Kui ise süüa teha ei viitsi, siis kust tellite koju süüa?

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2011-12-05 19:13:11
Siin vist ei ole olnud jutuks Karriklubi: http://www.karriklubi.ee/. Ma pole küll ise tellinud neilt, aga ahvatlust olen korduvalt tundnud. Tellida saab küll vaid kolmel päeval nädalas ja samaks päevaks kuni kella 13ni, aga kes lõunasööki vajab tööl, siis võiks ju päris hea variant olla.
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2011-12-05 23:12:31
Ma olen sealt Karriklubist korduvalt tööle süüa tellinud. Karrid on head ja portsjon aus, teenindus sõbralik.

Kahekesi Kalamaja köögis

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-01-30 17:06:22
Trlp:
Koju tellimine võib Tallinnas võtta kauem kui ise toidu tegemine või ise kusagilt toidu toomine, nii et ma olen täpselt ühe korra pizzat koju tellinud. Lihtsa pasta saab kodus valmis 15 minutiga, pizzatakso tuleb tunniga... Aga me avastasime hiljuti kodu lähedalt Tondilt Pizzapoisid - http://www.pizzapoisid.ee/ ja käime sealt nüüd kaasa ostmas. Tüübid ise on toredad ja pizzad on super. Õigupoolest teevad nad ka sushit kaasa - aga seda pole veel katsetanud.
On keegi Pizzapoiste sushit proovinud? Tütrel sünnipäev tulemas ja soovib sinna pitsat ja sushit ja Pizzapoisid pakuvad mõlemat :) Või oskate soovitada, kust veel tellida mõistliku hinnaga sushit (meil 20le inimesele vaja).

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-01-30 18:21:43
Tiina:
[ Või oskate soovitada, kust veel tellida mõistliku hinnaga sushit (meil 20le inimesele vaja).
Täitsa oleneb, mida kavatsed tellida, ühes kohas üks asi kallim ja teises teine. Sushicafes on minumeelest komplektide kaupa tellides päris hea hinna-kvaliteedi suhe.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-01-30 20:05:12
Tiina:
Trlp:
Koju tellimine võib Tallinnas võtta kauem kui ise toidu tegemine või ise kusagilt toidu toomine, nii et ma olen täpselt ühe korra pizzat koju tellinud. Lihtsa pasta saab kodus valmis 15 minutiga, pizzatakso tuleb tunniga... Aga me avastasime hiljuti kodu lähedalt Tondilt Pizzapoisid - http://www.pizzapoisid.ee/ ja käime sealt nüüd kaasa ostmas. Tüübid ise on toredad ja pizzad on super. Õigupoolest teevad nad ka sushit kaasa - aga seda pole veel katsetanud.
On keegi Pizzapoiste sushit proovinud? Tütrel sünnipäev tulemas ja soovib sinna pitsat ja sushit ja Pizzapoisid pakuvad mõlemat :) Või oskate soovitada, kust veel tellida mõistliku hinnaga sushit (meil 20le inimesele vaja).
Tütre sünnipäevaks soovitaksin Sushicati sushit. Nad pakuvad ka sushicateringi mu meelest ja koju saab meisterdamiskomplekte osta (kui nt külalised ise tahavad sushi valmistamist proovida). Hinna ja kvaliteedi suhe mu meelest vastavuses - hea, lihtne ja noortepärane sushi. Ja vaevalt nooremad sushiarmastajad seda super-kvaliteeti nii hirmsasti ootavad:)
Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-02-05 00:37:01
Karnivoor:
Tiina:
Trlp:
Koju tellimine võib Tallinnas võtta kauem kui ise toidu tegemine või ise kusagilt toidu toomine, nii et ma olen täpselt ühe korra pizzat koju tellinud. Lihtsa pasta saab kodus valmis 15 minutiga, pizzatakso tuleb tunniga... Aga me avastasime hiljuti kodu lähedalt Tondilt Pizzapoisid - http://www.pizzapoisid.ee/ ja käime sealt nüüd kaasa ostmas. Tüübid ise on toredad ja pizzad on super. Õigupoolest teevad nad ka sushit kaasa - aga seda pole veel katsetanud.
On keegi Pizzapoiste sushit proovinud? Tütrel sünnipäev tulemas ja soovib sinna pitsat ja sushit ja Pizzapoisid pakuvad mõlemat :) Või oskate soovitada, kust veel tellida mõistliku hinnaga sushit (meil 20le inimesele vaja).
Tütre sünnipäevaks soovitaksin Sushicati sushit. Nad pakuvad ka sushicateringi mu meelest ja koju saab meisterdamiskomplekte osta (kui nt külalised ise tahavad sushi valmistamist proovida). Hinna ja kvaliteedi suhe mu meelest vastavuses - hea, lihtne ja noortepärane sushi. Ja vaevalt nooremad sushiarmastajad seda super-kvaliteeti nii hirmsasti ootavad:)
Et kuna ma ise Pizzapoiste teema sisse tõin, siis nad on nüüd ka Sõle tänaval, nagu selgus, kvaliteet sama, ja teiseks - Tondi Pizzapoiste sushi on ok, aga veidi nö. "eestindatud" ja mu meelest on hind ka tiba kõrge selle kvaliteedi kohta. Meie ostsime sealt paari peo tarbeks hoopis valmis tehtud riisi kaasa suurte kaussidega - see oli küll mõistliku hinnaga ja ok mõlemal korral. Muu sushikraam kodus olemas/poest kiiresti toodav, aga riisi ei viitsi ju alati tegema hakata;)
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-02-22 20:39:09
Karnivoor:
Tiina:
On keegi Pizzapoiste sushit proovinud? Tütrel sünnipäev tulemas ja soovib sinna pitsat ja sushit ja Pizzapoisid pakuvad mõlemat :) Või oskate soovitada, kust veel tellida mõistliku hinnaga sushit (meil 20le inimesele vaja).
Tütre sünnipäevaks soovitaksin Sushicati sushit. Nad pakuvad ka sushicateringi mu meelest ja koju saab meisterdamiskomplekte osta (kui nt külalised ise tahavad sushi valmistamist proovida). Hinna ja kvaliteedi suhe mu meelest vastavuses - hea, lihtne ja noortepärane sushi. Ja vaevalt nooremad sushiarmastajad seda super-kvaliteeti nii hirmsasti ootavad:)
Tellisime sushi Sushicatist. Neil on tõepoolest väga head hinnad. Pea poole odavam kui Sushicafes. Catering menüü on selline lihtne ja noortele sobis väga hästi. Pizzapoiste pizzad kiideti ka heaks.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2012-10-14 00:07:05
nii väga kui mulle Pizzapoisid meeldisid, on mul tunne, et mingi kvaliteedi tase on sealt jäädavalt kadunud. tellisin eile mööda sõites ja suure näljaga Tondi "kontorist", mis mulle ka teeninduse poolest kangesti meeldis, calzone tuunikala ja peekoniga. see oli vanasti tõesti väga hea - tummine täidis ja juustune kokkurullitud serv. tellimuse edastamine oli pisut pingeline - tütarlaps ei saanud alguses aru, mis ma tahtsin, peale mõningast seletamist saime siiski kaubale. kohale jõudes oli tellimus ilusti valmis, paberkotis. selgus, et kliendikaart on vahepeal muutunud. uue saab kas raha eest või tasuta id-kaardile, aga nagu tütarlaps lohutavalt märkis, siis "ega see kohe niikuinii kehtima ei hakka, nad kontoris peavad sellega tegelema". kuna nälg oli suur ja autos nuga ei olnud, siis palusin calzone ka tükkideks lõigata. kotist väljus tumedamat tooni pirukas. kuna keegi eriti seda ei kommenteerinud, siis ma mõtlesin, et vast pole hullu, lihtsalt selline krõbedam eksemplar, hiljem selgus siiski, et ikka päris kõrbenud. kui tükid lõigatud, siis taheti seda uuesti kotti panna, aga kuna see täidis, mis oli vanasti selline, kuidas ma ütlen, konkreetset kuju omav, kippus sealt taskust välja voolama, siis pidin ma paar korda ütlema, et ehk saaks nüüd karbi. ma omast arust ei ole kõige närvilisem kunde, ja ükshaaval saaks igast "nüansist" üle, aga ilmselt niipea sinna enam ei lähe...

