Hinnavaatlus

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-02 14:57:11
Jaahaah. Ühesõnaga, kui kedagi huvitab, siis Kaubamajas igastahes ei olnud musti spagette. Aga ökotoidu riiulis olid oranžid ja mustad penned, hädaga läksid need ka loosi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-09 13:38:37
Kuna ma selle üle nii palju vingunud olen, siis tunnen olevat kohustatud raporteerima, et Appletizerit (ainult seda põhisorti) on jälle saada Solarises ja Stockmannis. Võimalik, et Stockmannis oli ka varem - ei osand seda üles leida lihtsalt karastusjookide jahekapist, kuhu see mahlariiulilt kolinud oli. Mujal (Selver, Prisma jne) endiselt ei paista seda.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-09 13:44:26
Netcat:
Kuna ma selle üle nii palju vingunud olen, siis tunnen olevat kohustatud raporteerima, et Appletizerit (ainult seda põhisorti) on jälle saada Solarises ja Stockmannis. Võimalik, et Stockmannis oli ka varem - ei osand seda üles leida lihtsalt karastusjookide jahekapist, kuhu see mahlariiulilt kolinud oli. Mujal (Selver, Prisma jne) endiselt ei paista seda.
Meil on kohalikus delipoes täisvalik (sh minu jaoks uued sordid - nt granaatõunaga), põhipoest pole taibanud vaadata viimasel ajal. Suvel õnneks oli :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2011-11-26 20:53:04
Täna oli Stockmannist saada värskeid hiidkrevette, kilo hinnaks 15 sentidega.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-28 15:34:30
Pille:
Netcat:
Kuna ma selle üle nii palju vingunud olen, siis tunnen olevat kohustatud raporteerima, et Appletizerit (ainult seda põhisorti) on jälle saada Solarises ja Stockmannis. Võimalik, et Stockmannis oli ka varem - ei osand seda üles leida lihtsalt karastusjookide jahekapist, kuhu see mahlariiulilt kolinud oli. Mujal (Selver, Prisma jne) endiselt ei paista seda.
Meil on kohalikus delipoes täisvalik (sh minu jaoks uued sordid - nt granaatõunaga), põhipoest pole taibanud vaadata viimasel ajal. Suvel õnneks oli :)
Selveris on ka nüüd õuna varianti. Aga need "uued sordid" ma kardan, see on ainult sarnane pudel, aga tootja on hoopis teine ja tegu on limonaadi, mitte täismahlaga. Seda müüakse juba jupimat aega Kaubamajas, ja pakutakse ka Komeedis. Mingi Inglise limonaadibränd on. Neil on ka 75cl sama kujuga pudelis joogisiirupeid (Kaubamajas seal suurte mahlade riiulis ülemise serva peal).

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-28 16:13:10
Netcat:
Pille:
Netcat:
Kuna ma selle üle nii palju vingunud olen, siis tunnen olevat kohustatud raporteerima, et Appletizerit (ainult seda põhisorti) on jälle saada Solarises ja Stockmannis. Võimalik, et Stockmannis oli ka varem - ei osand seda üles leida lihtsalt karastusjookide jahekapist, kuhu see mahlariiulilt kolinud oli. Mujal (Selver, Prisma jne) endiselt ei paista seda.
Meil on kohalikus delipoes täisvalik (sh minu jaoks uued sordid - nt granaatõunaga), põhipoest pole taibanud vaadata viimasel ajal. Suvel õnneks oli :)
Selveris on ka nüüd õuna varianti. Aga need "uued sordid" ma kardan, see on ainult sarnane pudel, aga tootja on hoopis teine ja tegu on limonaadi, mitte täismahlaga. Seda müüakse juba jupimat aega Kaubamajas, ja pakutakse ka Komeedis. Mingi Inglise limonaadibränd on. Neil on ka 75cl sama kujuga pudelis joogisiirupeid (Kaubamajas seal suurte mahlade riiulis ülemise serva peal).
Ei,ei, Netcat, Appletizeri omadest räägin: . Seda teist Inglise limonaadibrändi tean ka..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2011-11-29 20:05:35
Polnud ammu Keskturu lihaosakonnas käinud, sest mingi aeg maksis seal liha sama palju, kui Selveris ja mulle lihtsalt meeldib Selverist rohkem liha osta (no okei, tegelt mulle ei meeldi Keskturu lihaosakonna aroom lihtsalt:)). Täna käisin sealt aga vihjete tõttu soolikaid otsimas ja panin tähele, et liha hinnad on tunduvalt odavamad kui Selveris. Sea kaelakarbonaad nt 3,50 EUR, looma sisefilee 15 EUR.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-11-30 12:41:13
Pille:
Ei,ei, Netcat, Appletizeri omadest räägin: http://www.appletiser.co.uk/images/bottles.png. Seda teist Inglise limonaadibrändi tean ka..
Ohoh. Siis on tõesti mingi uuendus toimunud. Kas see kohalik delipood on comarket? Muide, see granaatõuna ja vaarika oma on juba mitmes kord, kui ma sel sügisel sellist maitsekombinatsiooni näen.. mingid moosid ja jogurtid olid ka. Uus moemaitse?

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-12-07 16:24:44
Keda kohviostmisel säästmine huvitab, siis Presidendi kohvi sooduskampaania on vist mööda saanud ja nüüd hakkab Paulig Classicu oma.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2011-12-08 08:58:47
Kahjuks see Classic ikka ei kõlba kuhugi.. President tunduvalt parem. :(

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 >>