Peatselt avatavad söögikohad Tallinnas ja mujal

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-01 23:42:16
Solaris tuleb ilmselt peale avamist _kiiresti_ üle vaadata - muidu läheb nagu selle Rotermanni Dada-kohaga, et vaevalt oled kuulnud asja avamisest, kui pannaksegi kinni.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Uniquegirl
Postitusi: 132
Abikokk
2009-09-02 12:49:15
Lisaks Solarises avatakse ka Vapiano, mis peaks tulema suurem kui praegune Vapiano
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-20 22:02:18
Kristel:
Pille:
Kui kõik läheb plaanikohaselt, siis 15. oktoobril 2009. a. avatakse Kalamajas Võrgu tänaval Jana & Roman Zastserinski ning Igor Andreejevi eestvõttel väike perekohvik.
Suurepärane uudis - Võrgu tänav on väga kihvti asukohaga ja minu majast 1 min. kaugusel! Lõpuks ometi peale Boheemi veel midagi Kalamajja!
Nüüd on teada ka see, et kohviku nimeks saab MOON - isegi veebileht on juba olemas.
Cracilis:
Netcat:
Ilmselt avatakse oktoobris Solarises veel nii mõndagi, kokku pidi ju seal 11 erinevat söögikohta tulema?
See Solaris tuleb siis nädalavahetustel kindlasti üle vaadata. Muidugi kaldun arvama, et kõik need 11 kohta seal küll kaua vastu ei pea...
Solarisel on suured plaanid. Laupäevasest Päevalehest võis lugeda, et 4. korrusele tuleb Anni Arro teatrikohvik Komeet, 2. korrusele Kehrwiederi kohvik, Hesburgeri kiirsöögikoht, Vapiano restoran ja Lido restoran, 1. korrusele Margit Hakomaa uus kohvik Mamo, Londonist pärit uus Aasia kiirtoidukoht Yam-Yam, ja Vapiano Lounge restoran ning 0. korrusele tulevad Solarise toidupood (üle 2000m2, Vergito Gourmet lett ja eksklusiivsed toidukaubad) ning JazzTea kohvi- ja teekauplus. Päris huvitav, et on meilgi hakatud uusi kohti identifitseerima eelkõige nende "näo" järgi. Margit Hakomaa kohvik, Anni Arro kohvik, Romani/Jana/Igori söögikoht jne :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-09-21 12:21:48
Huvitav, mina ei saanud siit nimekirjast kokku 11 söögikohta. Aga viimase uudise järgi, mida ma kusagilt lugesin, pidi kohti tulema koguni 12 juba.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Antoine
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2009-09-25 17:52:07
Ylemiste City's ysna Mercado (endise) kõrvale kerkib pea sama mõõtu toitlustusasutus. Katusele on sätitud kiri RESTORAN VIKTORIA VÄRSKE ÕLU.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-10-07 22:43:50
Netcat:
Huvitav, mina ei saanud siit nimekirjast kokku 11 söögikohta. Aga viimase uudise järgi, mida ma kusagilt lugesin, pidi kohti tulema koguni 12 juba.
No nüüd on Solarise veebilehel pikem loetelu üleval. Toitlustusoperaatoritena on mainitud: Jätsijaam Cha & Che / Sushihouse Jazztea Lido Mamo YamYam Hesburger Kehrwieder Komeet Coffee In Vapiano

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kristel
Postitusi: 132
Abikokk
2009-11-02 16:06:53
Kas kellelgi on infot, millal ikkagi kohvik Moon avatakse? "Kui kõik läheb plaanikohaselt, siis 15. oktoobril 2009. a. avatakse Kalamajas Võrgu tänaval Jana & Roman Zastserinski ning Igor Andreejevi eestvõttel väike perekohvik."
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-11-02 16:40:51
Mul sama küsimus, kuid Arro Komeedi kohta? On see juba avatud? Pidi avatama nädal peale Solarise avamist.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-11-02 16:43:40
Kristel:
Kas kellelgi on infot, millal ikkagi kohvik Moon avatakse? "Kui kõik läheb plaanikohaselt, siis 15. oktoobril 2009. a. avatakse Kalamajas Võrgu tänaval Jana & Roman Zastserinski ning Igor Andreejevi eestvõttel väike perekohvik."
Novembri keskpaik on nüüd sihikule võetud (Allikas: Facebook)
Spiidi:
Mul sama küsimus, kuid Arro Komeedi kohta? On see juba avatud? Pidi avatama nädal peale Solarise avamist.
PS Arter kirjutas 25.10, et "avab järgmisel nädalal" - seega peaks nüüdseks lahti olema??]25.10, et "avab järgmisel nädalal" - seega peaks nüüdseks lahti olema??

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-11-03 14:37:00
Komeedi silt on küll maja küljes ja hiilgab. Ise pole veel õigele korrusele sattunud. Lidost jalutasin ühel õhtul läbi midagi ostmata, mulje jäi umbes nagu et Stockmanni 5. korrus, ainult rohkem ruumi ja natuke laiema valikuga. Pakitee on 7 krooni, ja valik on hea ja omapärane kuni pärnaõieteeni välja ja mett saab juurde niiet kes tahab odavalt ja kiiresti teed juua... Neid ilusaid kirjusid smuutisid, mille pärast Läti Lido mulle meelde jäi, seal ei olnud igatahes. Üldse magustoidulaud oli äärmiselt napp võrreldes Läti omas nähtuga.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>