Da Vahtra Residence

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-11-15 23:28:15
Vernanda:
nii väga kui mulle Pizzapoisid meeldisid, on mul tunne, et mingi kvaliteedi tase on sealt jäädavalt kadunud. tellisin eile mööda sõites ja suure näljaga Tondi "kontorist", mis mulle ka teeninduse poolest kangesti meeldis, calzone tuunikala ja peekoniga. see oli vanasti tõesti väga hea - tummine täidis ja juustune kokkurullitud serv. tellimuse edastamine oli pisut pingeline - tütarlaps ei saanud alguses aru, mis ma tahtsin, peale mõningast seletamist saime siiski kaubale. kohale jõudes oli tellimus ilusti valmis, paberkotis. selgus, et kliendikaart on vahepeal muutunud. uue saab kas raha eest või tasuta id-kaardile, aga nagu tütarlaps lohutavalt märkis, siis "ega see kohe niikuinii kehtima ei hakka, nad kontoris peavad sellega tegelema". kuna nälg oli suur ja autos nuga ei olnud, siis palusin calzone ka tükkideks lõigata. kotist väljus tumedamat tooni pirukas. kuna keegi eriti seda ei kommenteerinud, siis ma mõtlesin, et vast pole hullu, lihtsalt selline krõbedam eksemplar, hiljem selgus siiski, et ikka päris kõrbenud. kui tükid lõigatud, siis taheti seda uuesti kotti panna, aga kuna see täidis, mis oli vanasti selline, kuidas ma ütlen, konkreetset kuju omav, kippus sealt taskust välja voolama, siis pidin ma paar korda ütlema, et ehk saaks nüüd karbi. ma omast arust ei ole kõige närvilisem kunde, ja ükshaaval saaks igast "nüansist" üle, aga ilmselt niipea sinna enam ei lähe...
Just. Ma ka nii kurb. Tõime täna Sõle tänava PPoistest pizzat ja salatit ja no ütleme nii, et tagasi ei lähe. See oli ikka päris halb. Salaamisort on millegi üsna vähe salaamilikuga asendatud ja tomatikastmega on midagi kurba juhtunud. See kõik maitses nii, nagu halvad pizzad ikka maitsevad - umbes sama hästi kui pappkarp, milles neid transporditakse. Huvitav, mis neil seal juhtunud on? Omanik vahetunud?
vara
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2013-01-20 14:51:23
Netcat:
... 100 m lähima pizzapunktini roomab isegi kõrge palavikuga ära.
taimetoidu tellimisega on vist veidi keerulisem, üks koht näiteks Toidutellimine.ee
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>