KRINGEL: pealinna parimad kringlid - kust tellida?

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2009-08-24 11:12:41
Kui tahta korralikku kringlit Tartus, siis soovitan Ülikooli Kohviku pidupäeva kringlit.
Jänkuke
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2009-08-24 17:24:56
Mina soovitan soojalt sellist kohta nagu Pagari Liisu - Tallinnas Liivalaia Swedbank´i taga - siin nende sait ka: http://www.pagariliisu.ee/ ülimeeldiv teenindus, alati vastutulelikud ning väga maitsavad küpsetised kõik neil :) eriti veel struudlid soolased ja magusad :P Tervitused!

inimene on see, millesse ta usub

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2009-08-24 18:37:47
Jänkuke:
Mina soovitan soojalt sellist kohta nagu Pagari Liisu - Tallinnas Liivalaia Swedbank´i taga - siin nende sait ka: http://www.pagariliisu.ee/ ülimeeldiv teenindus, alati vastutulelikud ning väga maitsavad küpsetised kõik neil :) eriti veel struudlid soolased ja magusad :P
Pagari Liisul on tõesti väääga maitsvat struudlid ja kringlid ja kõik, mis ma sealt eales ostnud või tellinud olen.

Kahekesi Kalamaja köögis

Killukai
Postitusi: 15
Kokaõpilane
2009-08-24 20:31:46
Tallinnas on Narva kohvik täielik klassika. Kogu see kohviku miljöö on juba nii retro. Kuna ise töötasin enne lapseootele jäämis Narva kohviku kõrval, siis sealsed saiad-kringlid olid kohustuslikud pidude atribuudid. Ja Hr. Magus on ka väga mõnus koht.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-08-24 22:26:27
mnjah...minu olukord on selline, et ise olen Tartus, aga väikene vend elab Pärnus...kuna kool algab keset töönädalat, siis traditsioonilist 1.septembri torti ise talle viima minna ei saa...seega oli mõte, et telliks mõnest Pärnu pagaripoest/kohvikust...ja üllatuslikult sain täna pagaripoistelt veel 2 kirja suurtes tähtedes reaga-et tellige see tort ka pärnu kohvikust!?! segaduses olen...miks neil on info aadress kui infot nad ei jaga...ja samas on neil ka meiliaadress tellimiseks...küllap ei tööta ka see... eks ma siis uurin Frensist...

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2009-08-24 22:39:31
Natalie tort Pagari-Liisust Mõne aasta vanune tõendusmaterjal, et me Pagari-Liisu torte tellime :) Laste tordid ja struudlid ja vastlakuklid tellin sealt (kuigi olen saanud ka mitte väga head kirsistruudlit sealt). Mulle meeldib see, et nad teevad ka selliseid erikujulisi torte ja pilte, mida nad ennem teinud ei ole, väga vastutulelikud on katsetama :) Aga kringlid tellin ainult Narva kohvikust ja alati mandlikreemikringli. Ja tõesti, mida suurem kringel on, seda rohkem täidist, nii et väike kringel on sageli isegi pettumus olnud.

Lindude toitmine

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2009-08-25 10:22:25
Pärnus on nüüd ju Müüriääre kohvik. Telli sealt!

le D?ner

Kristel
Postitusi: 132
Abikokk
2009-08-26 08:46:59
Hiljutine suurepärane kringlielamus pärineb Peppersacki kringlisöömisest..... lihtsalt võrratu!
Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2009-08-26 09:25:55
Hiljuti sõin Bonapartist tellitud torti. See oli väga hea ja imekaunis. Kusjuures ka hinnad on täitsa normaalsed. Järgmine kord kui vaja, siis tellin ise ka sealt.
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-08-26 09:58:12
Kristel:
Hiljutine suurepärane kringlielamus pärineb Peppersacki kringlisöömisest..... lihtsalt võrratu!
Meil oli ka vanaisa juubelil Peppersacki kringel. Oli tõesti väga väga maitsev.

Kätrini kokkamispäevik

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>