TALLINNA TEENINDUSKOOLI kokakursused

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-09-04 16:25:02
On pakkuda välja üks koht sel sügisel alustavas koka algõppe rühmas. Kestus kolm kuud, toimub E, K, N kell 16-19 Tallinna Teeninduskoolis Lasnamäel. Maksab 4500.-, tasumine osade kaupa kord kuus. Panin end kirja kindla plaaniga minna, aga lapsehoidmine ei õnnestu neil aegadel mitte kuidagimoodi :( Esimene tund on juba sel esmaspäeval, 6. sept. Saatke palun meil, kui keegi on huvitatud.

Siit nurgast ja sealt nurgast

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-16 14:15:36
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. Kool on E, K, N. Kell 16.30 Raadiku 10, Lasnamäel. Loengud kestavad 3 tundi, K ja hiljem ka N, kui laboris küpsetame, läheb vahel kauem. Kõik küpsetatu saab koju kaasa :D:D. Tegemisele tulevad kõik alates teekoogist, moskva saiast kuni trühvli- ja sefiiritordini välja. Lisaks vist isegi trühvilte valmistamine. Maksumus 4500.- (saab maksta osada kaupa), milles sisalduvad õppematerjalid ja kogu küpsetustavaar. Lisaks saab esitada summa tulumaksudeklaratsioonis. Lõpus saab 2 diplomit - pagar/kondiiter ja lisaks miski toiduhügieeni koolitusdiplomi. Eksam on ka pisike ja personaalne koogi valmistamine, mida siis aktusel üheskoos süüakse :) Täiendkoolituse infotelefon +(372)6053107, Heidi Pajusoo. Praegu on olnud 2 loengut, millest esimene oli rohkem kooli kohta ja "vanakooli" retseptide arutelu. Eile rääkisime jahust, suhkrust, munast, rasvainest. See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)

Kätrini kokkamispäevik

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2010-09-16 14:34:47
Kätrin:
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: http://www.teeninduskool.ee//logo.jpg Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. [...] See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Nagu naiselik impulssost - mina olen igatahes kirjas :)

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-16 14:52:18
Thredahlia:
Kätrin:
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: http://www.teeninduskool.ee//logo.jpg Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. [...] See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Nagu naiselik impulssost - mina olen igatahes kirjas :)
Väga lahe :) Mulle endale kahjuks see õhtune kooliskäik hetkel kohe üldse ei sobi, nii oleks tahtnud. Aga TEKO koridorides liigun tänavu sügisel aeg-ajalt ikka, lihtsalt päevasemal kellaajal ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-16 14:52:51
Thredahlia:
Kätrin:
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: http://www.teeninduskool.ee//logo.jpg Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. [...] See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Nagu naiselik impulssost - mina olen igatahes kirjas :)
Juuhhuuu juhhuu, ma olen nii õnnelik praegu! Ja loodetavasti siis õhtul kohtume! :)

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-09-16 15:03:58
Kätrin:
Thredahlia:
Kätrin:
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: http://www.teeninduskool.ee//logo.jpg Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. [...] See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Nagu naiselik impulssost - mina olen igatahes kirjas :)
Juuhhuuu juhhuu, ma olen nii õnnelik praegu! Ja loodetavasti siis õhtul kohtume! :)
Kätrin, palju teil miinimum olema peab? Üks Merilini sõbranna vist ka liitus grupiga, nii et 10 on koos?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-16 15:08:04
Pille:
Kätrin:
Thredahlia:
Nagu naiselik impulssost - mina olen igatahes kirjas :)
Juuhhuuu juhhuu, ma olen nii õnnelik praegu! Ja loodetavasti siis õhtul kohtume! :)
Kätrin, palju teil miinimum olema peab? Üks Merilini sõbranna vist ka liitus grupiga, nii et 10 on koos?
Miinimum on jah 10, alla selle grupp saadetakse laiali. Ja praegu, kui tuli ka Merilini sõbranna ongi kümme täis. Nüüd oleks vaja igakjuhuks veel paari tahtjat, sest kui keegi ära langeb oleme jälle tagasi samas seisus :(

Kätrini kokkamispäevik

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2010-09-16 21:24:43
Kätrin:
Pille:
Kätrin:
Juuhhuuu juhhuu, ma olen nii õnnelik praegu! Ja loodetavasti siis õhtul kohtume! :)
Kätrin, palju teil miinimum olema peab? Üks Merilini sõbranna vist ka liitus grupiga, nii et 10 on koos?
Miinimum on jah 10, alla selle grupp saadetakse laiali. Ja praegu, kui tuli ka Merilini sõbranna ongi kümme täis. Nüüd oleks vaja igakjuhuks veel paari tahtjat, sest kui keegi ära langeb oleme jälle tagasi samas seisus :(
Merilin sai ainult kergekujulise šoki ja kavatseb siiski jätkata :D

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-16 22:39:06
Väga tore! Minu jaoks on selline vanakooli retseptivaramu ja teadmised tõeline kullavara, sest uuemat infot sinna juurde saab liita alati, aga aastakümneid küpsetanud pagarid omavad siiski hoopis teist tunnetust traditsiooniliste küpsetiste tegemisel ja neid kuldseid nippe ma taga ajangi. Mis sest, et nad võibolla kõige uue ja moodsaga veel sina peal pole :)

Kätrini kokkamispäevik

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2010-09-17 07:12:09
Kätrin:
Väga tore! Minu jaoks on selline vanakooli retseptivaramu ja teadmised tõeline kullavara, sest uuemat infot sinna juurde saab liita alati, aga aastakümneid küpsetanud pagarid omavad siiski hoopis teist tunnetust traditsiooniliste küpsetiste tegemisel ja neid kuldseid nippe ma taga ajangi. Mis sest, et nad võibolla kõige uue ja moodsaga veel sina peal pole :)
Oma KABI ja Claroga tundusid nad küll sina peal olevat :) Aga tõsiselt, nende kogemuses ja professionaalsuses ei kahtle ma grammigi!

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>