JAMIE OLIVERI kokaraamatud ja -saated

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-05-13 13:16:25
Kel huvi, siis Jamie Itaalia on laupäeval Rahva Raamatus hästi soodsa hinnaga. Loe siit lähemalt.

http://www.perenaine.ee/

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-05-14 00:24:37
Eva:
Kel huvi, siis Jamie Itaalia on laupäeval Rahva Raamatus hästi soodsa hinnaga. Loe siit lähemalt.
Aitäh osutamast, äkki oleks paras aeg oma keelestandardeid alandada ja siiski raamat hoolimata kriitikast ära osta. Peab mõtlema.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-05-14 09:56:24
Fre:
Eva:
Kel huvi, siis Jamie Itaalia on laupäeval Rahva Raamatus hästi soodsa hinnaga. Loe siit lähemalt.
Aitäh osutamast, äkki oleks paras aeg oma keelestandardeid alandada ja siiski raamat hoolimata kriitikast ära osta. Peab mõtlema.
Täpselt samad mõtted siin. Vaatasin eile kirjastuse kodulehelt seda raamatut ja seal oli Jamie lihtne tiramisu välja toodud (pilt raamatu lehest) ning tõlge oli ikka hirmuäratavad. Ladyfingers on tõlgitud sõrmekujulised keeksid?! Ja selliseid asju pidi seal ju palju olema. Samas, raamatut jällegi väga tahaks. Kellel see raamat kodus ja kasutamas, kas häirib väga see otsetõlge?

Kätrini kokkamispäevik

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2009-05-14 10:00:45
K2trin:
Fre:
Eva:
Kel huvi, siis Jamie Itaalia on laupäeval Rahva Raamatus hästi soodsa hinnaga. Loe siit lähemalt.
Aitäh osutamast, äkki oleks paras aeg oma keelestandardeid alandada ja siiski raamat hoolimata kriitikast ära osta. Peab mõtlema.
Täpselt samad mõtted siin. Vaatasin eile kirjastuse kodulehelt seda raamatut ja seal oli Jamie lihtne tiramisu välja toodud (pilt raamatu lehest) ning tõlge oli ikka hirmuäratavad. Ladyfingers on tõlgitud sõrmekujulised keeksid?! Ja selliseid asju pidi seal ju palju olema. Samas, raamatut jällegi väga tahaks. Kellel see raamat kodus ja kasutamas, kas häirib väga see otsetõlge?
minul raamat olemas! tõlge on jah kohati naljakas, kuid mõttest saab ikka aru :)
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2009-05-14 12:15:04
K2trin:
Fre:
Eva:
Kel huvi, siis Jamie Itaalia on laupäeval Rahva Raamatus hästi soodsa hinnaga. Loe siit lähemalt.
Aitäh osutamast, äkki oleks paras aeg oma keelestandardeid alandada ja siiski raamat hoolimata kriitikast ära osta. Peab mõtlema.
Täpselt samad mõtted siin. Vaatasin eile kirjastuse kodulehelt seda raamatut ja seal oli Jamie lihtne tiramisu välja toodud (pilt raamatu lehest) ning tõlge oli ikka hirmuäratavad. Ladyfingers on tõlgitud sõrmekujulised keeksid?! Ja selliseid asju pidi seal ju palju olema. Samas, raamatut jällegi väga tahaks. Kellel see raamat kodus ja kasutamas, kas häirib väga see otsetõlge?
Ma olen sellest siin samas teemas mitu korda kirjutanud. Häirib väga aga sellepärast ostmata ei jätaks - Jamie on ikka Jamie ja tema retseptid väärt!

http://jucjaco.blogspot.com/

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-05-14 14:55:18
Juc:
K2trin:
Fre:
Aitäh osutamast, äkki oleks paras aeg oma keelestandardeid alandada ja siiski raamat hoolimata kriitikast ära osta. Peab mõtlema.
Täpselt samad mõtted siin. Vaatasin eile kirjastuse kodulehelt seda raamatut ja seal oli Jamie lihtne tiramisu välja toodud (pilt raamatu lehest) ning tõlge oli ikka hirmuäratavad. Ladyfingers on tõlgitud sõrmekujulised keeksid?! Ja selliseid asju pidi seal ju palju olema. Samas, raamatut jällegi väga tahaks. Kellel see raamat kodus ja kasutamas, kas häirib väga see otsetõlge?
Ma olen sellest siin samas teemas mitu korda kirjutanud. Häirib väga aga sellepärast ostmata ei jätaks - Jamie on ikka Jamie ja tema retseptid väärt!
Lugesin teema läbi. Päris huvitav tõlge. Kahju kohe. Amazonis on raamat praegu nii soodsa hinnaga, et tuleb veel isegi soodsam, kui laupäevane pakkumine. Aga samas on ju vaja nüüd ja kohe. :)

Kätrini kokkamispäevik

Täpik
Postitusi: 243
Abikokk
2009-05-18 09:55:36
Tõin Itaalia raamatu ära. Kohati tõesti on kummaline tõlge. Proovisin grillitud šampinjonid monzzarellaga pühapäeva hommikul ära. Täitsa hea, aga pühvilmonzzarellat muidugi polnud...:)
Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-05-28 18:54:25
Eile juhtusin vaatama Jamie saadet ETV pealt, see kodus kokkamise sari. Samasugust kööki tahaks endale küll, kus ta neid pirukaid küpsetas. Ja need pirukad... Siiamaani läheb kõht tühjaks, kui nendele mõtlen. Leidsin Jamie koduleheküljelt ka retseptid üles ja proovin kindlasti järele.
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-09-14 13:39:01
Milline Jamie raamat teil kõige tihedamalt kasutusel on? Ma tahaks ühe osta. Ma lehitsesin Jamie's Italy'd ja tundus, et ma sealt liiga palju retsete ei teeks. Kuidas Cook With Jamie on?

le D?ner

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-09-14 15:18:38
Spiidi:
Milline Jamie raamat teil kõige tihedamalt kasutusel on? Ma tahaks ühe osta. Ma lehitsesin Jamie's Italy'd ja tundus, et ma sealt liiga palju retsete ei teeks. Kuidas Cook With Jamie on?
Ma soovitaks raudselt Cook with Jamie´t. Ministry of Foodi pole endal olemas, nii et selle kohta ei tea, kuigi on ka huvitav tundunud...
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>