Liiz17

Postitusi: 126

Tiitel: Abikokk

Viimased postitused

2009-09-19 14:33:14
Mina katsetasin seekord pärmi-lehtaigent struudli valmistamisel ja täidiseks siis kohupiima ja virsikuid, väga hea sai :) täpsemalt blogis.
2009-09-04 15:17:04
Minul ka nüüd struudel tehtud ja kasutasin kiilikese retsepti. Väga hea retsept esimeseks katsetuseks, täidiste osas tekkis uusi soove, mida proovida, loodan et jõuan nendeni ka :) Täpsemalt minu blogis.
2009-04-12 16:35:12
Minul ka eluesimene pasha söödud ja väga positiivsed muljed on :) Marju retsepti järgi tegin ja välja tuli selline:
2009-01-04 17:10:37
Mina tegin ka qsti toorjuustu-glögitorti: Pilt eriti ilus ei tulnud aga tõestus olemas et kook sai tehtud. Järgmisel korral jätaksin piparkoogimaitseaine välja ja kuna lisasin ka marjad kattele, siis lisaksin neile ka suhkrut :) Täpsemalt blogis.
2008-11-14 23:18:09
Vernanda:
selline teistmoodi, aga minu meelest hea, on õuna-siidrikook 100 roa esimesest koogiraamatust. ma olen seda paar korda teinud, õunte riivimine võtab oma aja, aga pea iga kord on arvatud, et tegemist on "poekoogiga", teagi siis, et mis mõttes :) kõrge on ta ka ja sinna kõrvale või peale võib nt vahukoort kunstipäraselt asetada, nagu nt raamatus taigen: 3.75 dl jahu 0.5 dl suhkrut poole sidruni koor soola 1 muna 100 gr võid täidis: 1 kg õunu 6 dl õunasiidrit 0.5 dl suhkrut 4 pakki (a 45 gr) vaniljekastmepulbrit (ma olen sellega teinud, aga ma arvaks, et teatav hulk tärklist ja vaniljesuhkrut ajaks ka asja ära, aga ma pole proovinud) taigen: sega ained, suru lahtikäivasse vormi ja selle äärtele, ja siis külma. riivi kooritud õunad, sega suures kausis siider ja vaniljekastmepulber (minu meelest on lihtsam pulber õuntesse segada ja siis siider). küpseta 200 kraadil 1 tund, lase jahtuda. selline teistmoodi, aga täiega hea. ja õunane.
Tegin täna seda ja ma ei oskagi õelda mis võis valesti minna aga kook ei õnnestunud :( Kate on nagu paks kissell - osaliselt tükkis ja põhi kuidagi liiga kõva ja maitsetu. asendasin täidises pool vaniljekastme pulbri kogust kartulitärklise ja vaniljega... Milline see kook reaalsels peaks olema, mõtlen just kas põhi peab olema madal ka suht puine ning milline kate peaks olema.