Kõige lemmikumad kokaraamatud

Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-08 21:24:21
minu lemmikud jäävad ka nõukaaega. laste kokaraamat oli loomulikult kõige popim ever. teine suur lemmik oli üks universaal (st igat tüüpi retsepte läbisegi) kokaraamat mis meil oli nii kapsas, et pole vist kunagi ta esikaant näinudki. mäletan, et ma lapsena uskusin, et vot selles kokaraamatus ongi kõik maailma toidud sees :) kahjuks läks see kolimiste käigus kaduma pole enam leidnud endale seda (seal oli üks väga hea karamellikoogi retsept) kuigi usun, et ka see oli üks neid kokaraamatuid, mis lihtsalt kõigil olemas olid.

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2008-08-14 08:34:28
Külaliste tulekul olen ikka abi otsinud raamatust 100 pidurooga Kusjuures sõbranna ka kiitis, aga üle kontrollimisel selgus, et hoopis erinevaid roogi oleme alati teinud.... :D
Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-08-15 11:12:35
Meie lemmikud- Laste kokaraamat. See veneaegne. Saiad-koogid-pirukad ja 100 rooga sarjast Šokolaadiraamat.

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2008-08-21 22:33:41
Üks väga ilus ja mulle väga sobiva meelelaadiga kokaraamat on Anni Arro Sepamaa taluköök. Tema eelmine raamat tekitas mus kõhedust, kuid kui seda raamatut lugesin, siis tundsin, et just nii tahaks minna ka suve nautida ja süüa teha. Ja proovitud toidud on ka väga head olnud.
Liiz17
Postitusi: 126
Abikokk
2008-08-25 12:32:27
Minul kodus 90% kõik küpsetiste raamatud aga kõige rohkem olen kasutanud: Muffinid 2 Lia Virkuse oma, siis Suur Eesti Raamatuklubi raamat Head Isu (see oli esimene kokaraamat üldse, mille soetasin, kui omaette elama hakkasin :D) Lia Virkuse Ja Angeelika Kang Tordiraamat on ka palju häid retsepte andnud. Samuti on kodus ka suur kookide raamat - 1001 klassikalist retsepti kogu maailmast, seal ka palju häid kooke:D Ülejäänud raamatud koguvad tolmu :P
Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-08-29 21:21:23
Kanäe nalja, ka minu lemmikuks nr 1 on Salme Masso "Laste kokaraamat" :) Veel meeldib väga Suitsu/Kang/Virkus trio "Rabarberikoogid ja -magustoidud" - sealne pisarakook on minu uus firmakas, mis koos plaadiga käest ära süüakse. Kuna kehakaal on probleemne, siis on elamises ka korralik kollektsioon kaalujälgijate kokaraamatuid ning neist on lemmik "Kaalujälgijate koduköögi retseptid" Ja kuna minu puhul on peale kõige muu tegemist ka ehtsa nõukogude naisega, siis meeldib väga ka Salme Masso "Rahvaste toite" (Vene köögi alt "hapukoorega üle küpsetatud õunad" väärib proovimist ;) )
Kukkel
Postitusi: 30
Kokaõpilane
2009-03-22 18:52:32
Minu lemmikud on sarjast 100 rooga kokaraamatud! Kokaraamatu valikul saab otsustavaks momendiks see, et iga retsepti kohta olgu pilt! :)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-10-16 17:50:21
19 Cookbooks That Will Improve Your Life - http://www.buzzfeed.com/emofly/best-cookbooks-to-cook-your-way-through, päris tore lugemine.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-19 13:00:09
Fre:
19 Cookbooks That Will Improve Your Life - http://www.buzzfeed.com/emofly/best-cookbooks-to-cook-your-way-through, päris tore lugemine.
Tore tõesti :) Soovitused nr 2, 9 ja 14 on mul olemas. Ja soovitaja nr 15 on hea blogituttav :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Soolanemaasikas
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2014-11-08 20:51:16
Mul on eelkõige eestikeelsed kokaraamatud. Nüüd siinse soovituse kohaselt tellisin endale hetk tagasi "The Taste of France" raamatu, sest olen viimasel ajal just prantsuse köögi vastu huvi hakandu tundma. Mulle meeldis ka lapsena väga S. Masso laste kokaraamat. Peakski vanemate juurde minnes kaasa paluma ja pojaga sealt midagi põnevat valmistama. Aga praegusel hetkel meeldib mulle väga Lia Virkuse "Lia köök". Nii ilus ja retseptid on ka head. Teksti mõttes ka kenasti kirjutatud. Lisaks on palju kasutamist leidnud Lia Virkuse ja Pille Endeni "Nutika perenaise kokaraamat".
<< 1 | 2 >