Kus kohast saab osta...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-27 21:58:46
Trlp:
Karnivoor:
Kas keegi on seda suure karbi sees müüdavat koriandrit (100g vist) ka kuskil veel müügil näinud? Pirita Selveris enam ei ole, Mustakivi Prismas pole... Mul, kui suurel koriandrisõbral, tuleb nutt peale neid kribusid 2,5eur maksvaid rootsusi vaadates. Pean ikka talvel ka ise vist kasvatama hakkama....
Nõmmelt, Rapla köögiviljade putkast tõin mina paar nädalat tagasi suure pundi koriandrit koju. Pole pakendatud ega midagi, lahtiselt müüvad ja väga korralik kraam. Kuna alati neil ka pole, siis läheb pool suurest pundist mul alati hakituna sügavkülma.
NOP? Viimsi Konsum (Rohuneeme teel) on naljakas poeke, kus tihti on koriandrit nendes suurtes pakkides.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-04 16:30:25
Jälle mina ei tea, kust saab osta :rolleyes: Ehk kas keegi teab, kust saaks osta sojaubasid (nt sügavkülmutatult)? Mamo kasutab oma salatite sees, kuskilt peavad nad neid ju leidma :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-04 16:52:02
Karnivoor:
Jälle mina ei tea, kust saab osta :rolleyes: Ehk kas keegi teab, kust saaks osta sojaubasid (nt sügavkülmutatult)? Mamo kasutab oma salatite sees, kuskilt peavad nad neid ju leidma :)
Mina olen NOPis näinud, aga viimati oli seal vaid üks kotike ja need oad seal sees olid väga härmatanud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-04 21:19:37
Pille:
Mina olen NOPis näinud, aga viimati oli seal vaid üks kotike ja need oad seal sees olid väga härmatanud :)
Ooo aitäh Pille! Ma pean NOP-i ikka plaani võtma, sest tundub, et kõik, millest ma puudust tunnen, võib seal olemas olla :) Ma ei teagi, miks ma seal nii kaua käinud ei ole!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-04 21:23:54
Karnivoor:
Pille:
Mina olen NOPis näinud, aga viimati oli seal vaid üks kotike ja need oad seal sees olid väga härmatanud :)
Ooo aitäh Pille! Ma pean NOP-i ikka plaani võtma, sest tundub, et kõik, millest ma puudust tunnen, võib seal olemas olla :) Ma ei teagi, miks ma seal nii kaua käinud ei ole!
Paar aastat tagasi õnnestus mul sealt korra isegi värskeid sojaoakaunu osta (külmutatud kujul, aga ikkagi). Hiljem olen vaid lüditud ube näinud, kusjuures töötajad ise ei teadnud tervetest edamame-kauntest midagi :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2012-04-09 12:05:15
Trlp:
Krevetipastat on keegi kusagil müügil näinud? Piprapoes ja Stockis ei tundu olevat, Juci umami.ee-s ja nori.ee-s ka mitte...
Trlp, meil on nüüd tegelikult see Umamis müügil: http://www.umami.ee/epood/Krevetipasta--kapi---100g/

http://jucjaco.blogspot.com/

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-04-10 18:09:18
Ma paremat kohta ei leidnud, ehk sobib teemasse. Hetkel saab Stockmannist osta värsket gangali juurt (galangal inglise keeles) Olid väga ilusad ja pontsakad. Sidrunheina oli ka :) Ja värske/külmutatud kaffirlaimi leht peaks üks hetk Piprasse jõudma - hakkab looma, ma ütleks :)

Kätrini kokkamispäevik

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-04-10 19:42:38
Juc:
Trlp:
Krevetipastat on keegi kusagil müügil näinud? Piprapoes ja Stockis ei tundu olevat, Juci umami.ee-s ja nori.ee-s ka mitte...
Trlp, meil on nüüd tegelikult see Umamis müügil: http://www.umami.ee/epood/Krevetipasta--kapi---100g/
Juc, ma avastasin jah viimati Umamis meie riisivarusid täiendades, et teil ka nüüd krevetipasta olemas:) Täitsa vahva on see teie sortiment juba, meil juba mitmes tellimus.. Krevetipasta jõudsin Piprapoest ära osta juba, neile oli toona just tulnud.
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-04-23 14:52:35
Kas keegi on näinud müügil papist jääätisetopse? Ma ei tea, kas need nüüd tegelikult jäätisetopsid on, kuid papist topsid, mis on madalad ja natuke laiemad.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-12 17:42:06
FRE tahab teada: Hädasti on vaja riivleiba, mitte kusagil ei ole, otsi tikutulega taga aga ikka tabamatu nagu kosher-mulgikapsad.... Kes on näinud riivleiba viimasel ajal?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>