Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

Aiahooaeg 2009 ja 2010

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2010-06-17 00:42:58
Pille:
Liilia:
[piklikud ja valge otsaga kuidagi tuima maitsega.
Need on just need, mis mulle väga maitsevad - mahlased, krõmpsud, särtsu täis. Kohe üldse mitte tuimad :) Aga maitse oleneb ju ka seemnete kvaliteedist, mullast, ilmastikuoludest, kasvukohast, korjeajast jne jne jne, nii et pole ime, et sama sordi redised erinevate inimeste aias erinevalt maitsevad. Rääkimata sellest, et inimestel on erinevad maitsed!
Need ka minu lemmikud! Viimastel aastatel ainult neid külvangi. Sel aastal panin ühte uut sorti (porgandikujulist) veel, aga need kasvatavad praegu küll ainult lehti :(

Lindude toitmine

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-06-17 20:24:46
Meil on just lillad kõige krehvtisemad. Aga selline tähelepanek hetkel, kõikidest praeguseks ärasöödud redistest 2 on olnud usside poolt näritud ja mõlemad olid punased. Tea kas lihtsalt juhus, aga eks ma jälgin kas mõni teine sort ka ussi poolt väljavalituks osutub või ongi ainult punased.

Zap*

Pulavik
Postitusi: 169
Abikokk
2010-06-18 10:29:27
Kusjuures mul iga aasta just vastupidi, üks punaste sort Korund jääb ilusti ussivabaks, kõik teised- valged, kollased ja see French Breakfast ehk punane valge otsaga- süüakse täiesti üleni ära :(
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-06-26 22:28:52
Sel aastal sattus väga kummaline petersellisort, millel on nõrk peterselli- ja tugev aniisi-apteegitilli maitse. Väljanägemine muidu nagu petersellil ikka. Seemnepakk muidugi ammu ära visatud, aga kindlasti oli tegu peterselliga. Igatahes külmutada neid ei kavatse ja maha läksid uued seemned. Samas lihatoidu sisse jooksvalt otse peenrast kannatab panna. Huvitav misasja ma osta suutsin?

Profa köögipool

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2010-06-26 23:23:57
Võtsin täna spinatilehti piruka jaoks ja avastasin "natuke" suurema spinatilehe ..

kiilikese köögikatsetused

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-06-27 00:04:43
Profa:
Sel aastal sattus väga kummaline petersellisort, millel on nõrk peterselli- ja tugev aniisi-apteegitilli maitse. Väljanägemine muidu nagu petersellil ikka. Seemnepakk muidugi ammu ära visatud, aga kindlasti oli tegu peterselliga. Igatahes külmutada neid ei kavatse ja maha läksid uued seemned. Samas lihatoidu sisse jooksvalt otse peenrast kannatab panna. Huvitav misasja ma osta suutsin?
Aed-harakputk on aniisine. Just selline peterselli-aniisi segu on maitses.Välimuselt meenutab ka hea tahtmise juures peterselli :).

Siit nurgast ja sealt nurgast

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-27 08:04:03
Mari-Liis:
Profa:
Sel aastal sattus väga kummaline petersellisort, millel on nõrk peterselli- ja tugev aniisi-apteegitilli maitse. Väljanägemine muidu nagu petersellil ikka. Seemnepakk muidugi ammu ära visatud, aga kindlasti oli tegu peterselliga. Igatahes külmutada neid ei kavatse ja maha läksid uued seemned. Samas lihatoidu sisse jooksvalt otse peenrast kannatab panna. Huvitav misasja ma osta suutsin?
Aed-harakputk on aniisine. Just selline peterselli-aniisi segu on maitses.Välimuselt meenutab ka hea tahtmise juures peterselli :).
Just. Kristjan meenutab siiamaani seika, kuidas ma 2006. a. kevadel ühel Pariisi turul harakputke peterselliga (või oli see nüüd koriandriga?) segi ajasin. :O Aga kas tahab keegi pakkuda, mis see ürt on: See on trikiga küsimus, muide :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2010-06-27 08:31:42
Kangesti tilli moodi on see :)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-27 14:54:59
Ilsu:
Kangesti tilli moodi on see :)
Vale :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liilia
Postitusi: 431
Abikokk
2010-06-27 16:55:44
Pille:
Aga kas tahab keegi pakkuda, mis see ürt on
minu meelest, aed-harakputk

Köögitoimkond

<< 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 >>