TALLINNA TEENINDUSKOOLI kokakursused

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-09-02 11:30:50
Aga kas selle 3-kuulise õppe järel on praktikakohta leida lihtne? Eriti just parematesse kohtadesse nagu nt Bonaparte, mida Pozataja siin kiidab. Tean, et õppuritel on tänapäeval praktikakohti sageli üsna keeruline leida (nt mu enda töö juureski pigem välditakse praktikantidega tegelemist), kuid kuidas pagar-kondiitritega lood on? Kas hea praktikakoha saamiseks peaks olema tutvusi või on praktikandid ettevõtetesse siiski oodatud?
Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-09-02 12:34:25
Kätrin:
Moona:
Tere, kas need kursused toimuvad ja järgmise aasta esimeses pooles ? Praeguseks olen ma hiljaks jäänud..
Ei toimu. Pagar-kondiiter on 1 kord aastas sügisel ja koka algõpe 2 korda aastas - sügisel ja kohe jaanuaris teine otsa. Seepärast ka mina niipidi õpin - et enne kondiiter ja siis kokk :)
Tea, kas ka see sügis pagar-kondiitrikursused algavad? Otsisin, mis ma otsisin, midagi ei leidnud...

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Lausperfektne
Postitusi: 19
Kokaõpilane
2011-09-02 12:43:03
See kas kursus toimub ja millal sõltub kas nad grupi kokku saavad. Kõige lihtsam on helistada või kirjutada Heidi Pajusoole Tel. 6053107(8), 5274148 heidi.pajusoo@teeninduskool.ee
Maffu
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2011-09-04 11:17:19
Kas keegi on Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitritehnoloogiks õppimas käinud? Millised muljed jäid? Mida täpsmalt õpitakse?

Teise kursuse pagar-kondiiter.

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-09-05 10:43:46
Pisi-Pisi, mina sain Heidi Pajusoolt infot, et kursus alustab septembri lõpus või oktoobri alguses. Seega ilmselt ikka toimub sügisene kursus, kui grupi kokku saavad.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-09-09 12:31:28
Maffu:
Kas keegi on Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitritehnoloogiks õppimas käinud? Millised muljed jäid? Mida täpsmalt õpitakse?
Maffu, tekitasin Tartu KHK kohta eraldi teema!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Katz
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-09-12 16:36:09
Tere lisan siia teemasse kursuste kava mille Heidilt sain. Kevadel sai käidud vast valminud TEKO ruumides ühel koolitusel ja sealt tekkiski mõte, et miks mitte läbida pikemad kursused. Ruumid, sedmed jms on kõik väga uhked jakorralikud. Mis puudutab keemiat, siis arvan, et saame ise igale keemiale ka alternatiivi ise nõuda/paluda ( oleneb kursuse üldisest vaimust ja tahtmistest ). Selle aasta kursused pidid allgama septembri lõpus, oktoobri alguses. Täna registreerisin enda ja veel kaks inimest, ehk saab ikka grupi kokku :) Kui veel kahtled, siis ehk aitab allpool olev info edasi! Kursuse programm pagar-kondiitritele Koolitus toimub õhtuse õppevormis 3 korda nädalas kell 16.30-19.30. Koolituspäevad teisipäev, kolmapäev ja neljapäev /võivad muutuda/. Kogunemine Tallinna Teeninduskoolis Majaka 2, B-korpuses I Toorained, nende kvaliteet ja ettevalmistus tootmisprotsessiks II Tooted pärmitaignast - eelkergitusega pärmitaigen - eelkergituseta pärmitaigen - lehtpärmitaigen - viini taigen - groissanttaigen III Tooted teistest taignaliikidest - biskviittaigen - liivataigen, muretaigen - lehttaigen - prantsuse lehttaigen - keedutaigen - bezee IV Küpsised ja keeksid V Kreemid - võikreem - keedukreem -kohupiimakreem - zefiir VI Siirupid, zeleed, glasuurid, pumatid, suhkrumass, martsipan VI Koogid VII Tordid IX Uued toorained ja nende kasutamine X Seadmed kondiitritsehhidele XI Tööohutus XII Hinnakujundus ja kalkulatsioon XIII Sanitaaria ja hügieen XIV Tootmispraktika XV Lõpueksam ja tunnistuste andmine Koolituse maksumus 300 EUROT, mida saab tasuda 3osas. Kursuse kestvus 220 tundi, millest 140 tundi moodustab teoreetiline ja praktiline õpe ja 80 tundi tootmispraktika. Heidi Pajusoo tel. 605 3107, 5274148, heidi.pajusoo@teeninduskool.ee
Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2011-09-18 10:10:34
kui mina 2003-2005 seal koolis kaisin siis pagar-kondiitritundides pidime koik ise tegema,ei mingeid pulbreid :S nyyd on nad siis vist kiirema vastupanu teele lainud voi siis ainult kursustel on nii.

PAPRIKA: Karima's Food

Katz
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-11-18 16:20:02
Siit saate 2011 sügisel alustanud kursuse tegemisi jälgida :) http://kerkikakukene.blogspot.com/
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-18 17:02:39
Katz:
Siit saate 2011 sügisel alustanud kursuse tegemisi jälgida :) http://kerkikakukene.blogspot.com/
Päris tore lugemine ja vähemalt ühe kunagise kursakaaslase suutsin ühelt pildilt tuvastada :) Aga :( Ainult TEKOs võib niiiiiiiii hirmsat kokandusalast emakeelt näha, mul siiani hirmsad mälestused meile jagatud materjalidest. Prookol, groissant jms :( Mul on täiesti ükskõik, mismoodi kokk kuskil köögis neid toidunimetusi kirja paneb, aga TEKO on siiski riiklik õppeasutus, mis ei tohiks endale sellist kohutavat keelekasutust _kirjalikes_ materjalides lubada...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>