OTSING

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-02-02 23:38:22
Namilla - head ettepanekud, võtame plaani!
Heartbreaker:
Otsingu all sisaldab ja ei sisalda aineid võiks "õun" ka olla :P
Heartbreaker - 'õun' on täitsa olemas, aga otsingumootor ei tee 'õ' ja 'o' tähel vahet, nii et 'õun' on kenasti seal 'omletipulber' järel :) Kui sa seal otsingulahtris oled ja 'õ'-klahvi vajutad, siis viib Sind kohe kenasti õli ja õunani :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Delilah
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2008-02-05 15:47:00
kahju, et näeb ainult viimast viit sisestatud retsepti. kuna käin lehel küllaltki harva, nii paar korda kuus, siis vaatasin alati kõik uued retseptid läbi. oli hea süsteem selleks.nüüd tundub, et enam sellist võimalust pole või ei ole mina seda leidnud. kahju.
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-02-05 21:38:57
Uued retseptid võiksid jah kuidagi paremini joosta, sh fotod annaksid väga palju juurde.

http://www.perenaine.ee/

Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2008-02-05 23:10:44
ja mulle meeldiks, et uued postitused saaksid loetuks kohe peale nendel käimist, (jeesus mai oska seletada :D) Noh et see uue postituse sinine täpp kaoks eest ära, sest muidu pole ülevaadet asjadest mis loetud, mis lugemata. Ma veelkord vabandan segase sõnastuse pärast :D, öine aeg kah, ehk vabandan välja

proua söögisõltlane

Katre
Postitusi: 26
Kokaõpilane
2008-02-06 15:01:07
kajakas:
ja mulle meeldiks, et uued postitused saaksid loetuks kohe peale nendel käimist, (jeesus mai oska seletada :D) Noh et see uue postituse sinine täpp kaoks eest ära, sest muidu pole ülevaadet asjadest mis loetud, mis lugemata. Ma veelkord vabandan segase sõnastuse pärast :D, öine aeg kah, ehk vabandan välja
Ma kahtlustan, et see on konkreetse foorumitarkvara üldine probleem, et teinekord saab programm kohe aru, kus oled käinud, ja teinekord ei saa. Tea, kas see sõltub ilmast või millest... Paaris kohas, kus ma ise seda programmi olen kasutanud, on samad mured.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-02-11 09:36:40
Peab kurbusega tunnistama, et retseptiotsing Operaga enam ei tööta. St. aineid ei saa lisada, sest kui valida aine ja klikkida lisa, siis uuendatakse lihtsalt lehte ja ainet otsingusse ei lisata. Enne töötas ilusti.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-02-11 14:12:12
Thredahlia:
Peab kurbusega tunnistama, et retseptiotsing Operaga enam ei tööta. St. aineid ei saa lisada, sest kui valida aine ja klikkida lisa, siis uuendatakse lihtsalt lehte ja ainet otsingusse ei lisata. Enne töötas ilusti.
Thredahlia, edastan teate kohe arvutipoisile. Kas ma saan õigesti aru, et "enne" tähendab ikka juba uue Nami-nami varasemaid päevi ja mitte vana versiooni?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-02-11 14:31:41
Just nii.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-03-05 16:19:53
Oi, tänud, saan jälle otsida ilma IE'd selleks spetsiaalselt puutumata :P [Edit]: hõiskasin enne õhtut - töö juures töötas, kodus ikka mitte :(

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Helkur
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2008-03-07 13:36:30
See on mingi kummaline asi, asi ei ole ilmselt Operas. Mul on ka Opera, aga tavaliselt otsingu see osa, kus saab ained lisada, ei tööta. Aga vahest harva töötab. Samas minu mehe läpakas, kus samuti Opera, töötab alati. Pigem arvan, et see on mingi koosluse (opsüst., brauser, ots.süst) viga.. Mul on nt Win XP, mehel aga Win Vista..
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>