Jänkuke

Postitusi: 12

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2009-08-28 14:23:31
Krissu1990:
Balti jaama turu taga olev Boheem on minu arvates päris mõnus koht nii niisama istumiseks kui ka söömiseks. Hinnad ka taskukohased.
Soovitan ka omalt poolt Boheemi - ka mõnus hubane ja mitte fäänsi koht :) vaid lihtne ja pisike!
2009-08-28 12:17:26
Kuna ma selle nimelist teemat ei leidnud, siis algatan ise :) See väike restoran hakkas mõni aega tagasi mulle silma kuna asub Õismäe Arctic sporihoone taga ja sõidan sealt tihti mööda. Ja kuna Itaalia kööki ma jumaldan, siis eile peale tööd sai asi teoks - läksime Rucolasse sööma perega! Tahan jagada oma väga poistiivset kogemust teiega. Pean kohe ütlema, et see koht tõesti suutis minus esile kiskuda mälestusi ja meenutisi selle kevadisest Itaalia reisist. Seega juba tubli töö nende poolt :)))) Söögikoha tagatausta uurides selgus, et selle koha avas "pizzapoiss Attimost Peterburi mnt.´l" (vabandan sellise nimekaustuse eest) :) Ja tore oli, et ka Indrek oli ise koha peal ja toimetas seal oma vahvas restoranis! Vastvõtt oli meeldiv ja toidud väga maitsvad ja lihtsad nagu Itaalia köögile omane. Mehed tellisid pizzad ja mina proovisin pasta parmesani ja tomatikastmega. Pärast maiustasime ja Itaalia gelatodega - ehk siis jäätistega! Need olid samuti ülimaitsvad tiramisu ja pistaatsia omad on järgi proovitud ja kindlasti järgmine kord proovime ka sidrunimaitsega jäätist. Hinnatase on samuti väga taskukohane ning õiglane :) www.rucola.ee Ning kõigile Itaalia toorainete austajatele teadmiseks, et üsna peatselt avavad nad ka Itaalia toorainete poe restorani kõrvale! Vot selline pisike armas kohake Õismäel tekitas posu meeldivaid ja toredaid tundeid - ja mille üle on kõige siiram hea meel, et lõpuks teevad söögikohti professionaalsed eriala inimesed mitte ärimehed :))) Soovin Rucolale ainult edu ja kindlasti külastame seda toredat kohta oma perega veel!
2009-08-24 17:24:56
Mina soovitan soojalt sellist kohta nagu Pagari Liisu - Tallinnas Liivalaia Swedbank´i taga - siin nende sait ka: http://www.pagariliisu.ee/ ülimeeldiv teenindus, alati vastutulelikud ning väga maitsavad küpsetised kõik neil :) eriti veel struudlid soolased ja magusad :P Tervitused!
2009-08-13 22:02:50
[1quote]Kas Ribe ei ole Laubrega seotud?[/quote] Eips, ikka Carmen Carteringi asutajad ja arendajad :)
2009-08-09 01:35:20
[1quote]Mulle ei meeldi ka Rotermanni väljakul avatud Platz (ilmselt siis samad omanikud?) just nime pärast :) Muidu oleks täitsa tore koht :)[/quote] Rotermanni Platz on ikka Ribe poiste teema :)'