NAMI-NAMI UUDISED

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-07-22 18:39:29
PILLE:
Profa, mulle on lubatud, et 24. augustiks on see võimalus taas olemas. Loodame parimat :) Aga Sa pead kõikidel pop-up reklaamidel nüüd mingi aeg klõpsama, et ma arvutipoistele selle kõik kinni saaksin maksta ;)
No eks ma siis klikin, näiteks sellel mis mu enda blogisse viib:)

Profa köögipool

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2012-07-24 00:35:05
Ma ei leidnud seda tsiteerimise kohta, aga Profa ja Pille viimaste juttude jätkuks.. Ootan nüüd rõõmuga popup reklaame ja kavatsen kõiki usinasti klikkida, kui see tolle konkreetse uued postitused viimasest külastusest valiku tagasi toob :) Ootan seda väga.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-07-24 02:41:02
Ma muide täitsa tõsiselt klikkisin ükspäev Meira ja Victorinoxi reklaamide peal, vaatasin isegi kodulehel edasi, aga Meira oma muidugi oli võrdlemisi jubedavõitu. Liiga palju vist ka ei tohi klikkida, muidu arvatakse et Pillel on selleks mingi aparaat...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-24 10:58:56
FRE:
Ma muide täitsa tõsiselt klikkisin ükspäev Meira ja Victorinoxi reklaamide peal, vaatasin isegi kodulehel edasi, aga Meira oma muidugi oli võrdlemisi jubedavõitu. Liiga palju vist ka ei tohi klikkida, muidu arvatakse et Pillel on selleks mingi aparaat...
:D :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-08-09 14:40:57
Ma vaatasin retseptide juures toitude kategooriaid, huvitas selline teema nagu suupisted, aga sealjuures just soolased. Ma ei tea kas mul jäi mingi nupp kahe silma vahele (peeglist vaadates ei paista) aga jube hea oleks kui saaks neid sadu suupisteid vaadelda nii, et magusad saaks välja filtreerida.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-09 15:49:32
FRE:
Ma vaatasin retseptide juures toitude kategooriaid, huvitas selline teema nagu suupisted, aga sealjuures just soolased. Ma ei tea kas mul jäi mingi nupp kahe silma vahele (peeglist vaadates ei paista) aga jube hea oleks kui saaks neid sadu suupisteid vaadelda nii, et magusad saaks välja filtreerida.
Fre, sellist varianti tõepoolest hetkel pole. Pakun, et suurem osa suupistetest on mul siin niiehknii soolased, aga ehk aitaks variant Liik: suupisted, Käik: dessert?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Lausperfektne
Postitusi: 19
Kokaõpilane
2012-08-09 17:32:36
Mure: Kui retseptide nimekiri on pikem kui 1 lehekülg, siis seal all olevad järgmisele lehele viivad nupud ei tööta, ei tea kas see on ainult minul nii või ka teistel. Järgmiseid näen kui menüüst valin lehe suuruseks suurema numbri või kõik.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-08-10 12:47:15
[1quote]Fre, sellist varianti tõepoolest hetkel pole. Pakun, et suurem osa suupistetest on mul siin niiehknii soolased, aga ehk aitaks variant Liik: suupisted, Käik: dessert?[/quote] See töötab juhul kui on vaja magusaid suupisteid, aga soolased võivad käia erinevates käikudes ;-). No ja ma saan täitsa aru et ei saa juuksekarva lõhki ajada selle kategooriate tekitamisega, sest muidu on kategooriaid samapalju kui retsepte lõpuks.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-08-10 12:47:56
[1quote]Mure: Kui retseptide nimekiri on pikem kui 1 lehekülg, siis seal all olevad järgmisele lehele viivad nupud ei tööta, ei tea kas see on ainult minul nii või ka teistel. Järgmiseid näen kui menüüst valin lehe suuruseks suurema numbri või kõik.[/quote] Minul eile töötas igatahes (Google Chrome).
Siirik
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2012-08-19 19:11:50
kas ainult mina ei näe või ei olegi "Hüva nõu" mahu ja kaalu alateemade all midagi näha?
<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>