OTSING

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-16 10:41:29
Netcat:
Ma ei mõtle komponentide, vaid retseptide otsingut. Kui kirjutada otsingukasti 'alõtša', leitakse 0 retsepti. Kui kirjutada 'alõt' leitakse 20 retsepti. Tõsi, osa nendest sisaldab hoopis šalottsibulat, aga elame üle. Probleemi näen selles, et ehk kõik inimesed ei tule selle peale ja arvavad, et alõtšaretsepte lihtsalt baasis ei ole.
Netcat, see on mingi konkreetne konfiguratsiooni viga. Kui mina kirjutan oma arvutis otsingusse "alõtša" saan kenasti kõik alõtšaretseptid. Kasutan Maci ja š kirjutamiseks pean vajutama "Alt+s". Kas saaks palun veel mõned inimesed seda š-i asja kontrollida, kas siis alõtšaga või šokolaadikoogiga?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-09-16 11:34:45
Pille:
Kas saaks palun veel mõned inimesed seda š-i asja kontrollida, kas siis alõtšaga või šokolaadikoogiga?
olen tööjuures ja kõige tavalisema lauaarvuti taga...ja otsing töötab-proovisin alõtšaga

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-16 13:46:46
Aa, konks on siis selles, et Operaga ei tööta. Firefoxis toimib ilusti.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-14 18:24:46
Tegin väikese muudatuse retseptide otsingus. Seni oli rahvusköökide loetelus "USA" ja "Kreooli/Cajuni". Tõstsin viimase kategooria retseptid USA retseptide all. Kui soov leida konkreetselt ühe või teise köögi retsepte, siis võite panna lihtotsingusse kreooli või Cajuni.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Seakass
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-09-01 22:09:41
JM:
Zapxpxau:
Selle kastikese all olevaid linke lisa l kustuta l tühjenda kasutad? Iga aine peab eraldi lisama sinna veel pisemasse kasti st. valid ja klõpsad lisa ja siis ta otsib kõiki neid asju.
Ma seda mõtlesingi et kui klõpsad lisa-lisa-lisa ja siis kogemata seal veel hiirega surgid et mis ma nüüd lisanud olen, siis ei tohi ühegi toiduaine peal kogemata klikkida, muidu ta otsib ainult seda ühte.
Sellisel juhul saab Ctrl nuppu all hoides need deaktiveeritud toiduained uuesti selectida/halliks teha. Mul on sellised ettepanekud: 1) lisaks kellale,lehele,fotoaparaadile ja lumehelbekesele võiks olla näiteks mingisugune pildike tähendusega, milliseid retsepte on juba kommenteeritud. 2) Otsingu tulemusi võiks saada ka kuidagi muud moodi sorteerida, näiteks enim kommenteeritud, enim vaadatud vms. :)

Minu tegemised

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-12-06 21:47:46
Minu isa kurtis, et otsis baklažaanist toite ja ei leidnud ühtegi. EI tulnud selle peale, et seda siin pommuks nimetatakse. Ettepanek on tekitada mingi seos, et kui üldotsingisse panna baklažaan, siis ka midagi leiaks.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-06 22:24:06
Tiina:
Minu isa kurtis, et otsis baklažaanist toite ja ei leidnud ühtegi. EI tulnud selle peale, et seda siin pommuks nimetatakse. Ettepanek on tekitada mingi seos, et kui üldotsingisse panna baklažaan, siis ka midagi leiaks.
Tiina, kui praegu otsingust valida "baklažaan", siis näitab "baklažaan (vt pommu)", mispeale tuleks siis hoopis pommu valida. Hetkel ei saa ma otsingus kahte kirjet ühte asja otsima panna (baklažaan ja pommu), aga arvutipoisile on selline palve ammu edastatud, et saaks sünonüümid kirja panna.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-12-06 22:42:01
Pille:
Tiina:
Minu isa kurtis, et otsis baklažaanist toite ja ei leidnud ühtegi. EI tulnud selle peale, et seda siin pommuks nimetatakse. Ettepanek on tekitada mingi seos, et kui üldotsingisse panna baklažaan, siis ka midagi leiaks.
Tiina, kui praegu otsingust valida "baklažaan", siis näitab "baklažaan (vt pommu)", mispeale tuleks siis hoopis pommu valida. Hetkel ei saa ma otsingus kahte kirjet ühte asja otsima panna (baklažaan ja pommu), aga arvutipoisile on selline palve ammu edastatud, et saaks sünonüümid kirja panna.
Jah, aineotsingust küll, aga kui lehe ülanurka otsingukasti ise sisestada, siis ei leia.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-06 22:56:48
Tiina:
Pille:
Tiina:
Minu isa kurtis, et otsis baklažaanist toite ja ei leidnud ühtegi. EI tulnud selle peale, et seda siin pommuks nimetatakse. Ettepanek on tekitada mingi seos, et kui üldotsingisse panna baklažaan, siis ka midagi leiaks.
Tiina, kui praegu otsingust valida "baklažaan", siis näitab "baklažaan (vt pommu)", mispeale tuleks siis hoopis pommu valida. Hetkel ei saa ma otsingus kahte kirjet ühte asja otsima panna (baklažaan ja pommu), aga arvutipoisile on selline palve ammu edastatud, et saaks sünonüümid kirja panna.
Jah, aineotsingust küll, aga kui lehe ülanurka otsingukasti ise sisestada, siis ei leia.
See pole tõsi, Tiina: baklažaan. Mul on pea kõikidele pommuretseptidele pimesi sama retseptinimi ka bakažaaniga pandud, nii et peaks tulema (no nagu see näide siin ka näitab)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-12-06 23:35:02
Pille:
Otsingutulemus siis siin: baklažaan (Mingi kala on foorumis, ma ei saa postitusi muuta :()
ahhaa! tuleb panna baklažaan, mitte baklazaan. :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>