Suvised värskendavad joogid

Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2011-08-10 17:31:54
Tegin ka täna arbuusi-kellukese kokteili, huvitav hapukas maitse, kuigi sai ka kommentaari, et maitseb nagu oleks üldse hapuks läinud :P

Sööme silmadega

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-08-10 18:13:50
Vike:
Kõik on nii tublid ja teevad alkoholivabu jooke :). Täna õhtul, peale lapse magama panekut, tegin abikaasale ja endale hoopis ühe Cosmopolitani. Oli hea kosutus :) https://lh6.googleusercontent.com/-UTBO6ve_5yo/TkGFntdqRnI/AAAAAAAATgM/tOK3f7g41FI/s512/IMG_7893.jpg
Ma ei tulnud tegelt selle pealegi, et alkokokteilid kah ju külmad joogid on. Võibolla kuna nad ei mõju mulle sugugi värskendavalt. Aga minusuguse kolmveerand kohaga karsklase jaoks oleks see muidugi täitsa hariv eksperiment omaette teemana. Iseküsimus, kes kõik jäägid ära joob :)

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Domori
Postitusi: 99
Kokaõpilane
2011-08-10 18:38:33
Meie maitsestame vett meelsasti Mojito-mündiga või siis alternatiivina teeme sellest mündist jääteed. Jääteed teeme ka mustsõstra-teesegust. Väga mõnus jahutav värskendus. Alkoholiga jookidest võiks veel välja tuua valge veini spritzeri, st siis kuiv valge vein gaseeritud veega. Kuumal suvepäeval/õhtul väga hea alternatiiv lihtsalt veinile :)
Kait
Postitusi: 133
Abikokk
2011-08-10 19:03:59
See Heleeni jäätee (ingverist ja rohelisest teest) kõlab väga ahvatlevalt. Kindlalt proovin järele kui kõik koostisosad hangin omale!

[b][i]Üks hea keretäis kulub alati ära!\nkokkamine.blogspot.com

Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2011-08-10 20:38:36
Kait:
See Heleeni jäätee (ingverist ja rohelisest teest) kõlab väga ahvatlevalt. Kindlalt proovin järele kui kõik koostisosad hangin omale!
Oo, olen nõus! Tuli ka suur tahtmine seda järgi proovida, usun, et saab teoks juba homme-ülehomme! :)
Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2011-08-11 18:48:41
Eile tegin apelsini-ploomi mahla. Punased ploomid andsin kena värvi ja mõnusa maitsenüansi ka. Täna hommikuks oli hapukas apelsini ja punase greibi mahl.

Sööme silmadega

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2011-08-12 13:07:24
minu poolt veel üks tavaline sidrunilimonaad, retseptivaba. U 2 dl sidrunimahla, 1,5 dl suhkurt, 4 dl vett, münti ja melissi. Valada jääd täis klaasi ja enne joomist lasen jääl veidi sulada.

Lindude toitmine

Kait
Postitusi: 133
Abikokk
2011-08-14 10:05:04
Proovisin seda Heleeni jääteed esialgu ilma sidrunita, sest sidrunit lihtsalt ei olnud - midagi jäi justkui puudu. Eile siis õnnestus sidruniga teha ja kohe teine asi. Väga hea jook! Ingverisiirupit keetsin kohe suurema portsu valmis, et oleks võtta.

[b][i]Üks hea keretäis kulub alati ära!\nkokkamine.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-16 23:42:35
Jälle magasin õige tähtaja maha, aga igatahes oli päris palju kaasalööjaid-kooskokkajaid (34 inimest), kes jagasid hulgaliselt väga toredaid joogiideid. Aitäh kõikidele! Research Randomizer oli sel korral jälle abiks ning aitas mul auhinnad laiali jagada. Kirsike saab mustika-õunajoogid, Gea kastitäie külmsuppe ning Karolin kokteiliraamatu :) Palju õnne võitjatel!!! Kirsikese asukohta ma tean, Gea ja Karolin peavad mulle meilid saatma oma aadressiga-telefoninumbriga, siis saab edasi arutada, et kuidas kingid edasi toimetada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2011-08-17 09:48:13
Jeee! Tänud!!!! Helistan sulle Pille ja lepime kokku, millal läbi sõidan! :D :D :D :D

Lindude toitmine

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>