TALLINNA TEENINDUSKOOLI kokakursused

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-17 08:52:30
See on jah pöörane, et naturaalset asja enam üldse teha ei taheta/viitsita (see minu Moskva-moosipallide palve) On ju alati tehtud ilma keemiata ja saab ka edaspidi teha, ainult nõks rohkem mökerdamist on.

Kätrini kokkamispäevik

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2010-09-17 10:10:07
Kätrin:
Panen siia ka appihüüde, äkki on huvilisi: Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. Kool on E, K, N. Kell 16.30 Raadiku 10, Lasnamäel. Loengud kestavad 3 tundi, K ja hiljem ka N, kui laboris küpsetame, läheb vahel kauem. Kõik küpsetatu saab koju kaasa :D:D. Tegemisele tulevad kõik alates teekoogist, moskva saiast kuni trühvli- ja sefiiritordini välja. Lisaks vist isegi trühvilte valmistamine. Maksumus 4500.- (saab maksta osada kaupa), milles sisalduvad õppematerjalid ja kogu küpsetustavaar. Lisaks saab esitada summa tulumaksudeklaratsioonis. Lõpus saab 2 diplomit - pagar/kondiiter ja lisaks miski toiduhügieeni koolitusdiplomi. Eksam on ka pisike ja personaalne koogi valmistamine, mida siis aktusel üheskoos süüakse :) Täiendkoolituse infotelefon +(372)6053107, Heidi Pajusoo. Praegu on olnud 2 loengut, millest esimene oli rohkem kooli kohta ja "vanakooli" retseptide arutelu. Eile rääkisime jahust, suhkrust, munast, rasvainest. See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Mis ajani selle kursusega saaks veel liituda? Mul praegu sisemine heitlus, sest E ja K ei taha kuidagi kohe sobida, samas on kursus ka huvitav.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-17 10:29:39
Veronika:
Kätrin:
Tallinna Teeninduskoolis algas esmaspäeval (13.09) pagari-kondiitrikursus. Kestvus 220t, ehk lõppeb enne jõule natuke. Kool on E, K, N. Kell 16.30 Raadiku 10, Lasnamäel. Loengud kestavad 3 tundi, K ja hiljem ka N, kui laboris küpsetame, läheb vahel kauem. Kõik küpsetatu saab koju kaasa :D:D. Tegemisele tulevad kõik alates teekoogist, moskva saiast kuni trühvli- ja sefiiritordini välja. Lisaks vist isegi trühvilte valmistamine. Maksumus 4500.- (saab maksta osada kaupa), milles sisalduvad õppematerjalid ja kogu küpsetustavaar. Lisaks saab esitada summa tulumaksudeklaratsioonis. See oleks nii tore, kui saaksime veel kedagi gruppi, sest muidu loeng tühistatakse. Praegu muideks oleme 8kesi, kes kõik on lihtsalt asjaarmastajad ja õpivad oma rõõmuks :)
Mis ajani selle kursusega saaks veel liituda? Mul praegu sisemine heitlus, sest E ja K ei taha kuidagi kohe sobida, samas on kursus ka huvitav.
Praegu on olnud 3 loengut ja ei ühtki praktikumi (hakkavad järgmisest kolmapäevast). Koolis rõhutatakse, et kui puudute, siis proovige sättida nii, et laborisse ikka jõuate, sest kogu lõplik õppimine-kinnistamine käib ikkagi prakilise valmistamise käigus. Seega esmaspäeval tulla on veel väga okei, ma usun. Tasub helistada Heidile ja uurida, tema oskab kindlasti väga asjakohast infot öelda, et millal viimane aeg liituda on.

Kätrini kokkamispäevik

Köögikatake
Postitusi: 239
Abikokk
2010-09-18 13:13:03
Nii oleks tahtnud ka osaleda, panin ennast juba kevadel kirja. Nüüd aga ei sobi need ajad mitte kuidagi. Ehk järgmisel korral on lootust. Jõudu kõigile õppuritele!

Tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2010-09-18 17:27:50
Nutt, hala ja hundiulg ma ütlen! Kuigi ma armastan oma kodulinna, on mul siiski vahel kahju, et ma Tallinnas ei ela, eriti kui päälinnas siukseid vahvaid kursusi tehakse :( Hetkel ei ole võimalusi edasi-tagasi sõitmiseks ka...oehh...ehk kunagi.
Moona
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2010-09-22 14:57:48
Tere, kas need kursused toimuvad ja järgmise aasta esimeses pooles ? Praeguseks olen ma hiljaks jäänud..
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-22 15:00:31
Moona:
Tere, kas need kursused toimuvad ja järgmise aasta esimeses pooles ? Praeguseks olen ma hiljaks jäänud..
Ei toimu. Pagar-kondiiter on 1 kord aastas sügisel ja koka algõpe 2 korda aastas - sügisel ja kohe jaanuaris teine otsa. Seepärast ka mina niipidi õpin - et enne kondiiter ja siis kokk :)

Kätrini kokkamispäevik

Moona
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2010-09-22 15:03:12
Suured tänud ! Veel küsimus, kui tänasest hakkan käima, siis kas on liiga hilja ?
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-09-22 15:08:17
Moona:
Suured tänud ! Veel küsimus, kui tänasest hakkan käima, siis kas on liiga hilja ?
Nüüdseks on olnud 5 3tunnist loengut ja täna esimene praktikum. Ma selles tänases liitumises kahtlen, sest retseptid ja koostisosad on arvestatud per inimene ja rohkem ei tellita, Aga tasub helistada ülal viidatud Heidi Pajusoole, tema teab kindlalt öelda.

Kätrini kokkamispäevik

Moona
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2010-09-22 15:09:28
Kätrin:
Moona:
Suured tänud ! Veel küsimus, kui tänasest hakkan käima, siis kas on liiga hilja ?
Nüüdseks on olnud 5 3tunnist loengut ja täna esimene praktikum. Ma selles tänases liitumises kahtlen, sest retseptid ja koostisosad on arvestatud per inimene ja rohkem ei tellita, Aga tasub helistada ülal viidatud Heidi Pajusoole, tema teab kindlalt öelda.
Suured tänud! Helistan :)
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>