Kui ise süüa teha ei viitsi, siis kust tellite koju süüa?

Vaflike
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2009-10-27 21:03:23
Vahel saab endale lubada sushiõhtu Narva mnt Silkist tellitud hõrgutistega :). Kodu lähedale jääb ka Mandarin, kust saab hea hinnaga täiesti normaalset hiina kiirtoitu. Pizzat väljas eriti söömas ei käi, kui siis vahest Pizza Americanas.
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2010-11-23 15:32:01
Tellin Gotsust, ehk siis Korea söögikohast ette ja lähen järgi. Kahjuks on koht pühapäeval suletud.
Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2010-11-23 21:27:37
Mina tellisin nüüd ühe korra Kruast toidu ja see oli mõistlik tegu. Kuna ma ei ela linnas, siis ma pidin ise ära toomas käima, aga muidu võib kasutada www.toit.ee ning üle ? krooni (unustasin ära) tellimus tuuakse tasuta koju.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Pellenovelle
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2010-11-29 11:54:22
Pakun veel paar alternatiivi, millega ise olen rahule jäänud. www.pizzagrande.ee - parim kvaliteet nö odavate pizzade hulgast. Tubli Haapsalu pitsaketike, mille Tallinna koht on hästi hoitud saladus Väike-Karja tänaval. Paljud teist teadsid, et vanalinna müüride vahel saab nii hinnasõbralikult head kiirtoitu? www.villathai.ee Vilmsi tänaval - erinevalt enamikust hiina kiirsöögikohtadest on toit tõesti maitsev ja kogu söök söödav, mitte nii, et liha õngitsed välja ja ülejäänud tärkliseplönni oled sunnitud ära viskama. Lapsed söövad ka. www.silk.ee - ei ole odav, aga see-eest tõesti väga värkse/maitsev sushi, mida ei saa sugugi kõigi sushikohtade kohta öelda. Olen ise järel käinud. Ainult raisatava pakendi hulk paneb muretsema.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-11-29 12:17:49
Pellenovelle:
Pakun veel paar alternatiivi, millega ise olen rahule jäänud. www.pizzagrande.ee - parim kvaliteet nö odavate pizzade hulgast. Tubli Haapsalu pitsaketike, mille Tallinna koht on hästi hoitud saladus Väike-Karja tänaval. Paljud teist teadsid, et vanalinna müüride vahel saab nii hinnasõbralikult head kiirtoitu?
Oi, see on peaaegu et üks esimesi kohti üldse, kus sai väljas käidud ja kaasa ostetud. Kui vanalinnas veel teisi soodsamaid kohti õieti ei olnudki. Igatahes tundub, nagu oleks see kõik olnud, ammu-ammu.... Ainult et sel ajal, kui suitsetamine oli lubatud, oli seal alati ilge lebra üleval, seepst saigi põhiliselt kaasa ostetud. Nüüd pole väga ammu käinud, hinnasõbralikkuse kohta ei oska seisukohta võtta, sellepärast küsiks kohe huviga, et mihandsed need n-ö kallid pizzad on?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pellenovelle
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2010-12-02 14:51:01
Kalli pitsa all pean silmas korralikust itaalia restoranist kaasa tellitavat pitsat. Aga ma ei ole ka päris kindel kui palju need tegelikult kallimad oleksid.
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-12-03 12:48:54
Mina olen pitsat kaasa ostnud Rukolast ja olen rahul.

Profa köögipool

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2010-12-03 22:42:54
Profa:
Mina olen pitsat kaasa ostnud Rukolast ja olen rahul.
Meil on ka Rucola kõige mõnusamalt teepeal, õhtuse lastelogistika raames ostame sealt paar korda kuus pitsat kaasa. Ainult et suurema seltskonna (ehk viieliikmelise pere) puhul on kulutus üsna suur (ilmselt mitte suurem kui teistes kohtades) ja viimasel ajal on ka järjekorrad pikad, pool tundi on ikka pidanud ootama. Algusaegadel hellitati 10-15 min ooteajaga ära.
Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-01-07 16:06:24
Pellenovelle:
Pakun veel paar alternatiivi, millega ise olen rahule jäänud. www.villathai.ee Vilmsi tänaval - erinevalt enamikust hiina kiirsöögikohtadest on toit tõesti maitsev ja kogu söök söödav, mitte nii, et liha õngitsed välja ja ülejäänud tärkliseplönni oled sunnitud ära viskama. Lapsed söövad ka. Olen ise järel käinud. Ainult raisatava pakendi hulk paneb muretsema.
villathai sõsar on www.ingver.ee lasnamäel Mustakivis. ehk siis alternatiiv lasnamäe, pirita ja viimsi rahvale. Toit on hea tõesti. Erinevalt pulkade-nimelisest kohast, kus magushapu kaste tähendab tärklis-toiduvärv-suhkur. asjad saab kätte 10 minutiga.
Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2011-12-05 15:52:35
Tulin just koju suure Pelgu pitsaga, mille tegi valmis PRDS Bistro. Asub see Rohu ja Telliskivi tn nurgal. Koht ise on veidi naljakas - samas asub ka tätoveerimisstuudio. Pitsad on aga mõnusad. Süüa seal kohapeal väga ei saagi, nurgas on üks laud.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>