EV aastapäev - 24. veebruar

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-14 11:18:13
Tänases Postimehes on juttu tänavuse EV aastapäevavastuvõtu köögipoolest: Peolaual kohtuvad Harju ja Ida-Viru.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2009-02-24 12:10:49

Õhtuks on külalisi oodata. Minu aastapäeva menüü näeb välja järgmine: erinevad võided rukkileivale - oa-, porgandi- ja peedivõie, ka salat hapendatud seentest. Peedivinegrett ja kruubisalat, lihapallid kurgikastmega, kilu-kartulisuupisted, mesised porgandid ja kapsakotletid.

Magusaks pakun õuna- ja pohlamuffineid. Toitude valikul lähtusin kodutalus kasvatatud toormest.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-02-25 13:09:27

Tänane Õhtuleht kirjutab: Pardifilee, karask ja piimatarrend

Ligi 800 kutsutud külalisele pakuti Jõhvi kontserdimajas kala- ja linnufileed, pirnisuupisteid ja kolme sorti veini.

Suupistelaua katsid kokad Jevgeni Jermoškin, Margus Meder ja Riho Lepik. Tuhanded lõhefilee, peedi- ja jõevähivahu- ning avokaadovahu-suupisted olid valminud osaliselt Tallinnas, osaliselt Jõhvis. Veel said külalised mekkida pardifileed, õunu sibulamarmelaadis ja karaskit. Magusroogadest üllatati neid pirni-lehttainasuupistetega ja piimatarrendis marjadega.

Jookidest pakuti punaveini Ch?teau de la Tuiliere ning valgeid veine Luxemburg ja Rivaner.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2009-02-25 13:22:02

Inimesed, midagi uskumatut on juhtunud.

Tegin aastapäevaks sülti. SÜLTI, saate aru. Ja tuli välja ja inimesed sõid ja kiitsid ja maitses nagu sült ja nägi välja nagu sült ja.. noh, oligi sült!

See on mingi... väga suur verstapost mu isikliku arengu päevikus praegu. Sült, see pole naljaasi. Huh.

Elagu Eesti!

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-02-25 13:46:11
Palju õnne JM :) !! Mul juhtub tänu nami-namile samasuguseid asju. Nt vastlakuklid või besee.
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2009-02-28 17:09:00

Meie vabariigi aastapäeva menüüs olid järgnevad road:

Kilupirukad, peedisalat keedumuna ja parmesanidga, soolaoad ja tort. Kaks esimest rooga pärinevad A.Arro kokaraamatutest, tort omalooming. Retseptid on siin.

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2009-03-03 19:18:03

Nii nii nii! Ma sain ka pildid fotokast kätte ja no ei saa seda imetegu jätta siia kisamata. Süldivormideks olid parema puudumisel 1,5l plastpudelite põhjad (hernestele meeldis see vormikuju väga), aga mumeelest nii näeb vägadi lõbus välja.

ühesõnaga - SÜLT (ise tegin)

juhei!

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2009-03-03 22:36:04
Sült mis sült!! Väga ilus on ja loodetavasti ei jää viimaseks teoks.:P

Kaie

Cashmir
Postitusi: 134
Abikokk
2009-03-03 23:25:59

Väga lahe idee :)

Mul ka süldivorme pole, kui järele mõelda.. alati on kausid käiku läinud, aga need pudelipõhjad tunduvad nii ägedad.. ja mitte ainult süldi jaoks, kui nüüd veel järele mõelda :)

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2009-03-04 08:21:58
Väga lahe, ise poleks selle peale tulnudki. Väga tubli oled.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>