KOOGIVORMID (sh lahtikäivad vormid)

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2010-01-19 08:05:49
Mina võtsin omale tasuta keeksivormi. Olen mõned korrad kasutanud ja olen jäänud rahule, tegelikult päris hea vorm on.
Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2010-01-19 20:04:34
Plaanin sakilise servaga pirukavormi osta. Ka üks ports kleepse olemas.
Enely100
Postitusi: 400
Abikokk
2010-01-20 08:58:28
Mul nüüdseks juba 2 portsu kleepse ja kuidagi ei suuda otsust teha. Kodus juba kaks Kaiseri keeksivormi, seega poleks mõtet uut juurde osta. Olen alati tahtnud muffinivormi, kuid see vorm hirmus pisikeste ja madalate muffinite jaoks.
Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2010-01-20 10:34:46
Mina võtsin keeksivormi (üldse ei olnud varem) ja pirukavormi (28-sentimeetrist vormi polnud mul nagunii, rääkimata sakilistest servadest. Ja põhi on lahtikäiv, mis on suurepärane). Tõenäoliselt koguneb kleepse veelgi, ent midagi muud ma nagu soovida ei oskagi.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-01-20 10:38:55
Mina heameelega ei tahaks ühtegi uut teflonvormi omale koju. Aga kleepse koguneb. Kui keegi mitte-Rimis-käija soovib seda tasuta keeksivormi mingi muu köögividina vastu vahetada, siis andku teada. Minul on puudu näiteks sellised vidinad nagu melonikuulitaja ja taignakaabits.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kingadraakon
Postitusi: 217
Abikokk
2010-02-28 15:50:34
Aire1:
Mina võtsin omale tasuta keeksivormi. Olen mõned korrad kasutanud ja olen jäänud rahule, tegelikult päris hea vorm on.
minu meelest on väga hea vorm! tavalise plekkvormiga, mis mul varem oli, võrreldes suisa taevalik. ilusti läheb masinas puhtaks ka. kasutan seda leivaküpsetamisel ja leib tuleb just paraja suurusega. mõnus!
Sweedie
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2010-09-07 11:54:01
Ega keegi pole kuskil näinud madeleine'de vormi müügil? Mitte seda pisikeste jaoks vaid suurte jaoks? Käisin Tallinnas küll kõik kiika kööki, stockmanni, kaubamaja, novaluxi ja koduextra ja selle rotermanni kvartali köögitehnika poe ka läbi, aga ikka ei leidnud :( Tartust siis rääkimata...

Minu hõrgutised: http://retseptikatel.blogspot.com

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2010-10-16 11:53:59
Ega keegi tea kust saaks kandilist lahtikäivat koogivormi? Pole nagu kohanud aga hädasti oleks vaja. Nimelt on mul abikaasal 6 õde-venda! Ja kujutage siis ise ette mitu ümmargust kooki peaks tegema, et kõik isu täis saaks - eriti kui nendel õdedel vendadel ka veel kaaslane ja laps kaasas on. Vorm võiks olla siis nii suur, et vähemalt topeltports keskmist ümmargust kooki ära mahuks. Ausalt ka- pole ise kohanud, aga pean tunnistama, et pole ka väga hoolega uurinud. EDIT: ise küsin - ise vastan :D Leidsin googeldades http://kodutarbed.eu/epood/product.php?id_product=73 , aga ehk keegi teab veel suuremat?

Lavendlimesi.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-16 14:33:18
Silja:
Ega keegi tea kust saaks kandilist lahtikäivat koogivormi? Pole nagu kohanud aga hädasti oleks vaja. Nimelt on mul abikaasal 6 õde-venda! Ja kujutage siis ise ette mitu ümmargust kooki peaks tegema, et kõik isu täis saaks - eriti kui nendel õdedel vendadel ka veel kaaslane ja laps kaasas on. Vorm võiks olla siis nii suur, et vähemalt topeltports keskmist ümmargust kooki ära mahuks. Ausalt ka- pole ise kohanud, aga pean tunnistama, et pole ka väga hoolega uurinud. EDIT: ise küsin - ise vastan :D Leidsin googeldades http://kodutarbed.eu/epood/product.php?id_product=73 , aga ehk keegi teab veel suuremat?
Suurem saab olla ainult ahjuplaat. Kas siis sügavate servadega, või tavaline plaat + need lahtised parajaks seatavad metallist ääred, mida müüakse, ainult ma ei mäleta praegu, kus ma neid viimati nägin, võimalik et mingis kataloogis.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2010-10-17 10:27:54
Netcat:
Silja:
Ega keegi tea kust saaks kandilist lahtikäivat koogivormi? Pole nagu kohanud aga hädasti oleks vaja. Nimelt on mul abikaasal 6 õde-venda! Ja kujutage siis ise ette mitu ümmargust kooki peaks tegema, et kõik isu täis saaks - eriti kui nendel õdedel vendadel ka veel kaaslane ja laps kaasas on. Vorm võiks olla siis nii suur, et vähemalt topeltports keskmist ümmargust kooki ära mahuks. Ausalt ka- pole ise kohanud, aga pean tunnistama, et pole ka väga hoolega uurinud. EDIT: ise küsin - ise vastan :D Leidsin googeldades http://kodutarbed.eu/epood/product.php?id_product=73 , aga ehk keegi teab veel suuremat?
Suurem saab olla ainult ahjuplaat. Kas siis sügavate servadega, või tavaline plaat + need lahtised parajaks seatavad metallist ääred, mida müüakse, ainult ma ei mäleta praegu, kus ma neid viimati nägin, võimalik et mingis kataloogis.
No terve terve mõistus! Muidugi! Kuidas ma kohe nende lahtikäivate servade peale ei tulnud! Aitäh! Eks ma asun otsima :D

Lavendlimesi.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>