Hinnavaatlus

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-12-08 16:20:05
Silx:
Kahjuks see Classic ikka ei kõlba kuhugi.. President tunduvalt parem. :(
Ühed hullud mõlemad ;) Ma vabatahtlikult üldse soome kohvi ei osta, aga kui peab, siis juba seda Classicut - on vähe tumedam röst ja mitte nii hapu. Mingit maitsenaudingut sealt muidugi ei saa. Minuarust suht ühel tasemel LL ja Gevaliaga, vähemalt siis kui turule tuli, viimasel ajal pole proovinud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-12-16 00:57:51
Hilisõhtuse uudise kohaselt ähvardab Norrat ja Soomet (väidetavalt) haaranud võipaanika, nii totter kui see ka ei tundu, Eestisse nihkuda. Allikas:Prisma Kõigil euro devalvatsiooni pärast muretsejatel on nüüd viimane hetk oma fondid võisse konverteerida. Või siis et vähemalt jõulukringli jagu kõrvale panna. Või-bolla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pulavik
Postitusi: 169
Abikokk
2011-12-16 11:57:56
Netcat:
Hilisõhtuse uudise kohaselt ähvardab Norrat ja Soomet (väidetavalt) haaranud võipaanika, nii totter kui see ka ei tundu, Eestisse nihkuda. Allikas:Prisma
Alles teisipäeval Helsingis käinuna tean öelda, et neil vähemalt Stockis olid tõesti võiletil kohati haigutavad tühjused ja ma ei suutnud kuidagi mõista et miks nii. Tagasi tulnuna ja uudiseid lugedes sai selgeks..
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-01-13 15:48:50
Veriapelsinid on tulnud! Stockis ja Solarises vähemalt. Stocki omad olid koledad, kui ma neid viimati nägin. Solarise omad olid natuke ilusamad. Üle pika aja on ka viisakaid tumedaid viinamarju müügil olnud siin-seal, nt Selveris ja Stockis. Ja Solarisse on tagasi jõudnud värskete seente valik, mis vahepeal tükk aega täiesti puudus.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2012-01-16 08:55:53
Ma ka eelmine nädal juba ostsin Solarisest veriapelsine! Aga väga "verised" veel ei olnud, maitsvad aga küll.

Lindude toitmine

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-01-16 09:38:21
Kirsike:
Ma ka eelmine nädal juba ostsin Solarisest veriapelsine! Aga väga "verised" veel ei olnud, maitsvad aga küll.
Ma eile vaatasin neid seal, aga kuna olid niiiiii õrnalt punetavad, siis esialgu jätsin poodi. Ootan veel veidi, äkki tulevad korralikumad (ehk punasemad) viljad veel millalgi :) Igatahes suur aitäh Netcatile teavitustöö eest!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-01-27 13:54:13
Selveris on Harboe mahlad (noh need suured plastpudelid) sooduspakkumises. Vist mingi nädalalõpu värk ainult.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-01-27 14:25:37
Netcat:
Selveris on Harboe mahlad (noh need suured plastpudelid) sooduspakkumises. Vist mingi nädalalõpu värk ainult.
Soovitan soojalt, tegu on minu arvates väga hea kaubaga.

Profa köögipool

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-02-08 07:58:52
Äkki keegi suur Taarapõllu talu marjakrõpsude fänn on teinud Tartu kandis hinnavaatlust, kust kõige odavamalt saab? Würtspoest möödaminnes oli hinnaks 3,9. Aga no kuna laps need nüüd avastas siis optimeeriks kulusid hea meelega...

Lavendlimesi.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-02-08 08:29:44
Silja:
Äkki keegi suur Marjamaa talu marjakrõpsude fänn on teinud Tartu kandis hinnavaatlust, kust kõige odavamalt saab? Würtspoest möödaminnes oli hinnaks 3,9. Aga no kuna laps need nüüd avastas siis optimeeriks kulusid hea meelega...
Mina kunagi avastasin, et Lõunaturu taluturul on odavam kui Tallinnas. Aga numbrit küll ei mäleta. Ja Selver müüb ka neid. Äkki seal kui suurpoes on ka odavam?

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 >>