TALLINNA TEENINDUSKOOLI kokakursused

k2q
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2010-09-25 22:52:48
Natuke teemast välja aga mina alustasin Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri aastast kursust. Esimesed 3 päeva olid väga kihvtid ja ootan järgmisi meeletult. Päeval on siuke loengupool ja päev lõpeb 4 tunnise küpsetamisega:)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-06 16:27:29
Tallinna Teeninduskoolis algab 10. jaanuaril koka baasõppe kursus: ÕPPEPROGRAMM Kokkade algõpe – 10.01.11 (1. LOENG) Õppeaeg: 3 k., esmaspäev, kolmapäev, neljapäev 16.00-19.00 Teema Teooriatunde / Praktikatunde Toiduainete eeltöötlus 2 Toiduainete kuumtöötlemisvõtted 2 Puljongid ja supid 4 8 Kastmed 4 Road ja lisandid köögiviljadest ja seentest 4 8 Kalatoidud. Toidud mereandidest 4 8 Lihatoidud 8 8 Toidud tangainetest ja pastadest 4 4 Kohupiima- ja munaroad 2 Külmad road ja suupisted 4 8 Magusroad. Joogid 6 4 Toidud taignatega 4 4 Lauakatmine. Põhialused 4 4 Hinnakujundus ja kalkulatsioon 4 4 Seadmed ja tööohutus 8 Maitseained 4 Hügieeni alused 8 Praktika ettevõttes 80 Praktiline eksam 4 Kokku ilma tootmispraktikata 76 66 Kokku tootmispraktikaga 220 Kursuse viivad läbi Tallinna Teeninduskooli õpetajad : Kristi Tüvi, Pille Sepp, Diane Sarapuu-Kelder, Aino Paduri, Ilmar Räni, Krista Kalmus, Eha Martma, Heikki Eskusson, Milvi Kasemäe Heidi Pajusoo tel. 605 3107, 527 4148, heidi.pajusoo@teeninduskool.ee Aadress Raadiku 10, buss 67 Estonia vastast

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-23 10:22:05
TEKO annab teada: Tähelepanu! Algavad pagar-kondiitri kursused Ootame ümberõppest huvitatuid ja hobikorras õppijaid TALLINNA TEENINDUSKOOLI (asukoht Raadiku 10. õppeklass I-208 ) 3-kuulistele pagar-kondiitri kursustele Töö toimub õhtuses õppevormis 3 korda nädalas alates 01.03.11. Kontakttelefonid: 605 31 07 (8); 527 4148 e-mail heidi.pajusoo@teeninduskool.ee Vajalik eelregistreerimine.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-13 10:39:09
TEKO annab teada: Ootame 3-päevasele toiduhügieeni koolitusele TALLINNA TEENINDUSKOOLI (asukoht Raadiku 10 ) sihtgrupp – keskastme juhid kaubandus-, toitlustus- ja tootmisettevõtetest Kursus toimub ajavahemikus 13.-15.04.2011. Vajalik eelregistreerimine. Kontakttelefon 605 31 07 (8); 527 4148; heidi.pajusoo@teeninduskool.ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-08-18 15:43:19
Kas kellelgi on plaanis sel sügisel minna õhtustele koka või pagar-kondiitri algõppe kursustele? Ennast huvitab esialgu rohkem pagar-kondiitri kursus. Mõlgutan mõtteid, aga nii kaugele ei ole veel jõudnud, et Teeninduskoolist kursuste algusaja kohta täpsemalt uurida... Kes eelmistel aastatel käinud on, kui suur on koormus ja kas töö kõrvalt on väga väsitav? Kas õppetöö toimub ainult õhtuti koolis või tuleb ka kodus midagi teha? Ja kas see õppekava eeldab ka mingil kujul praktika läbimist?
Lausperfektne
Postitusi: 19
Kokaõpilane
2011-08-18 20:35:50
Pagar kondiitri kursus oli 3 korda nädalas õhtuti ja kannatas täitsa töö kõrvalt käia, mõni päev pidi pisut varem ainult minema u kl 16ks. Kodus ei pea midagi tegema peale eksamiks valmistumise, mis on detsembris. Samuti peab läbima praktika, kuid hobikokkajale ei ole see täies ulatuses kohustuslik, mina näiteks võtsin töölt nädala puhkust ja käisin sel ajal praktikal, mõned meie kursusest tegid praktikat nädalavahetustel.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-18 20:45:37
ErleS:
Kas kellelgi on plaanis sel sügisel minna õhtustele koka või pagar-kondiitri algõppe kursustele? Ennast huvitab esialgu rohkem pagar-kondiitri kursus. Mõlgutan mõtteid, aga nii kaugele ei ole veel jõudnud, et Teeninduskoolist kursuste algusaja kohta täpsemalt uurida... Kes eelmistel aastatel käinud on, kui suur on koormus ja kas töö kõrvalt on väga väsitav? Kas õppetöö toimub ainult õhtuti koolis või tuleb ka kodus midagi teha? Ja kas see õppekava eeldab ka mingil kujul praktika läbimist?
Pagar-kondiitri kursused on kindlalt läbi teinud Thredahlia ja Kätrin, eks nemad oskavad täpsemalt soovitada (või siis mitte). Aga õppetöö toimub koolis ja õppekava sisaldab ka praktikat.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2011-08-19 08:16:42
No Thredahlia käis koos Lausperfektse ja Kätriniga, aga mul jäi poole peal pooleli. Praktika aega ei leidnud ja see kondiitriosa ei paelunud. Oleks pigem pidanud ilmselt hoopis soolasema tee valima :D

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2011-08-19 17:52:22
Mina käisin algusest lõpuni läbi, sõltub, mida otsima lähed, kuid minu jaoks oli kõik liiga keemiline - Moskva saiu tehes pidime ise nõudma, et tahame keeta päris kreemi, mitte selle pulbrist kokku segada ja nii on muidugi kõigega - kasutatakse ainult pulbrit, kui kool vähegi osta jõuab seda keemiat. Ja võid ei kasutata üldse - et ta on ikka suunatud rohkem sellisele, kes tahab tööle minna, mitte kodukokkajale. Samas, nippe jagus ja kasuks tuli kindlasti, praktikat oli omajagu ja ma ei kahetse, et käisin. Koormus oli muidugi korralik, 3 õhtut nädalas, aga samas ei pidanud kodus midagi tegema, ainult kaheks kergeks eksamiks õppima. Praktikat tegin mina 3 nädalavahetust ja jäin selle poolega väga rahule - nägin "päris" kööki kah ja sain käe külge panna.

Kätrini kokkamispäevik

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-08-19 18:18:45
*kukub pikali* Vabandust, et ma siia vahele segan, aga... mu imestusekoorem on liiga suur!! Lähed kondiitriks õppima ja siis õpetatakse lihtsalt kuidas pakki avada ja pulbrit kasutada? :O

Zap*

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>