Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2011-11-16 10:25:44
Anu:
Juha üliprofessionaalsele pilgule ei jää miski varjatuks - ehkki iga söögikoha südameks on loomulikult köök ja hingeks maitsev toit, on äärmiselt olulised ka meeldiv teenindus, puhtus, maitsekas interjöör ja veel paljud muud esmapilgul kõrvalised pisiasjad.
Pisiasi nimega puhtus :O

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-11-16 10:50:27
Zapxpxau:
Jaa, tõlkimisvigu tuleb ette pea igas saates ....
Ma panin ükspäev tähele et minu suhe tõlkimisse on muutunud juba selliseks, kus ma siiralt rõõmustan õige tõlke üle. Näiteks kui after pudding ei olegi pudingijärgne ;-)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-12 14:33:27
JA TA ALGAB TAAS :) Rita Rätsep avab „Õhtusöök viiele“ hooaja tervislikult TV3 Täna alustab uut hooaega elustiili –ja meelelahutussari „Õhtusöök viiele“, kus staarinädala kodukokkade etteasted juhatab sisse Rita Rätsep. Rahvale näitlejannana tuntud, kuid psühholoogina tegutsev Rita Rätsep peab lugu tervislikust toitumisest ja trennist ning seda on näha ka õhtusöögilauas; Rita road pakatavad kergusest ja värskusest ning liigutamisest ei pääse ka külalised Edda Paukson, Margit Härma, Beatrice ja Erkki Sarapuu. Lisaks põnevatele retseptidele saavad vaatajad osa meeleolukast vestlusest ning sellest, millise hinnangu annavad külalised võõrustaja maitsvatele roogadele. „Õhtusöök viiele“ on TV3s alates tänasest, argiõhtuti kell 19.30.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ariina
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2011-12-12 14:49:32
Minu meelest see Beatrice on küll natuke mööda :D a'la "ma seda ei maitse sest ma tean mismoodi need maitsevad" Ei saa aru, miks ta üldse ronis sinna siis ? (ei ole õel :D )
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-12-12 15:54:44
Pille:
JA TA ALGAB TAAS :) Rita Rätsep avab „Õhtusöök viiele“ hooaja tervislikult TV3 Täna alustab uut hooaega elustiili –ja meelelahutussari „Õhtusöök viiele“, kus staarinädala kodukokkade etteasted juhatab sisse Rita Rätsep. Rahvale näitlejannana tuntud, kuid psühholoogina tegutsev Rita Rätsep peab lugu tervislikust toitumisest ja trennist ning seda on näha ka õhtusöögilauas; Rita road pakatavad kergusest ja värskusest ning liigutamisest ei pääse ka külalised Edda Paukson, Margit Härma, Beatrice ja Erkki Sarapuu. Lisaks põnevatele retseptidele saavad vaatajad osa meeleolukast vestlusest ning sellest, millise hinnangu annavad külalised võõrustaja maitsvatele roogadele. „Õhtusöök viiele“ on TV3s alates tänasest, argiõhtuti kell 19.30.
Rita Rätsepp. Kahe põhhiga. :D
Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2011-12-12 18:56:20
Pillel oli väga hea avalause - JA TA ALGAB TAAS :D

www.kokkama.ee

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-12 19:36:44
Ragne:
Pillel oli väga hea avalause - JA TA ALGAB TAAS :D
:) :) Kusjuures ma olen Margit Hakomaaga täitsa teretuttav, aga ilmselgelt ei jälgi ma kohalikku seltskonnakroonikat - nimi Margit Härma ei öelnud mulle absoluutselt mitte midagi, just mõtlesin, et kes see tundmatu kuulsus on :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-12-12 21:10:01
Ariina:
Minu meelest see Beatrice on küll natuke mööda :D a'la "ma seda ei maitse sest ma tean mismoodi need maitsevad" Ei saa aru, miks ta üldse ronis sinna siis ? (ei ole õel :D )
Beatrice keeldus Rita Rätseppa eelrooga maitsmast :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Narkolepsia
Postitusi: 168
Abikokk
2011-12-18 20:14:27
Pille:
:) :) Kusjuures ma olen Margit Hakomaaga täitsa teretuttav, aga ilmselgelt ei jälgi ma kohalikku seltskonnakroonikat - nimi Margit Härma ei öelnud mulle absoluutselt mitte midagi, just mõtlesin, et kes see tundmatu kuulsus on :D
Minu jaoks oli tema saade üldse igav. Enamus tema pakutud roogadest on ju Mamo menüüs natuke lihtsustatult olemas. Kuidagi kergema vastupanu teed minek minu arust. Ootasin enamat.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-01-08 13:27:25
Vaatasin Jamie 'uut' saadet täna, päris nobedalt tegutseb seal. See köök meeldis mulle ikka päris hästi! Suured aknad, suur see ühes tükis kraanikauss, palju ruumi ja ei mingit über glänzend kirurgisaali välimust. Lõpuks ka meil midagi uuemat Jamielt.

Zap*

<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>