JAMIE OLIVERI kokaraamatud ja -saated

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-01-15 11:51:49
Kas ma mäletan õigesti, et Jaime retseptid pidid olema kuskil ETV kodukal üleval? Mitte ei leia neid. Äkki keegi oskab aidata?

http://jucjaco.blogspot.com/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-01-15 12:07:29
Kika:
ma olen see friik, kellele meeldivad originaalplaadid, netist ei armasta üldse tõmmata-vaadata-kuulata :)
Sama siin (vähemalt DVDde osas) - ei oskaks ka :) Aga ülalmainitud Jamie's Christmas plaati võiksin ma vabalt laenata. Nüüd küll jõulud läbi, nii et ei tea, kas huvi on..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liblikapyydja
Postitusi: 49
Kokaõpilane
2009-01-15 12:37:55
Mulle meeldis ka väga see eilene "Jamie kodus: kartulid" saade. Tõestas sealsete retseptidega veelkord, et lihtsuses peitub võlu. Aga mul tekkis küsimus, et ta kasutas seal ühte väga vahvat vidinat - ürdisheikerit. Tundus imehea asi olevat nt kastmete segamiseks. Äkki ma olen ajast väga maha jäänud ja meie kaubanduses on see täiesti ostetav, oskab keegi öelda? :D
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-01-15 13:46:31
Liblikapyydja:
Mulle meeldis ka väga see eilene "Jamie kodus: kartulid" saade. Tõestas sealsete retseptidega veelkord, et lihtsuses peitub võlu. Aga mul tekkis küsimus, et ta kasutas seal ühte väga vahvat vidinat - ürdisheikerit. Tundus imehea asi olevat nt kastmete segamiseks. Äkki ma olen ajast väga maha jäänud ja meie kaubanduses on see täiesti ostetav, oskab keegi öelda? :D
täpselt sama küsimus, see ürdishaker, tahaks ka

http://jucjaco.blogspot.com/

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2009-01-15 14:03:43
Pille:
Kika:
ma olen see friik, kellele meeldivad originaalplaadid, netist ei armasta üldse tõmmata-vaadata-kuulata :)
Sama siin (vähemalt DVDde osas) - ei oskaks ka :) Aga ülalmainitud Jamie's Christmas plaati võiksin ma vabalt laenata. Nüüd küll jõulud läbi, nii et ei tea, kas huvi on..
äkki ma millalgi novembris laenaksin siis :)
Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2009-01-15 14:08:06
Liblikapyydja:
Mulle meeldis ka väga see eilene "Jamie kodus: kartulid" saade. Tõestas sealsete retseptidega veelkord, et lihtsuses peitub võlu. Aga mul tekkis küsimus, et ta kasutas seal ühte väga vahvat vidinat - ürdisheikerit. Tundus imehea asi olevat nt kastmete segamiseks. Äkki ma olen ajast väga maha jäänud ja meie kaubanduses on see täiesti ostetav, oskab keegi öelda? :D
mulle ka saade meeldis. aga ma poole silmaga vaatasin ja teise poolega tegelesin lapsega. ise lootsin, et täna päeval on kordus ja retseptid on etv lehel olemas, aga ei ole! või siis mina ei leia neid retsepte. ürdisheiker tundus jah väga põnev asi. siiani olen õli ja ürtide segamiseks kasutanud tavalist korgiga õlitopsi. aga see sheiker on kindlasti parem :) mul veel selline küsimus, millise panniga te friattat teete? tavalise malmpanniga?
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-01-15 14:59:15
Seda ürdišeikerit olen näinud müügil küll (üldse ei meenu kus, võis täitsa ka helsingis olla), oli vist kohutavalt kallis (praegu amazonis muidu 10-20 naela). Olen ka purgis seganud õli ja maitseaineid ja siis sellest flavour shakerist inspireerituna lisasin purki täringuid :) et ikka paremini segaks. Aga no maitsetaimi need puruks ei muljuks vist.
Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-01-15 15:15:43
Ma olen neid Jamie osi juba tglt näinud aga aga ikka vaatasin ja vesistasin, olen ise järgi proovinud selle tomati-kana-kartuliahjuroa ja tõesti oli mõnus, lihtne ja maitsev, kartuli-lõhesalatit tahaks ka kindlasti proovida.

Magusad fotod

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-01-15 16:30:16
Kika:
Ragne:
mul mees netist orgunnib mulle igasugu kokasaateid. Viimati vaatasin Jamie Ministry of Food 4-osalist sarja, millest ka siis samanimeline raamat.
aga kas eestist on võimalik originaal dvd-d ka osta? (lasering, rahva raamat...) või peaks mõnes välismaa linnas mõnda suurt plaadipoodi külastama? ma olen see friik, kellele meeldivad originaalplaadid, netist ei armasta üldse tõmmata-vaadata-kuulata :)
viimati ma rahva raamatus ei näinud miskit. küll aga oli valik bbc sarju ja asju, mis röögatute hindadega olid. et iga kell on ise odavam osta UK'st või tellida Amazonist.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-01-15 18:18:49
Kika:
ise lootsin, et täna päeval on kordus ja retseptid on etv lehel olemas, aga ei ole! või siis mina ei leia neid retsepte.
Mulle jääb viimasel ajal ETV programmipoliitika täitsa arusaamatuks - eelmisel korral ka mõtlesin vaikimisi et vaatan neljapäevast kordust aga mida polnud seda polnud. Kolmapäevane aeg tegelikult ei sobi mulle üldse, seekord olin kogemata kodus (haige). Valdavalt algavad saated, mis mulle huvi pakuvad aegadel stiilis 00.40 ja ei mingit kordust. Ilmselt olen mingi friik. Vä. Vä.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>