KöögiKata

Postitusi: 77

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-06-03 15:00:29
Viimane ja ülihea kogemus Selver Gurmee cateringilt! http://www.gurmeecatering.ee/ Kiired pakkumised, mõistlik hind ning väga sobiv, et kättesaamine endale sobivast Selverist! Soovitan
2015-05-20 19:08:39
Loodetavasti on seal ruumide siis varsti midagi veel paremat kui enne? Kalamaja päevadel oli uksel kahjuks veel silt - remont. Ja tõesti, maine on oluline ja kui loetud aja jooksul käib sama menüü ühest tänava äärest teise (korra eksib ka Vihulasse), siis see ei ole enam normaalne. Kuigi kohad ja toidud on ju hääd olnud :)
2015-04-21 18:33:07
Fre:
Upitaks torditeemat ja küsiks (uuemaid) soovitusi (lisaks Heidi Park'ile) Tallinnas. Vaja oleks torti lasteaia lõpupeole. Ja veel, kas keegi oskab öelda kuidas arvutada mõistlikku tordi kogust per inimene. Üks juhuslik nõuanne oli et lasteaiarühma (24 last + vanemad jne) jaoks sobib 10 kg tort, ma ei tea kas see on miski meelevaldne ümardus või ei.
Päris hea valik lastepäraseid ja häid torte: www.violia.ee 10kg tort on lasteaia lõpupeoks suur, meil oli 5kg. Oleneb kui raskest materjalist (kohupiimatordid on väiksemad) ja kui kõrge tort tehakse. Mõte on ju et kõik saaks suu magusaks mitte kõhu täis ja südame pahaks!
2014-11-10 16:12:11
Soovitan soojalt kõigile seda degustatsiooni menüüd! See oli suurepärane elamus! Mul on Tiguga seoses ainult head mälestused, nii nende Kadrioru kohakesest, kui suvisest Haapsalu jahisadama restost ning ka Pika tänava restost! Kõik on olnud värske, maitsev, teenindus suurepärane ja hinnad mõistlikud. Selle 22EURiga saime meie küll parima restoraninädala elamuse, ning kinnituse, et selleks et midagi head saada ei pea sugugi fancy-sse restorani minema, Tigu on sõbralik, armas ja stabiilne! Ja sellised väiksed asjad, nagu tasuta majavesi, soe ja krõbe sai mida jätkub kõigile, traditsiooniline majavein, mis on väga hea hinnaga, naeratav perenaine jne : ) annavad sellele kohale 10 punkti 10st. Alati lähen tagasi!
2014-11-10 14:12:06
Lisaks meenus Kuninga restorani kohta ka üks lubadus, mis sellest restoranist arvamust kõvasti langetab! 25.10 ilmus nende FB lehele tekst : Täna hommikul kell 6 algas Tallinna Restoranidenädala kohtade reserveerimine. Kuninga restorani õhtusöögid müüdi läbi esimese minutiga! Täname kõiki, kes kaunil laupäeva varahommikul ei maganud ning meile külla plaanivad tulla! :) Tänutäheks on Prosecco pokaal meie poolt! Pokaal meieni ei jõudnud, ning ega ma nüüd seepärast väga ei kurvasta, kuid mis mõte on üldse midagi lubada? Postitus on tänaseks Kuninga FB lehelt kustutatud