Veiseliha ("loomaliha") - erinevad lihatükid ning veiselihatoidud

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-04-06 11:07:31
Ma arvan, et steiki ehk ei saa, aga rostbiifi peaks küll saama sellest. Filee on rostbiifi jaoks vist liig. Minu meelest on ka see nimi "tagaosa välistükk" suht ebamäärane. Milline tagaosa..?

Zap*

Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2011-04-06 11:55:49
Zapxpxau:
Ma arvan, et steiki ehk ei saa, aga rostbiifi peaks küll saama sellest. Filee on rostbiifi jaoks vist liig. Minu meelest on ka see nimi "tagaosa välistükk" suht ebamäärane. Milline tagaosa..?
ei oska öelda... sedasi on pakile kirjutatud. kas tegemist on siis mingi kintsulaadse kehaosaga vms? äkki keegi siinsetest lihatarkadest teab...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-04-06 13:13:12
Dinnu:
Zapxpxau:
Ma arvan, et steiki ehk ei saa, aga rostbiifi peaks küll saama sellest. Filee on rostbiifi jaoks vist liig. Minu meelest on ka see nimi "tagaosa välistükk" suht ebamäärane. Milline tagaosa..?
ei oska öelda... sedasi on pakile kirjutatud. kas tegemist on siis mingi kintsulaadse kehaosaga vms? äkki keegi siinsetest lihatarkadest teab...
Rakvere LK lihakool kirjutab tagaosa tükkide kohta järgmist: Tagaosa lihased (sise-, välis-, pähkli- ja ristluutükk) on parimad guljašiks ning böfstrooganoviks. Sobivad ka woki- ja pajarooga, lõikudena praadimiseks ning grillimiseks, samuti ahjupraeks. Tagaosast hinnatuim on sisetükk, üsna palju kasutatakse ka ristluutükki (eriti rostbiifi valmistamiseks, mis maitsestatakse üldjuhul sinepi, pipra ja soolaga, lisada võib ka küüslauku, hakitud ürdisegu jms). Tagaosa lihased moodustavad korrapärase lihastegrupi. Ilusa lõikepinnaga ja väga napi rasvasisaldusega liha!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2011-04-06 19:43:15
tänud kõigile, kes nõuga abiks olid :). tegin vanakooli sibulaklopsi Salme Masso retsepti järgi ning sinna sobis see liha nagu rusikas silmaauku. tahtis oma paari tunni jagu hautamist ja siis murenes küll kahvli all laiali.
Britt
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2011-04-21 07:56:26
Tere! Kas keegi oskab palun öelda, mis on eestikeelne vaste "top round" veisetükile?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-04-21 08:19:06
Britt:
Tere! Kas keegi oskab palun öelda, mis on eestikeelne vaste "top round" veisetükile?
Tükk pärit siit: Ehk siis veiserümba tagaosa lihased - sisetükk, välistükk, pähklitükk ja ristluutükk. Parimad tükid guljaššiks ja strooganoviks, sobivad ka voki- ja pajaroogadesse, lõikudena ja tükina praadimiseks ja grillimiseks. Hinnatuim on sisetükk, üsna palju kasutatakse ka ristluutükki (nt rostbiifi valmistamiseks). Allikas: RLK Lihakool

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Britt
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2011-04-21 09:02:40
Pille:
Britt:
Tere! Kas keegi oskab palun öelda, mis on eestikeelne vaste "top round" veisetükile?
Tükk pärit siit: http://farm6.static.flickr.com/5108/5639899880_ed693ef1a8_o.gif Ehk siis veiserümba tagaosa lihased - sisetükk, välistükk, pähklitükk ja ristluutükk. Parimad tükid guljaššiks ja strooganoviks, sobivad ka voki- ja pajaroogadesse, lõikudena ja tükina praadimiseks ja grillimiseks. Hinnatuim on sisetükk, üsna palju kasutatakse ka ristluutükki (nt rostbiifi valmistamiseks). Allikas: RLK Lihakool
Aitäh! Siis ilmselt ikka see sisetükk. Vist? Judy Rogers soovitab "top round"'ist teha carpacciot ja tahaks hirmsasti ära proovida. :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-10-26 10:52:58
Veisepõsk: Tuuli: veisepõse confit Profa: Veisepõskede võrdlev hautamine Peeter Pihel: Hautatud veisepõsk Nami-Namis: Aeglaselt küpsetatud veisepõsk

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2011-11-06 20:09:40
Tahan teha Reuben sandwichi, retseptis on vaja kasutada kas corned beefi või pastramit. Kas sellist kraami on ka Eesti kaubandusest võimalik saada või mida sinna võileiva vahele siis panna?

Hexy asjatab

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2011-11-06 21:04:28
Hexy:
Tahan teha Reuben sandwichi, retseptis on vaja kasutada kas corned beefi või pastramit. Kas sellist kraami on ka Eesti kaubandusest võimalik saada või mida sinna võileiva vahele siis panna?
Ma ei tea küll kindlalt, kas sellest midagi kasu oleks, aga läheks vaataks igaks juhuks Marks & Spencerist, kui mul seda vaja oleks.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>