OTSING

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2014-01-21 16:40:14
Fre:
Mul on selline utoopiline otsingumõte/vajadus olnud mõnikord, et tahaks leida retsepte, mis sisaldavad kas kanafileed või kintsuliha või üldse kanaliha - ma ise nt kanafileed ei kasuta iial, asendan alati kintsulihaga, aga samas palju toredaid retsept on just fileega. "See või teine" varianti vist ka otsingus esialgu ei ole?
See soov on mul ka olnud, kui ma teinekord näiteks otsin küpsetise retsepti, kus mul pole vahet, kas retsept sisaldab nisu-, riisi- või odrajahu. Ma tahaks valida lihtsalt jahu :) Sama olen täheldanud veel mõne koostisainega. Kala ja nuudlid näiteks. Retsepte vaadates ma saan muidugi aru, miks sellist asja ei pruugi teha saada :)
Merlin
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2016-09-29 14:03:31

Olen püüdnud läbi otsingu vastust leida tõenöoliselt korduvale küsimusele aga ei miskit. Postitust "otsing" lahti klikkides ka näitab ainult ühte postitust ja siis peaks neid siin ühe kaupa edasi kerima... 

Ammustel aegadel oli võimalik retsepte järjestada kommentaaride arvu järgi. Nüüd siis panen näiteks "salatid", sisus 1000+ retsepti aga nende vaatamine võtab ikka megalt aega ja mina ei leia kuskilt nuppu, mille alusel järjekorda redigeerida. Lisaks on pildid nii suured, st näeb korraga väga vähe retsepte... Kuidagi maru keeruliseks on kõik läinud :)

Aga jah. Küsimus lihtne. Kas ma saan sortida kommentaaride arvu järgi? 

 

 

Tänud!

 

Merlin

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >