Kui ise süüa teha ei viitsi, siis kust tellite koju süüa?

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-08-05 09:25:17
Ma ei tea kas see on õige teema et oma virin kirja panna, aga viimasel ajal olen totaalselt pettunud Chopsticksis. Mul jäi nende toidu sööömisega pikema vahe sisse kui Pärnu mnt-Järvevana ristist putka ära kadus. Korra sattusin sööma väga halba sööki (kohapeal) Haabersti Chopsticksis, panin kehva kogemuse selle arvele et tegemist oli päevapakkumisega, kuigi ka see ei õigusta et kõik road kujutasid endast pmst klimbilist kliistrit mingite tükkidega, domineerimas naljakas hapu maitse. Nüüd siis tellisime eelmisel nädalal Ülemistest ja võtsime koju kaasa. No see toit oli küll selline, et kui kohapeal oleks söönud, oleks tagasi saatnud. Nii riis kui kaste olid tulisoolased (ka minu ülisoolast sööva venna jaoks) - st tegemist oli mingi üldise ülesoolamisega mitte ühe toidu äpardumisega. Seni meeldis mulle väga Chopsticksi kantoni riis - nägin vaeva mis nägin aga järele teha ei õnnestunud. Seekord oli riisi sisse pandud hoolega midagi kollast, vist pigem puhas kurkum kui karri ja see maitse koos tugeva soolaga oligi kogu maitse. Thanks but no thanks.
Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2009-08-05 09:46:35
Peamine koht, kust tellime on Attimo. Paar korda oleme Chopstickist ka tellinud, aga mulle see ei meeldi. Tahaks ka viriseda Fre kombel. Aga eriti koju ei telli, pigem siis läheme ise välja sööma või võtab toidutegemise mees oma peale.

Lindude toitmine

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2009-08-28 02:22:38
Kuidas on teie kogemused New York Pizzaga? Kunagi ammu, arvan, et 4 aastat tagasi ostsin sealt pitsat, vahepeal pole enam sattunud. Siis oli küll pitsa väga rammus, rasvane ja väga ameerikalik. Aga kuidas praegu?

Kahekesi Kalamaja köögis

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-08-28 12:51:57
Ma ei tea, kuidas praegu, mulle isiklikult ka kord 4 aastat tagasi käimisest piisas. Oleks, et ei oleks teisi (veel külastamatagi) pizzakohti Tallinnas, siis võiks ju hädaga minna. Koju ei viitsiks sealt ka tellida. Aga ega mulle paksu põhjaga rasvane pizza õieti ei meeldigi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2009-09-16 14:01:24
Koju tellimine võib Tallinnas võtta kauem kui ise toidu tegemine või ise kusagilt toidu toomine, nii et ma olen täpselt ühe korra pizzat koju tellinud. Lihtsa pasta saab kodus valmis 15 minutiga, pizzatakso tuleb tunniga... Aga me avastasime hiljuti kodu lähedalt Tondilt Pizzapoisid - http://www.pizzapoisid.ee/ ja käime sealt nüüd kaasa ostmas. Tüübid ise on toredad ja pizzad on super. Õigupoolest teevad nad ka sushit kaasa - aga seda pole veel katsetanud.
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2009-09-16 15:52:30
Trlp:
Aga me avastasime hiljuti kodu lähedalt Tondilt Pizzapoisid - http://www.pizzapoisid.ee/ ja käime sealt nüüd kaasa ostmas. Tüübid ise on toredad ja pizzad on super.
Need ka minu vanemate kodu lähedal. Olen sealt ka kaasa ostnud, nii lahe on jälgida, kuidas pizzat tehakse ja need kokapoisid seal ise ka jutukad ja lõbusad :)

www.kokkama.ee

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-16 16:39:48
Minul on 2 Peetri Pizzat, sh 1 24 tunni oma, kodust 5 minuti kaugusel. Aga nende hinna/kvaliteedisuhe on selline, et iga kord kahetsen kui saab sealt midagi võetud. Hea muidugi siiski, et nad olemas on, sest meil kõigil on hetki, kus kodus midagi ei ole või ei suuda teha ja lähimad poed millegipärast mängust väljas. 100 m lähima pizzapunktini roomab isegi kõrge palavikuga ära.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Mehu
Postitusi: 33
Kokaõpilane
2009-10-10 14:31:28
Netcat:
Minul on 2 Peetri Pizzat, sh 1 24 tunni oma, kodust 5 minuti kaugusel. Aga nende hinna/kvaliteedisuhe on selline, et iga kord kahetsen kui saab sealt midagi võetud. Hea muidugi siiski, et nad olemas on, sest meil kõigil on hetki, kus kodus midagi ei ole või ei suuda teha ja lähimad poed millegipärast mängust väljas. 100 m lähima pizzapunktini roomab isegi kõrge palavikuga ära.
Peetri Pizza on üks õnnetu koht. Tellisin Kadaka Selveri juures asuvast "restoranist" ühe suure pitsa kaasa. Hulga raha võtsid ära, aga pitsa peale unustasid katte panna... Seal oli ma pakun, et heal juhul kaks šampinjoni, viis tükki ananassi, teelusikatäis tomatipastat, neli viilu vorsti ja veel mingid mikrotükid. Lõhn oli väga hea, aga kodus karpi avades oli suur pettumus. :( Parem praen tühja kõhuga muna või teen võileibu, kui nendelt midagi tellin.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-10-10 23:55:42
Mehu:
Peetri Pizza on üks õnnetu koht. Tellisin Kadaka Selveri juures asuvast "restoranist" ühe suure pitsa kaasa. Hulga raha võtsid ära, aga pitsa peale unustasid katte panna...
Kadaka Selveri juures on tegelikult Pappa, aga vahet pole. Samad omanikud vist. Üks kolleeg kunagi õpetas, kuidas tulevat Peetrist tellida - topelt kaste, topelt seened ja topelt sink. Aga see oli veel siis, kui nende suure pizza hind oli sama mis praegu väikese oma. Tegelikult mul on pigem vastupidine probleem nendega, et panevad liiga _palju_ juustu peale, või on see mingi vale juust, igatahes kõik ujub selles rasvases plögas.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Mehu
Postitusi: 33
Kokaõpilane
2009-10-17 22:13:35
Netcat:
Kadaka Selveri juures on tegelikult Pappa, aga vahet pole. Samad omanikud vist. Üks kolleeg kunagi õpetas, kuidas tulevat Peetrist tellida - topelt kaste, topelt seened ja topelt sink. Aga see oli veel siis, kui nende suure pizza hind oli sama mis praegu väikese oma.
Mnjah, minu viga. Pappa vist seal jah, kuigi nende mõlemi kodulehti vaadates üsna sama kõik. Sealt tellida/osta/süüa ei soovita ikkagi...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>