OTSING

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-30 19:57:07
Zapxpxau:
Selle kastikese all olevaid linke lisa l kustuta l tühjenda kasutad? Iga aine peab eraldi lisama sinna veel pisemasse kasti st. valid ja klõpsad lisa ja siis ta otsib kõiki neid asju.
Ma seda mõtlesingi et kui klõpsad lisa-lisa-lisa ja siis kogemata seal veel hiirega surgid et mis ma nüüd lisanud olen, siis ei tohi ühegi toiduaine peal kogemata klikkida, muidu ta otsib ainult seda ühte.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-07-30 20:31:50
JM:
Ma seda mõtlesingi et kui klõpsad lisa-lisa-lisa ja siis kogemata seal veel hiirega surgid et mis ma nüüd lisanud olen, siis ei tohi ühegi toiduaine peal kogemata klikkida, muidu ta otsib ainult seda ühte.
Ongi nii :O Pole varem juhtunud näppima neid valikuid, aga ma kaldun arvama, et see on pigem selline bug, mida keegi pole varem lihtsalt tähele pannud. Vist.

Zap*

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-30 21:09:24
Kui nad sellest hoolimata salvestuksid siis see võiks olla feature, valid mingi hunniku toiduaineid sinna kasti sisse, selectid ühe valiku halliks ja otsid, siis vajutad back ja selectid teise valiku. Aga kahjuks ta jätab meelde ainult selle mis esimese otsingu ajal hall oli.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-03-09 22:09:33
Otsingus on liikide all nii aedviljaroad kui juurviljatoidud. Kaunviljad ja seened on ka veel eraldi. Aga küsimus selles, kas neil kahel esimesel liigil mingi erinevus ka on? Minu jaoks on aedvili ja juurvili üsna sama tähendusega :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-03-10 07:26:22
Tiina:
Otsingus on liikide all nii aedviljaroad kui juurviljatoidud. Kaunviljad ja seened on ka veel eraldi. Aga küsimus selles, kas neil kahel esimesel liigil mingi erinevus ka on? Minu jaoks on aedvili ja juurvili üsna sama tähendusega :)
Juurviljatoitude alla on mul liigitatud toidud, mis sisaldavad järgmisi juurikalisi-köögivilju: peet, porgand, naeris, kaalikas, pastinaak. Ehk siis: kõik juurviljad on köögiviljad, aga kõik köögiviljad ei ole juurviljad.. Aed- ja köögiviljad on minu jaoks sünonüümid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-06-04 17:10:27
Ettepanek otsingu suhtes. Praegu on seal valik "ainult piltidega". Tean, et sübariitlus ja kahuriga varblaste laskmine jne jne aga ehk võiks olla ka valik "ainult piltideta".

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-08-06 14:29:19
Otsingu osas oleks veel selline ettepanek, et kui tegemist on mingi sellise retseptiga, mis üksinda kasutamiseks mõeldud pole, siis võiks seda kuvada ka põhitoiduaine otsingus. Nt otsisin liharoogi ja marinaade mis sisaldaks rosmariini. Panin otsingusse rosmariini ja kategooriaks liharoad. Hiljem avastasin, et nt Jamie kuivmarinaadide hulgas on ka rosmariiniga maitseainesegu, aga see tuli ilmsiks alles siis kui ma laiendasin huvi pärast otsingut nii, et järtsin otsisõnaks vaid rosmariini. Samas kui pealkiri on "ürdimarinaad lihale" siis see on lihatoitude juures ilusti näha.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-15 22:21:48
Otsing ei tööta 'š' tähemärki sisaldavate sõnadega.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-16 07:45:27
Netcat:
Otsing ei tööta 'š' tähemärki sisaldavate sõnadega.
Need š-tähega asjad tuleb tõesti lihtsalt ette kerida (ž-iga ka). Ja kuna platform on ingliskeelne, siis š ja ž on kõige lõpus (mitte s ja t vahel) ning õ-täht on peidetud o-tähe vahele :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-16 10:32:26
Ma ei mõtle komponentide, vaid retseptide otsingut. Kui kirjutada otsingukasti 'alõtša', leitakse 0 retsepti. Kui kirjutada 'alõt' leitakse 20 retsepti. Tõsi, osa nendest sisaldab hoopis šalottsibulat, aga elame üle. Probleemi näen selles, et ehk kõik inimesed ei tule selle peale ja arvavad, et alõtšaretsepte lihtsalt baasis ei ole.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>