TALLINNA TEENINDUSKOOLI kokakursused

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-02-22 19:48:54
Käisin koolitusel Pidulik Püstijalalaud(17-18.02.09), kahjuks sain osaleda vaid esimesel päeval, ja jäin väga rahule, sain palju uusi ideid ja uusi maitseid proovida. Praktilise koolituse viis läbi Inga Paenurm resoranist Pärl. Mõned pildid tehtud suupistetest: suitsune võikalamouse rucolakreemi ja kartulitsipsiga; kanarulett varsselleri ja mangokreemiga singirull saia krutoonil sibulamoosiga; pardifilee puuviljasalat mustajuure tsipsiga kaneeline rostbiif sinihallitusjuustuvahuga; grillitud varseller köömnetolmu kodujuustukreemiga kitsejuustukoogike estragoniga; kreemjas porgandipüree trüffliõliga kookose-kohvilikööri suupiste; shokolaadikreem krõbeda riisikoogiga valgeshokolaadi-ingveri mousee maasika sorbeega; viigimarja-peekoni suupiste

Magusad fotod

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2009-08-03 10:12:53
Panin ennast täna Tallinna Teeninduskooli septembriks kirja 220 tunnisele koka algõppe kursusele. Kolm korda nädalas, kell 16.00 - 19.00. Mis nädalapäeviti kursus toimub, ei ole veel kindel, aga kui vähegi suudan tööga sobitada, käin ära. Hinnaks 4500 eek.

Profa köögipool

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2009-08-27 19:47:08
Kas keegi teab öelda, kas eelmine aasta toimus pagar-kondiitri kursus ja kas keegi võttis ka sellest osa?

Magusad fotod

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-27 21:22:19
Marit:
Kas keegi teab öelda, kas eelmine aasta toimus pagar-kondiitri kursus ja kas keegi võttis ka sellest osa?
Sügisel jäi eestikeelne kursus kindlalt ära. Ma olin end kirja pannud (viimane võimalus enne lapse sündi, eksole :), aga osalejate vähesuse tõttu jäi ära. Venekeelne vist toimus.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2009-08-27 22:22:56
Pille:
Marit:
Kas keegi teab öelda, kas eelmine aasta toimus pagar-kondiitri kursus ja kas keegi võttis ka sellest osa?
Sügisel jäi eestikeelne kursus kindlalt ära. Ma olin end kirja pannud (viimane võimalus enne lapse sündi, eksole :), aga osalejate vähesuse tõttu jäi ära. Venekeelne vist toimus.
see toimus lõpuks kevadel. sai otsa enne jaanipäeva. mulle meeldis! kuulata taignatest, küpsetistest jne... ja ise järgi proovida. paljusid asju ma teadsin... aga tuli välja, et teadsin valesti :D või vähemalt on tõhusamaid võtteid-meetodeid. klassikalist informatsiooni oli palju ja seda ma tahtsingi. samas tutvustati ka pulberid-valmistooteid mida väidetavalt pagaritööstuses kasutataksegi. avas silmi ka!

http://kardemon.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-27 22:56:04
Kardemon:
Pille:
Marit:
Kas keegi teab öelda, kas eelmine aasta toimus pagar-kondiitri kursus ja kas keegi võttis ka sellest osa?
Sügisel jäi eestikeelne kursus kindlalt ära. Ma olin end kirja pannud (viimane võimalus enne lapse sündi, eksole :), aga osalejate vähesuse tõttu jäi ära. Venekeelne vist toimus.
see toimus lõpuks kevadel. sai otsa enne jaanipäeva. mulle meeldis! kuulata taignatest, küpsetistest jne... ja ise järgi proovida. paljusid asju ma teadsin... aga tuli välja, et teadsin valesti :D või vähemalt on tõhusamaid võtteid-meetodeid. klassikalist informatsiooni oli palju ja seda ma tahtsingi. samas tutvustati ka pulberid-valmistooteid mida väidetavalt pagaritööstuses kasutataksegi. avas silmi ka!
Nojah, aga kevadel mulle enam ei sobinud - kus ma ikka hiidsuurena (jaanuaris) / vastsündinuga seal õppeköögis mütanud oleks! :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2009-08-28 12:10:26
Kokakursusele ennast kirja panin, aga siiamaani ei ole keegi veel tagasi helistanud, et ütelda lõplik maksumus ja mis nädalapäevadel õpe toimub. Tegu siis 220 tunnise koka algõppe kursusega. Kolm korda nädalas, kell 16.00 - 19.00. Esialgu üteldi hinnaks 4500. Praegu on aga tagasiside koha pealt vaikus.

Profa köögipool

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-09-07 15:31:45
Pille, kas Sina oskad öelda, kas TEKO a´la carte kokakursus ilma eelneva koka põhiõppeta jääb liiga keeruliseks või saab hobikokkaja oma teadmistega seal täitsa hakkama?

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-07 16:16:48
K2trin:
Pille, kas Sina oskad öelda, kas TEKO a´la carte kokakursus ilma eelneva koka põhiõppeta jääb liiga keeruliseks või saab hobikokkaja oma teadmistega seal täitsa hakkama?
Peaks igati ok olema :) Lihtsalt mulle tundus nii loogilisem (aga me põhiõpperühmas oli nt üks meesterahvas, kes tegi esmalt a la carte kursuse ja siis otsustas ka põhiõppe teha. Nüüd tal vist ka 1. kat. kutseeksam ka tehtud :))

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-09-07 16:26:43
Pille:
K2trin:
Pille, kas Sina oskad öelda, kas TEKO a´la carte kokakursus ilma eelneva koka põhiõppeta jääb liiga keeruliseks või saab hobikokkaja oma teadmistega seal täitsa hakkama?
Peaks igati ok olema :) Lihtsalt mulle tundus nii loogilisem (aga me põhiõpperühmas oli nt üks meesterahvas, kes tegi esmalt a la carte kursuse ja siis otsustas ka põhiõppe teha. Nüüd tal vist ka 1. kat. kutseeksam ka tehtud :))
Okei, selge, siis tuleb äkki julgus rindu võtta. Kas oskad soovitada miskit kirjandust, mida enne lugeda, et asi lihtsam oleks?

Kätrini kokkamispäevik

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>