ei lubata sealt üle piiri tuua :P

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-10-04 22:29:22
Uuendan teemat: nüüd on mees minemas Hispaaniasse. Mida siis sealt tuua? ise pole sealkandis kunagi käinud. Täpsem sihktoht on Barcelona. Horvaatiast tõime äsja maailma parimat oliiviõli. Kodus tehtud, magus, sulav, imeline.
PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2008-10-05 00:04:27
suhkrustatud puuvilju :) aga mitte seal peaturult, veidi eemal on st. antoni turg, seal on märksa odavam. head kodust lambajuustu tõin ka.
Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-10-05 08:50:18
Mina tirisin Hispaaniast süle ja seljaga maitseaineid kaasa. Reisikaaslased ostsid erinevaid sinke jm lihakraami. Tegelikult tasub mittesöödavaid toiduga seotud asju ka kaeda - keraamika on Hispaanias uhke, aga igati mõistliku hinnaga - vaagnad, kannud jm hoopis teistsuguse vormiga nõud.
Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2008-10-05 11:59:25
Iga kord, kui mõni tuttav Hispaaniasse läheb, palume tuua kaasa erinevaid vorste. :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>