Peatselt avatavad söögikohad Tallinnas ja mujal

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-01-11 16:00:38
Pille:
Kätrin:
Pille:
Nägin täna lõuna ajal linna peal Evat, kes teadis rääkida, et sinna Boulangerie asemele tuleb Angeelika Kangi kohvik!
Assa!! Siis on vast peagi lootust Eestist ka makroone osta kohvikust? Ootan igaljuhul suure põnevusega.
No teoreetiliselt müüakse makroone nii Bonapartes (vähemalt vanalinna omas) kui ka Olümpia hotelli kohvikus. Või on müüdud. (Ei oska öelda, kas hetkel on valikus või mitte)..
Makroone müüakse isegi poes. Või midagi sarnast. Mingi enam-vähem laiatarbetootja roosade plönnidega karp oli Solarise toidupoe tordiletis igastahes. Minuarust oli sinna isegi makroonid sildile kirjutatud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-01-11 16:54:03
Netcat:
Pille:
Kätrin:
Assa!! Siis on vast peagi lootust Eestist ka makroone osta kohvikust? Ootan igaljuhul suure põnevusega.
No teoreetiliselt müüakse makroone nii Bonapartes (vähemalt vanalinna omas) kui ka Olümpia hotelli kohvikus. Või on müüdud. (Ei oska öelda, kas hetkel on valikus või mitte)..
Makroone müüakse isegi poes. Või midagi sarnast. Mingi enam-vähem laiatarbetootja roosade plönnidega karp oli Solarise toidupoe tordiletis igastahes. Minuarust oli sinna isegi makroonid sildile kirjutatud.
Mul on ka midagi sellist Solarisest silmade ees. Kas need ei võinud olla Fazer Amica omad? Ma nagu oleks midagi näinud, aga tootja eriti ostma ei ahvatlenud.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-01-11 18:03:41
ErleS:
Netcat:
Pille:
No teoreetiliselt müüakse makroone nii Bonapartes (vähemalt vanalinna omas) kui ka Olümpia hotelli kohvikus. Või on müüdud. (Ei oska öelda, kas hetkel on valikus või mitte)..
Makroone müüakse isegi poes. Või midagi sarnast. Mingi enam-vähem laiatarbetootja roosade plönnidega karp oli Solarise toidupoe tordiletis igastahes. Minuarust oli sinna isegi makroonid sildile kirjutatud.
Mul on ka midagi sellist Solarisest silmade ees. Kas need ei võinud olla Fazer Amica omad? Ma nagu oleks midagi näinud, aga tootja eriti ostma ei ahvatlenud.
Võimalik. Mulle ei jäänud meelde muud, kui et tegu oli tootjaga, kelle kraami ma tavaliselt ei osta.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2011-01-11 20:06:46
Netcat:
ErleS:
Netcat:
Makroone müüakse isegi poes. Või midagi sarnast. Mingi enam-vähem laiatarbetootja roosade plönnidega karp oli Solarise toidupoe tordiletis igastahes. Minuarust oli sinna isegi makroonid sildile kirjutatud.
Mul on ka midagi sellist Solarisest silmade ees. Kas need ei võinud olla Fazer Amica omad? Ma nagu oleks midagi näinud, aga tootja eriti ostma ei ahvatlenud.
Võimalik. Mulle ei jäänud meelde muud, kui et tegu oli tootjaga, kelle kraami ma tavaliselt ei osta.
On küll - poes ja Bonabartes ja Olümpias, aga olgem ausad, need on päris saadusest väga kaugel. Olen kuulnud, et Angelika Kang on ka makroonipisikuga nakatunud ja ehk pakub neid vahel ka kohvikus.

