Kui ise süüa teha ei viitsi, siis kust tellite koju süüa?

Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2008-05-22 14:41:21
Pole ka kunagi toitu koju tellinud, küll aga oleme kaasa ostnud. Lemmik on Attimo, reeglina 4-juustu pitsa :) Hiinakatest enamasti Ülemiste Chopstick, erinevad nuudlid ja pekingi- või meekana valdavalt. No ja Peetri Pitsa ka vahepeal :)
Spidur
Postitusi: 443
Abikokk
2008-05-22 15:00:29
mina pean tunnistama, et pole kunagi toitu tellinud, isegi pitsat ega kringlit mitte. küllap ma pole nii näljane ja laisk ühekorraga veel olnud. väljas me ka eriti söömas ei käi, rahast hakkab kahju (arvutan, mida kõike selle eest oleks saanud kodus vaaritada). vahel kui välja tehakse, olen nõus kaasa minema. ma olen lootusetu, ma tean...

Elina tegemised

Pulavik
Postitusi: 169
Abikokk
2008-05-22 17:03:46
Spidur, ei ole sa midagi üksi oma lootusetuses.. ma pole samuti peaaegu kunagi midagi tellinud, välja arvatud üks kringel- ja see oli ka seepärast, et ma tahtsin teada ja proovida mismoodi see valmistatud on :) Väljas sööme suhteliselt harva, samal põhjusel- kodus saaks selle raha eest palju rohkem asju proovida..
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2008-05-22 18:26:15
Kui mina süüa ei viitsi teha, siis keedan pelmeene või kiirnuudleid. Teinekord olen pizzat ostnud kas poest või mõnest söögikohast. Muidu on ka sama värk, mis Spidurilgi, et rahast hakkab kahju. Kuigi poearved on ka viimasel ajal mitmesajakroonised, siis poekassas see kuidagi ei tundu suure raha väljaandmisena... :) Väljas söömisega on meil veel see värk, et laps ju pubi- või restoranitoitu üldiselt ei taha, aga McDonalds ei vasta jälle minu arusaamisele restoranist. Nii siis väljas me ei söö :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-05-25 10:00:04
Otseselt koju pole toitu tellinud, aga kaasa ostan vahetevahel Chopsticks'i hiina toitu ja Rooma restoranist pizzat. Viimane asub mu töökoha kõrval ja on seetõttu mugav variant.
Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2008-05-25 23:38:31
ühinen nende klubiga, kes pole iial midagi koju tellinud. samuti käime väljas haruharva, sest 1) arvutan, mida selle eest kodus saaks :) 2) kahe väikse lapsega on väljas söömine väga ebamugav ja vähenauditav ja 3) me saame peaaegu alati pettumuse osaliseks - st kodus saab raudselt paremat sööki. Ainus erand on Crepp Tartus, kus me oleme väga hästi süüa saanud.
Evka
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2008-07-28 16:40:22
Tuleb tunnistada, et olen eelpoolkirjutanutest usinam koju kaasa ostja olnud. Nii mõnigi kord kui on millegi erilise tahtmine, on koju kaasa ostetavaks sushi. Meie peres söövad seda meelsasti nii vanaema kui 5-ne põnn. Ja seda on võimalik saada mitmest paigast - Silk või Zebra. Kodule lähem ja täiesti hea sushikoht on aga minu tavalise 'kodupoe' Järve Selveri teisel korrusel. Kaupluste kulinaarialettide oma siiski ei eelista. Aga jah, odav lõbu see pole, rohkem millegi tähistamiseks või nii. Mõnikord kui lihahimu tuleb oleme kaasa võtmiseks tellinud kodu lähedal asuvast Pirosmani Trahterist. Kaks portsu šašlõkki on neljale sööjale täitsa paras, kõrvale veel hatšapurit ja/või küpsetatud suluguni juustu. MMmmm... Pitsa koju kaasa võtjad/tellijad me aga pole. Kui siis ainult Attimost. Kiire ja ootamatu nälja kustutamiseks saab parema ja samuti kiire tulemuse kui hoida külmas paari pitsapõhja ja need siis vastavalt isule katta.
Tanel123
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2008-08-05 16:57:13
kuna minu kodukohas pole kuskilt eriti midagi koju tellida tellime riia kohvikust pitsat
Liiz17
Postitusi: 126
Abikokk
2008-08-25 12:25:56
Meie tellime ka paar korda aastas pitsat - pitsataksost :D
Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2008-08-25 16:27:49
Meil tuleb Opera pitsat süüa, sellega on enam-vähem kõik nõus....
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>