mikser vrs köögikombain

Kirsti
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2010-04-19 16:18:37
vabandust et ei suutnud oma mõtet paremini esitada ja kenwoodi müügiesindaja ma ka pole mõte oli selles et tuleks enda jaoks läbi mõelda ja ARVUTADA mida see masin peaks suutma teha ja siis võrrelda kahte masinat kas nad vastavad (philipsil palju lisasid kaasas ja kenwoodil mitte) ka TULEVIKU peale mõeldes (just nagu mainiti et mees sooviks hakklihamasinat ka) mul kodus käib sõda selle üle et kes saaks hakkliha teha - see on lahe tegevus olen ise mingi 10a. Braun köögikombaini omanik olnud ja nüüdseks aru saanud et see masin ei sobinud mulle.
Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-04-19 17:24:00
Kirsti:
vabandust et ei suutnud oma mõtet paremini esitada ja kenwoodi müügiesindaja ma ka pole mõte oli selles et tuleks enda jaoks läbi mõelda ja ARVUTADA mida see masin peaks suutma teha ja siis võrrelda kahte masinat kas nad vastavad (philipsil palju lisasid kaasas ja kenwoodil mitte) ka TULEVIKU peale mõeldes (just nagu mainiti et mees sooviks hakklihamasinat ka) mul kodus käib sõda selle üle et kes saaks hakkliha teha - see on lahe tegevus olen ise mingi 10a. Braun köögikombaini omanik olnud ja nüüdseks aru saanud et see masin ei sobinud mulle.
Kenwoodi kombainil on tegelikult rohkem lisasid kui Philipsil. vt. minu antud lingil "datasheet" lingi alla. Sellel on jahvataja, millega saab kohviube ja ürte jahvatada, klaasist blender-kann, väiksem kombaini kauss väikeste koguste jaoks, mahlatsentrifuug, tsitrusepress ja siis kõik need klassikalised viilutajad, hakkijad, riivijad, vahustajad ja segajad.
Kirsti
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2010-04-19 18:57:17
ma algul arvasin et kenwoodi lisasid saab juurde soetada kuna hinna kategooriad kenwood 2000.- vs. philips 3899.- ja masinad suht sarnased
Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-04-19 20:38:08
Kirsti:
ma algul arvasin et kenwoodi lisasid saab juurde soetada kuna hinna kategooriad kenwood 2000.- vs. philips 3899.- ja masinad suht sarnased
kahtlaselt soodne on tõepoolest, pani mindki imestama aga uurisin ja puurisin ja need asjad ikka kõik komplektis kaasas. Lugesin amazonist kasutajate arvustusi ja siis tundus, et kvaliteediprobleeme ei paista olevat.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2010-04-19 22:22:31
Dinnu:
Kirsti:
ma algul arvasin et kenwoodi lisasid saab juurde soetada kuna hinna kategooriad kenwood 2000.- vs. philips 3899.- ja masinad suht sarnased
kahtlaselt soodne on tõepoolest, pani mindki imestama aga uurisin ja puurisin ja need asjad ikka kõik komplektis kaasas. Lugesin amazonist kasutajate arvustusi ja siis tundus, et kvaliteediprobleeme ei paista olevat.
Ainuke pisem, millel "kõik kaasas on" on Kenwoodil vist FP270. Kuna minu multifunktsionaalne, kopsikutega ja köögikombaini asendav "one-for-all is none-for-all" Philipsi hüper-super-mega-sausegur otsustas nädalalvahetusel sisu sulatada, siis kolis täna ruumi ja eelarve puudusel sisse seesama Kenwood FP270. Vabama eelarvega oleks "kõigi lisadega" KM0.. poole vaadanud. Masin on mõnus väike, hakib-riivib ok, minipurustaja on tore, blenderikann klaasist, välja ei näe paha. Miinused... lärmakas (aga milline neist poleks), tsitruspress pritsib natuke liiast ja mahlatsentrifuugiga kipub porgandi peale mööda lauda jalutama. Esialgu rohkem pole kasutanud ja ei oska hinnata. Kui siis, suuremale perele võib see kopsik väikseks jääda, sest üle liitri sel töömahtu pole (2.1L kogumaht) - meile paras, suurem jääks suureks. Aga teemal mikser vs. köögikombain... ma peaaegu ei küpseta (ja kui, siis muretainast), nii et valik läks lihtsamalt. Kriteerium oli klaasist blender ja mingi väike purustuskopsik lisaks suurele - need on kõige enam kasutuses. Ahjaa, hind ka muidugi alla 2000... ega selle eest rohkemat ei oska oodatagi.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2010-04-20 11:36:47
Huvitav, et välismaised lehed väidavad, et kõik need asjad on FP920-ga ka statsionaaris kaasas. Ei tea, kas siis Eestis müüakse mingeid teistsuguseid komplekte, kus on vähem lisasid kaasas? Ja müügil olen ma näinud seda ainult netipoodides. Eile kappasin 3 tehnikapoodi läbi ja ei näinudki toda Kenwoodi kombaini laivis.
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2010-04-20 13:36:11
Mina olen küll aru saanud, et see on kogukomplekti hind. Kaalun samuti FP920 ostmist ja tehnikatähes on hind kõige soodsam ja lisad on pdf-failis ära toodud. Need on ikka komplektis.
Turakas
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2010-04-20 16:01:03
Dinnu:
Huvitav, et välismaised lehed väidavad, et kõik need asjad on FP920-ga ka statsionaaris kaasas. Ei tea, kas siis Eestis müüakse mingeid teistsuguseid komplekte, kus on vähem lisasid kaasas? Ja müügil olen ma näinud seda ainult netipoodides. Eile kappasin 3 tehnikapoodi läbi ja ei näinudki toda Kenwoodi kombaini laivis.
Nägin täna kaubamajas seda FP-d 1999.-
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2010-04-20 16:24:16
Kaubamajas on minu teada FP270 müügil, FP920 ei ole küll kuskil müügil näinud nii et käega katsuda saaks.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2010-04-20 16:32:35
920t ma näpuga katsunud pole, aga vaadake tootja kodulehte - kaasas on need, mille taga on "yes" Seega puudub ainult mahla"press". Ja 270 on seega Omegas odavam - 1790.- Vähemasti selle hinnaga mina ta eile Mustamäelt ostsin. (parandasin poe nime, sassi läks)

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>