Liblikapyydja

Postitusi: 48

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2009-01-16 12:15:27
Pille:
Juc:
Liblikapyydja:
Mulle meeldis ka väga see eilene "Jamie kodus: kartulid" saade. Tõestas sealsete retseptidega veelkord, et lihtsuses peitub võlu. Aga mul tekkis küsimus, et ta kasutas seal ühte väga vahvat vidinat - ürdisheikerit. Tundus imehea asi olevat nt kastmete segamiseks. Äkki ma olen ajast väga maha jäänud ja meie kaubanduses on see täiesti ostetav, oskab keegi öelda? :D
täpselt sama küsimus, see ürdishaker, tahaks ka
Mul on selgelt meeles, kuidas see Jamie ürdišeiker kuulutati mingi briti toiduajakirja (või lausa -ajakirjade?) poolt kõige mõttetumaks köögividinaks (aasta siis oli vist 2005). Aga no äkki on parandatud seda riistapuud vahepealsete aastate jooksul.. Sellele vidinal on lausa oma veebileht.
Heheee, praktilist külge ei oska jah kommenteerida, aga välja näeb see vidin igatahes väga hea :D
2009-01-15 12:43:30
Hmm, oleks nagu näinud küll. Kas äkki Koduextras või Novaluxis vms poes, mis igast köögividinaid müüb...
2009-01-15 12:37:55
Mulle meeldis ka väga see eilene "Jamie kodus: kartulid" saade. Tõestas sealsete retseptidega veelkord, et lihtsuses peitub võlu. Aga mul tekkis küsimus, et ta kasutas seal ühte väga vahvat vidinat - ürdisheikerit. Tundus imehea asi olevat nt kastmete segamiseks. Äkki ma olen ajast väga maha jäänud ja meie kaubanduses on see täiesti ostetav, oskab keegi öelda? :D
2008-12-18 13:56:34
Kika:
Liblikapyydja:
Ja huvitav, kas munade kuumutamine, nii nagu Spidur seda siin teeb, muudab oluliselt tiramisu koostist/maitset. Olen ise lapseootel ja ka pelgan veidi toorest muna...
aga vutimunad? mul on meelde jäänud, et vutimune võib igasuguseid haigusi (salmonnelloos) kartmata toorelt süüa ;)
Vutimunad vist jah salmonnelloosivabad, aga ma ei kujuta hästi ette nende pisikeste munade puhul munakollase eraldamist munavalgest :D Ja palju neid sinna läheks, mis oleks võrdväärne 3 suure munakollasega :D
2008-12-18 10:49:25
Pille:
Liblikapyydja:
Viljandis ma neid Savoiardi küpsiseid ka ei leidnud, ilmselt lähevad loosi siis tavalised keelekesed või teen ise selle retsepti järgi.
Kas Selverites ka polnud? Kui ise teed, võid proovida Juci retsepti, võid proovida seda retsepti.
Viljandis üks Selver vaid ongi :D ja seal on küpsistega üsna nirud lood. Teine suurem pood on Maksimarket, aga sealt neid saada on veelgi väiksem lootus. Kas sellest nami-nami Keelekeste retseptist (või ka Juci omast) tuleb välja umbes 350 g ports neid küpsiseid, et parajasti jaguks tiramisu jaoks? Ja huvitav, kas munade kuumutamine, nii nagu Spidur seda siin teeb, muudab oluliselt tiramisu koostist/maitset. Olen ise lapseootel ja ka pelgan veidi toorest muna...