Kätrini kokkamispäevik

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-01-11 21:45:56
Kätrin:
On küll - poes ja Bonabartes ja Olümpias, aga olgem ausad, need on päris saadusest väga kaugel. Olen kuulnud, et Angelika Kang on ka makroonipisikuga nakatunud ja ehk pakub neid vahel ka kohvikus.
Olen korra makroone Olümpias proovinud ja ei ole üldse aru saanud sellest suurest makroonivaimustusest siin. Tulimagus besee minu hinnangul. Selge siis, et ma pole õiget asja lihtsalt saanud veel :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-01-11 23:17:49
Tiina:
Kätrin:
On küll - poes ja Bonabartes ja Olümpias, aga olgem ausad, need on päris saadusest väga kaugel. Olen kuulnud, et Angelika Kang on ka makroonipisikuga nakatunud ja ehk pakub neid vahel ka kohvikus.
Olen korra makroone Olümpias proovinud ja ei ole üldse aru saanud sellest suurest makroonivaimustusest siin. Tulimagus besee minu hinnangul. Selge siis, et ma pole õiget asja lihtsalt saanud veel :)
Sama siin :)

Zoozi tegemised

KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2011-02-21 14:46:34
Kunagi asus Pärnu mnt üks väike Aasia restoran, mis on kolinud Tina tn ja saanud nimeks Riis. Tegelikult oli avatud juba sügisel, kuid korralikult käisin seal söömas alles sel nädalavahetusel. Ei hakkagi hetkel söögielamust pikemalt kirjutama, sest ilmselt tekib ka alamenüü RIIS :) Aga uus ja hea asi kindlasti! koduleht ka www.riis.ee
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2011-05-13 16:20:07
https://www.facebook.com/#!/pages/Alter-Ego/127894650597229?sk=wall Rotermanni kvartalis uus koht - tundub paljulubav
Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2011-05-18 22:50:00
KöögiKata:
https://www.facebook.com/#!/pages/Alter-Ego/127894650597229?sk=wall Rotermanni kvartalis uus koht - tundub paljulubav
Ma käisin seal täna ära. Tapased olid väga head ja tuunikalasalat ning grillitud halloumiga salat ka. Võtsime kumbki (kahekesi käisime) salati, kahe peale neli tapast (kanakroketid, seesamiseemnetega küpsetatud lõhe, morcilla ja kaheksajalad) ning pudeli Kataloonia (Penedes, Massis de Garraf, täpsemalt muidugi ei mäleta enam) roosat veini. Magustoidu jaoks ruumi ei jäänud, rahakotis tekkis vaba ruumi kyll (58 eurikut kulus kahe peale ära, vähe seda just pole, kuid selline tundubki olevat kesklinna gourmet' restorani kõva keskmine). Hinna-kvaliteedi suhte loen seega normaalseks. Kohmaka teeninduse (kelnerinnad teatasidki, et nemad on alles katseajal ja paluvad ennast vabandada) loen esimeste päevade lastehaiguseks ega tee sellest numbrit. Peremehe ringiliikumine ja asjasse suhtumine oli igatahes meeldiv, paar fraasi sai tema kodulinna (Barcelona) keeleski vahetatud. Seda ta muidugi ei oodanud :) Kahjuks oli ta mu lahkumise aeg köögis ära ja yks mälus säilinud katalaanikeelsetest viisakustest "fins una altra dia" jäi hõikamata. Hõikamata jäi, kuid ära tehtud vast saab. Põhiroogade nimetused tundusid ka inspireerivad. Nad võiksid laudadele paigutada soolaveskid. Põhimõtteliselt ei ole mul midagi selle vastu, et toitudele tuleb soola lisada (ja ma kahtlemata, magedamaarmastajana, eelistan seda varianti ylesoolat toitudele), kuid kausikesega peensoola laualetoomine lõi koha lati (mis muidu kindlalt võrdlemisi kõrgel pysis) kolinaga maha. Kes raatsib, astuge aga läbi ning sellega ei ole mõtet kaua jokutada. Praegu veel pakub maja oma arvelt leibu (yks rosmariiniga ja teine kyyslauguga), paar ampsu parma sinki, väikese escalivadaga suupiste ja kohvi lõpetuseks. Ega see nii ei jää, alguse asi. Ja kui tõsisemalt syya ei taha, on olemas diivanid, kus võib lösutada ja niisama veini ryybata ning juttu ajada, kyllap mõne tapasegi kõrvale haugata.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2011-07-15 08:40:15
Jutud käivad, et Torimäe majja tuleb MaMo peagi - minu kui sealse piirkonna kontori-inimese jaoks oleks see suur rõõmupäev :)

Kätrini kokkamispäevik

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>