NAMI-NAMI UUDISED

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-15 11:44:47
Fre:
Pisi-Pisi:
Kas seda võimalust enam ei ole, kus sai valida lugemata postitused eelmisest külastusest alates?
Küsib Pisi-pisi tasa-tasa, teised ei julge enam igaks juhuks torkida et äkki Pille muutub väga kurvaks...
Just nii, Fre, aitäh :) Hetkel tuleb piirduda sellega, et foorumis kuvatakse kõiki lugemata teemasid tumedamana. (Ning ühes alafoorumis on hetkel üks spämmkommentaar kustutamata, et arvutimehed saaksid uurida, kuidas need läbi lipsavad).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-09-18 17:16:48
Selle teema kohta näitab foorumi avalehel et viimane postitus on tehtud 15.09 aga mina näen viimase postitusena 21.07 oma?
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-09-18 17:17:33
Ja nüüd kui postitasin oma mure, siis ilmus koos postitusega selle ette terve seitsmes lehekülg... Ei tea kas see on mingi personaalne paranähtus?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-18 17:59:23
Fre:
Ja nüüd kui postitasin oma mure, siis ilmus koos postitusega selle ette terve seitsmes lehekülg... Ei tea kas see on mingi personaalne paranähtus?
Ei ole personaalne paranähtus. Mul juhtub seda kahjuks pidevalt. Ainsad, kellega seda kunagi ei juhtu ja kes selle probleemi jälile ei kipu kuidagi jõudma, on mu toredad arvutipoisid :( Komponentide järgi otsimine ka endiselt ei tööta :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-10-01 15:32:27
Ka suute retseptide lisamine on kuidagi soikunud? Mitte, et mul vanadest vähe oleks:) Aga uusi on alati põnev uudistada;)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-01 15:52:26
Ilsu:
Ka suute retseptide lisamine on kuidagi soikunud? Mitte, et mul vanadest vähe oleks:) Aga uusi on alati põnev uudistada;)
Ilsu, on soikunud, aga ajutiselt. Lihtsalt viimased ca 20-25 lisatud retsepti ei sidunud end aineotsinguga, mis minu jaoks on kogu Nami-Nami A&O, aga arvutipoistel vist jäi natuke arusaamatuks. Nt see kuulus parmesani-suvikõrvitsapirukas ei tulnud siis otsinguga välja, kui panid aineotsingusse suvikõrvits ja parmesan :O (Nüüd tuleb, käisin manuaalselt üle). Kui nüüd kõik jälle ühele poole saab, siis parandan need viimati (ehk siis maist septembrini) lisatud retseptid üle ja siis lisan vanas tempos edasi. Seni pead "leppima" olemasoleva üle 11 tuhande retseptiga :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-10-01 18:20:40
Pille [1quote]Seni pead "leppima" olemasoleva üle 11 tuhande retseptiga :D [/quote] Olgu, ma katsun:D Aga hea on teada, et põhjused on siiski ainult tehnilised:)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-11-02 12:11:11
NII. Võin pidulikult välja hõigata, et alates eilsest on foorumis olemas jälle nupp - "Kuva uusi postitusi" - leiate selle foorumi ülemisest paremast nurgast. Juhhei!!! Lisaks ärge siis unustage, et kõiki silma jäänud retsepte saate favoriitide alla panna, et neid oleks hiljem kerge üles leida. Ja kui mõni retsept testitud, siis tehke linnuke rohelise (thumbs up, soovitate/teeksite veel) või punase (thumbs-down, ei soovita/ei teeks uuesti) pöidlamärgi juurde, siis teistel lihtsam orienteeruda retseptiderägastikus. Olen tekitanud uued retseptiliigid - vegan, gluteenivaba ja toortoit, aga siin on siiski üle 11 000 retsepti ja pean need kõik tasakesi läbi käima, et teha linnukesed õigesse kasti, nii et tegelikult on neid vegan-gluteenivabu-toortoiduretsepte oluliselt rohkem muidugi. Kui kuskil mingi apsakas silma jääb - nt on retsepti juures kirjas, et pildi tegi kasutaja x ja pilti pole vms, siis andke selle retsepti juures teada, otsin üles (väike hulk pilte läks suve jooksul kaotsi).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2012-11-03 19:35:51
Ma just üle tüki aja tulin foorumisse luurama ja ei suutnud oma õnne ohjeldada selle nupu näol :) Nii et me tähistame täna seda nuppu lausa õhtuste pannkookidega! :D

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2012-11-15 01:06:36
Uus vana nupp on edukalt kasutatav, aga ... kui teema on loetud, ei tee süsteem teda loetuks (kuubiku värv teema ees ei muutu)

Profa köögipool

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 >>