Peatselt avatavad söögikohad Tallinnas ja mujal

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-11-07 01:30:59
Spiidi:
See on küll puhas oletus aga mul on tunne (ja Kadrioru kodanikuna elev ootus), et Boheem laieneb Kadriorgu. Ma oletan seda ainult sellest, et nad otsivad oma meeskonda peatselt avatavasse kohvikusse kokka ja teenindajaid ning e-maili aadressiks oli kadriorg@boheem.ee. Loodame, näeme :)
See koht on nüüd juba mõnda aega lahti olnud ja mina kahjuks pärast paari külastust sinna enam väga tagasi minna ei taha. Kohv oli seal keskpärane ja võrreldes originaaliga portsud väiksemad.

Kätrini kokkamispäevik

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-11-07 01:32:17
Mina ootan hoopis suure põnevusega Kolme Sibulat, mis tuleb Telliskivi algusesse. See on siis kohvik Moon uus vennake :)

Kätrini kokkamispäevik

KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2013-01-11 18:29:38
Uus koht - Kohalik. www.kohalik.ee Endal veel kogemus puudub aga infoks: Kohalik on uus söögikoht Uue Maailma asumis. Pakume ? la carte menüüd, kvaliteetseid tee- ja kohvijooke ning maitsvaid kooke. Kasutame kohalikku ja värsket toorainet, kala saame otse Pärnu kaluritelt, küpsetame ise leiba ja valmistame pastat.
Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2013-01-26 21:03:05
KöögiKata:
Uus koht - Kohalik. www.kohalik.ee Endal veel kogemus puudub aga infoks: Kohalik on uus söögikoht Uue Maailma asumis. Pakume ? la carte menüüd, kvaliteetseid tee- ja kohvijooke ning maitsvaid kooke. Kasutame kohalikku ja värsket toorainet, kala saame otse Pärnu kaluritelt, küpsetame ise leiba ja valmistame pastat.
kohalik uue-maailma tooraine? ;)) vabandust, ma pidin seda ütlema

Kahekesi Kalamaja köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-26 23:31:34
Kärt:
KöögiKata:
Uus koht - Kohalik. www.kohalik.ee Endal veel kogemus puudub aga infoks: Kohalik on uus söögikoht Uue Maailma asumis. Pakume ? la carte menüüd, kvaliteetseid tee- ja kohvijooke ning maitsvaid kooke. Kasutame kohalikku ja värsket toorainet, kala saame otse Pärnu kaluritelt, küpsetame ise leiba ja valmistame pastat.
kohalik uue-maailma tooraine? ;)) vabandust, ma pidin seda ütlema
Kohaliku kohta on teema ka juba tekitatud!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

helinamesi
Postitusi: 8
Kokaõpilane
2013-01-30 11:34:54
Ootan Kolme Sibula kohviku avamist Mööblimaja juures.

Ventilatsioon EbTherm-ist

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2013-02-09 12:31:24
helinamesi:
Ootan Kolme Sibula kohviku avamist Mööblimaja juures.
See koht nüüd siis kolmandat päeva lahti, ilma reserveeringuta ilmselt sisse astuda ei tasu, sagimist on seal juba rohkem kui küll. Hoolimata kõrgetest ootustest ei pettunud, väga lahe ja mõnus koht on. Menüü on lühike, hingele jäid kohapeal tehtud nuudlitega erinevad supilaadsed kausikesed (väga jaapanlik ja ma olen tohutu rameni fänn). Magustoiduks söödud pavlova nimetusega magustoit ei ole minu meelest küll kuidagigi pavlova ja kirevilja nimetus menüüs ka häiris, aga see besee seal oli üks paremaid, mida olen söönud - maitses täpselt nagu lapsepõlves ja juurde pakutud granadillivaht oli imeline nagu kõik asjad granadillist. Gruusia lavash põrsakõhu/põse ja kimchi salatiga oli ka superhea!!

Kätrini kokkamispäevik

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2013-02-14 20:27:12
Kätrin, kuidas see hinnaklass seal on?

Kahekesi Kalamaja köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-14 20:30:58
Kätrin ja Kärt, teema juba olemas, kolige sinna!!! :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2013-03-11 17:58:28
Ei leidnud restoran "Cru" teemat. Külastasin hiljuti toimunud veiniõhtusööki "Klassika vs traditsioonid" (http://crurestoran.eu/est/toidud/06-03-13-veiniohtusook) ja selle ühe külastuse põhjal võib küll väita, et Cru on väga kõva uus tegija. Restorani kokaks on Dmitri Haljukov, kes on omal ajal teinud ära suure töö Carmen Cateringi nime ja kvaliteedi tutvustamisel. Teenindus oli äärmiselt mõnus ja lihtne. Kuigi serveeriti tõelisi gurmeeroogasid, puudusid laudadel linad ja koha üldine atmosfäär oli ka pigem hubane kui ülipeen. Konkreetselt selle õhtusöögi rada algas Prantsusmaalt ja lõppes talvises Skandinaavias, kuid tavamenüüs tundus pigem suurem rõhk olevat kodumaisele toorainele. Leiva kõrvale serveeritav Esko talu võid, mis maitses võrratult! Kuna õhtusöögi kõrvale olid juba sobitatud veinid, siis püsivalikuga ei tutvunud. Usun, et ei pea pettuma. Koht pakub ka kahekäigulist lõunat (9EUR) Kindlasti soovitan restorani külastada nendel, kelle jaoks on toidu välimusel suur rõhk. Dmitril on imeilus käekiri :)
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>