Kokandussaated-seriaalid televiisoris

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-01-01 19:32:31
Vaatasin mõnda saadet, paar kildu oli ka, nagu see et kuskil Prantsusmaal kasvavad trühvlipuud.. Häiris see, et too kokk Meelis pani nii vähe punkte teise Meelise ponnistustele, jäi selline tunne, et tahtis väga võita vist. Tavainimestega saated meeldivad mulle rohkem.

Zap*

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2011-01-01 19:59:05
Pille:
TV3 on alustanud "Õhtusöök viiele" uue hooajaga. Tundub, et panustavad eelkõige kodumaistele "staaridele". Peale selle nädala lauljatari, kunstnikku, teatrijuhti ja "tippkokka" on järgmisel nädalal eetris muusik Erich Krieger, poliitikuhakatis Anna-Maria Galojan, Nõia-Ints, Farmi-Gabriel ja keegi unistuste printsess :D
ei julge kohe vaadatagi :D

Siit nurgast ja sealt nurgast

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2011-01-01 20:05:50
Mari-Liis:
Pille:
TV3 on alustanud "Õhtusöök viiele" uue hooajaga. Tundub, et panustavad eelkõige kodumaistele "staaridele". Peale selle nädala lauljatari, kunstnikku, teatrijuhti ja "tippkokka" on järgmisel nädalal eetris muusik Erich Krieger, poliitikuhakatis Anna-Maria Galojan, Nõia-Ints, Farmi-Gabriel ja keegi unistuste printsess :D
ei julge kohe vaadatagi :D
just just Mari-liis :D :D

www.kokkama.ee

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-01-01 21:05:57
Mari-Liis:
Pille:
TV3 on alustanud "Õhtusöök viiele" uue hooajaga. Tundub, et panustavad eelkõige kodumaistele "staaridele". Peale selle nädala lauljatari, kunstnikku, teatrijuhti ja "tippkokka" on järgmisel nädalal eetris muusik Erich Krieger, poliitikuhakatis Anna-Maria Galojan, Nõia-Ints, Farmi-Gabriel ja keegi unistuste printsess :D
ei julge kohe vaadatagi :D
See nädal jäin ma iga kord tukkuma saate ajal. Täpselt see kellaaeg, kus enne viimast loomatoimetust korraks tuppa sai uudiseid vaatama. Järgmine nädal on siis loota, et JM-i ei kutsuta laulma ja pooled võõrustajatest oskaks ise, kes laulu, kes stripiga, külalisi lõbustada. Ehk teevad sinna kõrvale süüa ka, kuigi ma vaevalt saadet vaatama satun. Tavainimestega saade oleks kindlasti huvitavam.
Minukiisu
Postitusi: 137
Abikokk
2011-01-02 10:31:01
Juba ainult saate treileri nägemine pani otsustama ,et see jääb kindlasti vaatamata.Kas seda raha ,mis saate tegemiseks kulutatakse,poleks saanud mõistlikumalt kasutada? kas telekanalid ei võiks mingeid laste kokasaateid teha,kus lastele ja lastega koos tehakse siis midagi põnevat ? Siin on ju ka mõned lapsed oma retsepte ja tegemisis kajastanud. :D
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-01-02 20:34:21
ETV2 täna kokandusele/restoranidele pühendatud teemaõhtu. Esimene film on küll huvitav, "Three Stars". Redzepi tundus nii beebinäoga seal.. :)

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-02 21:52:46
Zapxpxau:
ETV2 täna kokandusele/restoranidele pühendatud teemaõhtu. Esimene film on küll huvitav, "Three Stars". Redzepi tundus nii beebinäoga seal.. :)
Ma sattusin ka seda kogemata vaatama, täitsa põnev saade oli. Mul on olnud rõõm kolmes kolmetärnirestoranis süüa - neist ükski küll saates täna ei figureerinud - aga andis päris head aimu, mis seal köögis toimub ja kuidas peakokad asja näevad..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

k2q
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2011-01-05 20:17:01
Tänasest igal kolmapäeval Masterchef TV3s:)
Minukiisu
Postitusi: 137
Abikokk
2011-01-05 22:28:01
vaatasin ja ootan huviga kui tegelik võistlus peale hakkab,et siis nii mõnigi nipp selgeks saada
Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2011-01-08 00:45:49
Minukiisu:
Juba ainult saate treileri nägemine pani otsustama ,et see jääb kindlasti vaatamata.Kas seda raha ,mis saate tegemiseks kulutatakse,poleks saanud mõistlikumalt kasutada? kas telekanalid ei võiks mingeid laste kokasaateid teha,kus lastele ja lastega koos tehakse siis midagi põnevat ? Siin on ju ka mõned lapsed oma retsepte ja tegemisis kajastanud. :D
selle postitusega tuli mulle meelde, et ETV-s on tore multikas "Kokata on lahe". nagu laste kokasaade. kasulikud nipid see ja puha!

http://kardemon.blogspot.com

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>