Hinnavaatlus

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-03-16 11:38:17
Tartu Prismas on väga hea Hollandi leibjuust 500g pakis ja kilohind 4.30. Kindlasti on paremaid juustusid, aga selle juustu hinna-kvaliteedisuhe teeb väga paljudele silmad ette. Toodetud on kuskil Vändra kandis.

Lavendlimesi.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-03-17 11:10:18
Selveris (vähemalt Pirita omas) olid John Westi tuunikalakonservid (suured tükid õlis ja vees) eile 1.10.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-17 12:24:57
Järve Selveris olid jälle üllatavalt head Panama arbuusid. Sellised pisikesed ja imeõhukese koorega, väga magus ja punane seest. Veel on Selveris praegu soodsa hinnaga Exquisa toorjuustud, Alma kodujuustu perepakk ja Alma kohupiimakreemid, Valio Gouda Black tükijuust, Oskari veisevürtsisink ja Rannamõisa kalkunifileesink, Hellmansi majonees ja kollased kiivid korvis. Müügil oli kodumaist päritolu mahe-maapirni. Paprikate, sibulate ja tomatite valik on paranenud, pirnidega on praegu väga kehv seis, banaan on endiselt kallis. See ei puutu küll otseselt teemasse, aga noh, köögis kokkamise loogiline tulem on, et tuleb ka igasugu kirjusid tekstiile pesta, ja minu esimene valik selt alalt - Neutral Color pesugeel - on juba pikemat aega Selveris müügilt puudu. Nörd, nörd, nörd.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-23 14:14:27
Selveris on punaste paprikate nädalalõpupakkumine. Aga paprikad ise on sellised kahtlased. Mina jätsin nad ostmata igatahes. Munakriis tõstab tuure, Prisma olevat väidetavalt tühjaks ostetud ja Rimi on ka teinud pressiteate, et neil olevat munadega midagi halvasti. Kui keegi teab veel mõnd Tallinna poeketti, kust lähiajal mune otsida ei maksa, andke siin teada.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2012-03-23 15:41:15
Netcat:
Selveris on punaste paprikate nädalalõpupakkumine. Aga paprikad ise on sellised kahtlased. Mina jätsin nad ostmata igatahes.
Rimis oli paprika kilo üle 3,5€. Pff! Jäid ka minust ostmata. Lõunaka taluturult sai 5€ eest samal ajal juba pool kilo korralikku liha ja mitu kilo juurvilju.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-23 15:41:29
Netcat:
Järve Selveris olid jälle üllatavalt head Panama arbuusid. Sellised pisikesed ja imeõhukese koorega, väga magus ja punane seest.
Selle panen kõrva taha ja homme uurin järele! Aitäh, Netcat!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Leegi-H
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-03-26 09:17:28
Väga huvitav teema. Selle jälgimiseks tuli lausa konto ära teha lõpuks :)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-26 13:43:23
Pille:
Netcat:
Järve Selveris olid jälle üllatavalt head Panama arbuusid. Sellised pisikesed ja imeõhukese koorega, väga magus ja punane seest.
Selle panen kõrva taha ja homme uurin järele! Aitäh, Netcat!
Need olid seal küll ainult üheks nädalalõpuks kahjuks, paistab... rohkem pole näinud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-22 16:14:53
Mina käisin üle tüki aja Stockmannis ja tegin seal ühe hirmus soodsa ostu - nimelt maksis poolekilone pakk Valio võid (soolata, roheline pakk) vaid 2.90 (muidu üle 4 euro), soodus oli ka Vici lumekrabi Kamtsatka (120 pakk), mis maksis 0.98.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2012-05-22 18:13:16
Pille:
Mina käisin üle tüki aja Stockmannis ja tegin seal ühe hirmus soodsa ostu - nimelt maksis poolekilone pakk Valio võid (soolata, roheline pakk) vaid 2.90 (muidu üle 4 euro), soodus oli ka Vici lumekrabi Kamtsatka (120 pakk), mis maksis 0.98.
Käisin samuti stokmannis ja ostsin soodsalt punast paprikat, avokaadot ja väiksed tomateid. Väga meeldiv! :)
<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >>