NAMI-NAMI UUDISED

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-06-18 16:21:40
[1quote]Sa ilmselt räägid sellest lihtotsingust paremal ülanurgas?[/quote] EI. Koostisainete otsing ei tööta. Ja kui see töötaks, siis eelistaks ikkagi võimalust ise mööda nähtavat rippmenüüd kerida ja vaadata, millised võimalused seal üldse on, mitte pimesi kasti sisestada sõnu ja mõistatada, et kas neid lihtsalt pole andmebaasis või siis on midagi muud valesti. Mis puudutab lihtotsingut, siis on muidugi naljakas, et kui ma kirjutasin "maailma parimad rabarbrimuffinid" siis ei leitud midagi, aga lihtsalt "rabarbrimuffinid" leidis "maailma parimad rabarbrimuffinid" kohe üles. Aga tont temaga, vähemalt sealtkaudu oli võimalik saavutada mingi muu vastus peale krevetisalati.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-18 17:00:37
Netcat, ja Sa kasutad ka Firefoxi? Väga kummaline, sest minul töötab see otsing kenasti. Ma ses mõttes arvan teisiti, et minu arust on praegune otsing parem. Varem oli probleem, et inimene hakkas otsima brokolit, mul aga spargelkapsa e. brokoli nime all (või siis 'baklažaani', mul aga loetelus 'pommu ehk baklažaan'). Nüüd hakkab ta kirjutama b-a ja pakutakse nii banaani, basiilikut kui ka pommut ehk baklažaani ja näeb kohe ära, et vaja seda teist (no ja kui ta kirjutab juba 'b-a-k', siis loomulikult ei paku talle enam banaani ega basiilikut. Või saan ma õigesti aru, et Sul ei hakka see komponentide pakkumine üldse tööle? Pimesi ei tule ju midagi kirjutada, lihtsalt meelepärase komponendi nime lisama hakata ja siis andmebaas pakub juba ise valiku sobivaist, olgu neid siis üks või mitu.. Kui ma kirjutan "Maailma parimad rabarbrimuffinid", siis leidis ikka vajaliku retsepti üles. "Maailma parimad rabarbErimuffinid" ei leidnud (see on see rabarbri-rabarberi teema), sest mul oli vaikimisi otsinguväljal lihtsalt "rabarberimuffinid" kirjas ja mite "maailma parimad rabarberimuffinid". Teen vastava paranduse, siis leiad edaspidi kohe kindlasti üles.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-06-18 19:36:32
Omastarust ma kirjutasingi rabarbrimuffinid, aga võis ju kogemata typo ka tulla. See oli küll ammu juba. Proovisin nüüd uuesti otsingut ja nüüd viimaks töötab nagu peab. Seletuseks: koostisaineid pakuti küll, aga neid ei saanud valida. Ja otsi nupu litsumise peale otsitut ei kuvatud... ilmselt sellepärast ei tulnudki otsingule normaalset tulemust, et pakutud valikud ei sattunud valitute nimekirja.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-18 20:07:27
Netcat:
Omastarust ma kirjutasingi rabarbrimuffinid, aga võis ju kogemata typo ka tulla. See oli küll ammu juba.
No see pole ju 'typo' - kuigi mõlemad vormid on ametlikult eesti keeles lubatud, siis väike Facebooki küsitlus näitas, et ma olen ilmselt ainus eestlane siin ilmas, kelle jaoks rabarber-rabarbri on oluliselt suupärasem, kui rabarber-rabarberi :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2012-06-19 02:16:50
Foorumi esilehel on mitmes kohas keset sõna suured "i" tähed, näiteks: * Arenduse soovId ja Nami-nami uudised * Müüd seeni või häId kartuleId? Ostad ebaküdooniaId? Vahetad kasti mustikaId karbi metsmaasikate vastu? Praegu vaatan, et see on iga kord enne "d"-d... Piltidega otsing on tore küll, aga otsinguga vasakus servas ja reklaamidega paremas on kogu tulemus kuidagi selline kribu-krabu :) Siinsamas foorumis kui lugeda lehekülg lõpuni, siis tuleb järgmisele lehele minekuks uuesti üles minna, sest leheküljenumbrid on ainult seal. Võiks allpool ka olla, et poleks seda edasi-tagasi kerimist. Ma ei tea, kas see oli vanasti ka nii, aga kuna ma siis käisin siin palju tihedamini (ma ei tea, see uus pole mulle veel visuaalselt sõbraks saanud), siis polnud mul kunagi vajadust erinevaid lehekülgi müüda käia - uued postitused olid alati ainult viimasel lehel ;)
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-06-19 10:36:45
Üks mõte veel, foorumisse pandud url-id võiksid avaneda uues aknas. See ei ole keeruline itipoistel muuta ka;) Aga oleks mugavam kasutajale:)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-19 12:16:38
Netcat:
Ahah, sain kah targemaks. Loogiline oleks ikkagi, et postituse tsiteerimine toimuks sellele vastamise kaudu - praegune lahendus tundub nagu kaks sammu tagasi endise foorumi juurest.
Nõus, hea Netcat :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-06-19 12:55:32
Testin

Profa köögipool

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-06-27 00:51:45
Hee, me oleme jälle abikoogid :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-29 02:17:03
Tiina, nii ongi :0 uurin asja...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>