Mehu

Postitusi: 33

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2010-12-22 22:26:09
Millest söödavat liimi kokku segada? Tahaks jõuludeks loomi ehitada erinevatest kommidest, aga ei tea, millega neid omavahel kleepida saaks.
2009-12-01 13:11:58
-
2009-10-17 22:13:35
Netcat:
Kadaka Selveri juures on tegelikult Pappa, aga vahet pole. Samad omanikud vist. Üks kolleeg kunagi õpetas, kuidas tulevat Peetrist tellida - topelt kaste, topelt seened ja topelt sink. Aga see oli veel siis, kui nende suure pizza hind oli sama mis praegu väikese oma.
Mnjah, minu viga. Pappa vist seal jah, kuigi nende mõlemi kodulehti vaadates üsna sama kõik. Sealt tellida/osta/süüa ei soovita ikkagi...
2009-10-10 14:55:12
Pille:
Mehu:
Vaja teada, mis asi on double cream? Mõelud 150ml sellist asja pastakastmesse.
Kui tegemist on briti retseptiga, siis on see nende rasvasem rõõsk koor. Rasvaprotsent on isegi 48 % :O Kuna meil sellist pole, siis võta tavaline vahukoor. Võid kogust natuke vähendada. Sellistel juhtudel on alati abiks Nami-Nami kokandussõnastik, kus saab otsida ka võõrkeelseid termineid.
Aitäh! Tegu ongi Briti kokaraamatuga. Otsisin kõikvõimalikest inglise-eesti sõnaraamatutest, mis mulle lamba näoga otsa vahtisid... Nami-nami oma ei tulnudki esimese hooga meelde.
2009-10-10 14:31:28
Netcat:
Minul on 2 Peetri Pizzat, sh 1 24 tunni oma, kodust 5 minuti kaugusel. Aga nende hinna/kvaliteedisuhe on selline, et iga kord kahetsen kui saab sealt midagi võetud. Hea muidugi siiski, et nad olemas on, sest meil kõigil on hetki, kus kodus midagi ei ole või ei suuda teha ja lähimad poed millegipärast mängust väljas. 100 m lähima pizzapunktini roomab isegi kõrge palavikuga ära.
Peetri Pizza on üks õnnetu koht. Tellisin Kadaka Selveri juures asuvast "restoranist" ühe suure pitsa kaasa. Hulga raha võtsid ära, aga pitsa peale unustasid katte panna... Seal oli ma pakun, et heal juhul kaks šampinjoni, viis tükki ananassi, teelusikatäis tomatipastat, neli viilu vorsti ja veel mingid mikrotükid. Lõhn oli väga hea, aga kodus karpi avades oli suur pettumus. :( Parem praen tühja kõhuga muna või teen võileibu, kui nendelt midagi tellin.