Väiksed nipid...

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-20 10:03:53
Pille:
Thredahlia:
[3quote]Kuidas hakkida sibulat nii, et pisar silma ei tuleks? Kasuta kaitseprille :)
Sibulahakkija kaitseprillidena töötavad kõige paremini ujumisprillid või keevitaja mask - järele proovitud :P
Lappasin täna kohvikus mingit Antonio Carluccio kokaraamatut, seal soovitas sibulate hakkimise ajal suu kaudu hingata (köögisahtlisse tuleks siis pehmendustega pesulõks muretseda? :O).[/quote] See ei aita üldse, proovitud (mõtlen suu kaudu hingamist, mitte pesulõksu).

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2012-03-25 20:26:17
Netcat:
Pille:
Thredahlia:
Sibulahakkija kaitseprillidena töötavad kõige paremini ujumisprillid või keevitaja mask - järele proovitud :P
Lappasin täna kohvikus mingit Antonio Carluccio kokaraamatut, seal soovitas sibulate hakkimise ajal suu kaudu hingata (köögisahtlisse tuleks siis pehmendustega pesulõks muretseda? :O).
See ei aita üldse, proovitud (mõtlen suu kaudu hingamist, mitte pesulõksu).
Mina olen proovinud ja on aidanud: kui hoida suhkrut suus. Siis küll ei aja nutma.
Oliivipuu
Postitusi: 144
Abikokk
2012-03-26 12:26:48
Kasutan nõudepesumasinat ainult loputamiseks ja kuumutamiseks. Algul köögipaberiga nõud viisakalt puhtamaks ja pesuaine segan veega kraanikausis. Selles pesen kõik nõud puhtuse järjekorras ära ja siis masinasse. Ja vee kokkuhoid on suur. Aga nõud jäävad tõesti ilma pesuaineta. Lihtsalt maitse küsimus.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-09-02 11:52:45
Lõika suurelt limpsipudelilt kaelaosa ja sokuta koorekoti ots pudelisuust läbi, keera veidi kilekoti otsa keermele ja keera kork peale:)

Ilse köögis

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2012-09-23 22:37:59
Tiina:
Fre:
Oi ma olen rahul ... Praeahi on kolme aasta jooksul seest suht mustaks muutunud ja ka ukseklaas on seestpoolt saastane, tavaliste pesuvahenditega, mh küürimisvahenditega, pole eriti head tulemust saanud. Ja ükspäev proovisin keraamilise pliidi puhastusvahendiga..... No ma kõlan nagu kontsakingades Poola koduperenaine pesumasina veeres, kes ütleb et oh kallis, kassa ei teadnud.... TÄIESTI USUKUMATU!!!! Praeahju klaas sai seest ja väljast nii puhtaks, et läbi selle saaks vabalt raamatuid lugeda. Enne ei näind isegi muffineid panni pesadest kokku lugeda.
Selle keraamilise pliidi puhastusvahendiga peab ettevaatlik olema. Mul õnnestus oma pliidi nuppudelt numbrid maha pühkida, kusjuures ma vaid kergelt vahendiga koos lapiga sealt üle tõmbasin, mitte ei hõõrunud. Tugev kraam.
"blondi" teema jätkuks;) a mis sellise asja nimi on? ongi suurelt peale kirjas "keraamilise pliidi puhastusvahend"vä? mul on juba sama "probleem" aastaid..:(

Da Vahtra Residence

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-12-09 20:32:46
Väidetavalt aitab "banaaniotsa" fooliumisse mätsimine banaanidel kauem värske püsida. Ma unustasin teise banaanikobara osta, et võrrelda, kui kiiresti kinnimätsitud ja mitte-kinnimätsitud banaanikobarad pruuniks tõmbuvad, aga vist tõesti aeglustab seda protsessi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-08-28 20:45:03
Pille:
Väidetavalt aitab "banaaniotsa" fooliumisse mätsimine banaanidel kauem värske püsida. Ma unustasin teise banaanikobara osta, et võrrelda, kui kiiresti kinnimätsitud ja mitte-kinnimätsitud banaanikobarad pruuniks tõmbuvad, aga vist tõesti aeglustab seda protsessi.
Täna õnnestus poest osta Dole'i ökobanaane, kus see otsa mässimise töö oli juba pakendaja poolt ära tehtud. Küll oli kasutatud toidukilet, aga efekt on sama - see takistab etüleeni eraldumist-haihtumist:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-15 11:21:05
Mina toon välisreisidelt alati kaasa ühekordseid dušimütse - neid, mida hotellides jagatakse :) Suured abilised pärmitaina kergitamisel :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-02-15 17:41:31
A ma just äsja proovisin seda banaanikobara otsa katmist, täiesti mõttetu, mumeelest läks rutem täpiliseks.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-15 21:25:26
Fre:
A ma just äsja proovisin seda banaanikobara otsa katmist, täiesti mõttetu, mumeelest läks rutem täpiliseks.
Fre, kas Sul oli mõni kontrollbanaan ka, mida Sa kinni ei katnud? Või luusis avokaado või õun banaani kõrval ja kiirendas täppide tekkimist? (Ma endiselt pole ise jõudnud nii kaugele, et oleks kaks banaanikobarat kõrvuti pannud).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>