Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-03-03 10:34:02
"Heimari kokaklubi" TV3 peal on ka päris õnnestunud. Just vaatasin. Kohe on näha, et noormees on entusiasmi ja rõõmuga asja kallal. Meeldis ka see, et (vähemalt esimeses saates) ta teeb midagi muud peale tavaliste asjade.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-03 10:40:41
Zapxpxau:
"Heimari kokaklubi" TV3 peal on ka päris õnnestunud. Just vaatasin. Kohe on näha, et noormees on entusiasmi ja rõõmuga asja kallal. Meeldis ka see, et (vähemalt esimeses saates) ta teeb midagi muud peale tavaliste asjade.
Mina nägin ka viimast 10 minutit ja jättis igati lootustandva mulje. Endal tuli kohe tahtmine kapist sifoonpudel välja otsida. :) Teen vist seda Pi?a Colada Espuma't õhtuks :P Või hoopis seda espressovahtu?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-03-03 11:51:32
Pille:
Zapxpxau:
"Heimari kokaklubi" TV3 peal on ka päris õnnestunud. Just vaatasin. Kohe on näha, et noormees on entusiasmi ja rõõmuga asja kallal. Meeldis ka see, et (vähemalt esimeses saates) ta teeb midagi muud peale tavaliste asjade.
Mina nägin ka viimast 10 minutit ja jättis igati lootustandva mulje. Endal tuli kohe tahtmine kapist sifoonpudel välja otsida. :) Teen vist seda Pi?a Colada Espuma't õhtuks :P Või hoopis seda espressovahtu?
Mulle meeldis ka! Mul tekkis kohe tahtmine sifoonpudel osta :) Pille, mis nipiga ma retseptikogust retsepte leiaksin, kus sifoonpudelit kasutada? Kui üldse? Ma otsisin 'sifoon' ja sain tulemuseks su nimetatus espressovahu.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-03 11:58:23
Spiidi:
Pille:
Zapxpxau:
"Heimari kokaklubi" TV3 peal on ka päris õnnestunud. Just vaatasin. Kohe on näha, et noormees on entusiasmi ja rõõmuga asja kallal. Meeldis ka see, et (vähemalt esimeses saates) ta teeb midagi muud peale tavaliste asjade.
Mina nägin ka viimast 10 minutit ja jättis igati lootustandva mulje. Endal tuli kohe tahtmine kapist sifoonpudel välja otsida. :) Teen vist seda Pi?a Colada Espuma't õhtuks :P Või hoopis seda espressovahtu?
Mulle meeldis ka! Mul tekkis kohe tahtmine sifoonpudel osta :) Pille, mis nipiga ma retseptikogust retsepte leiaksin, kus sifoonpudelit kasutada? Kui üldse? Ma otsisin 'sifoon' ja sain tulemuseks su nimetatus espressovahu.
:O Märgusõnaks oli GourmetWhip aga nüüd toimub ka sifoonpudel (või ka sifoon). Retsepte ongi hetkel vaid kolm, tuleb tegeleda asjaga :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-03-03 12:25:51
Mul ka üks retsept, saab ehk varsti ka Perenaise lehele. Algul kahtlesin kas on vaja, sest Eestis nii vähe neid pudeleid.

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-03 13:03:21
Zapxpxau:
Mul ka üks retsept, saab ehk varsti ka Perenaise lehele. Algul kahtlesin kas on vaja, sest Eestis nii vähe neid pudeleid.
Tekitasin sifoonpudelite jaoks eraldi teema. Kui Perenaiste lehele retsepti üles paned, siis tule hõika seal teemas ka välja, eks!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-15 20:31:48
:O :O :O Ma vaatan praegult Köögikupja saadet, Brewery kokk Sergei praadis lõhefileed, siis tõstis panni kraanikausi kohale, kallas õli ära, valas vett pannile - JA KALALE - kallas jälle ära ja siis tõstis jälle panni tulele. (Kus see oli ka 20 minutit hiljem). Miks küll niiviisi kalaga tehakse???? Oh jah.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-03-15 20:50:12
Pille:
:O :O :O Ma vaatan praegult Köögikupja saadet, Brewery kokk Sergei praadis lõhefileed, siis tõstis panni kraanikausi kohale, kallas õli ära, valas vett pannile - JA KALALE - kallas jälle ära ja siis tõstis jälle panni tulele. (Kus see oli ka 20 minutit hiljem). Miks küll niiviisi kalaga tehakse???? Oh jah.
Ma ka just vaatasin seda :D Saate alguses arvasin, et eks kaameratöö ja voice over lisab draamale paksemaid toone juurde. Aga kui peakokk kuuma lõhepanniga kraani alla läheb, siis seda juba ei lavasta :D:D:D Seda saadet ju täiesti vaataks järgmisel nädalal edasi... My Kitchen Rules lõppes ära ja ma tunnen sellest valusasti puudust...
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-03-15 21:59:29
Trlp:
My Kitchen Rules lõppes ära ja ma tunnen sellest valusasti puudust...
Sama siin. Huvitav, kas seda rohkem hooaegi ei ole tehtud, nii lahe seriaal.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-15 22:18:19
Karnivoor:
Trlp:
My Kitchen Rules lõppes ära ja ma tunnen sellest valusasti puudust...
Sama siin. Huvitav, kas seda rohkem hooaegi ei ole tehtud, nii lahe seriaal.
Ikka on tehtud - Facebooki lehel kõiksugu vajalikud viited olemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>